Autor Wątek: Połknął śrubkę!!!!!!  (Przeczytany 3809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kiniusia

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« dnia: Lipiec 09, 2008, 16:10:31 pm »
Dziewczyny nie wiem co ma robic mój Niuniuś chyba połknął śrubkę :buu Przed chwilą biegał sobie o pokoju i w pewnym momencie zaczął cos sobie chrupać, pomyslałam, że moze granulat był na dywanie i go zjadł. Po chwili zauważyłam, że coś nie tak jest z krzesłem, rozkręciło się i patrze a tam brakuje śrubki :buu Jezu Niunius chyba ją zjadł!!!! co ja mam robić?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2008, 16:22:14 pm »
Na początek jeszcze raz dobrze poszukać śrubki. Może się jakiś czas temu odkręciła i już dawno została odkurzona?
Gdyby śrubka się nie odnalazła, to możesz zrobić królikowi prześwietlenie - śrubka wyjdzie na zdjęciu.
Nie panikuj - coś mi się nie wydaje, żeby zjadł śrubkę. A już na pewno by jej nie chrupał.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kiniusia

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2008, 16:28:48 pm »
Zauważyłabym wcześniej jakby się krzesełko rozkręciło, to musiało stać sie dziś i śrubki brakuje :( szukałam jej, dzis nie było odkurzane :( A Niunius własnie chrupał pod krzesełkiem i to tak głosno, inaczej niż jak je granulat :( To musiała byc ta śrubka. Czy on ją wydali?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2008, 16:37:04 pm »
Jak mała śrubka, to może wyjdzie z bobkiem. Duża? Mała? Jaka??
Jak jesteś pewna, że ją zjadł, to skonsultuj się z króliczym wetem. I zrób RTG. Wtedy już będzie wiadomo na 100% i będzie można coś myśleć dalej.
Przede wszystkim - bez paniki! Wszystko będzie dobrze  :przytul
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kiniusia

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2008, 16:41:48 pm »
śrubka około 1,5 cm. Ile kosztje takie prześwietlenie bo jestem spłukana? A jak się okaże, że jest ta śruba to Niunius będzie musiał miec operację? czy sa jakieś inne metody?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2008, 16:48:03 pm »
Kiniusia, nie mam pojęcia. Skontaktuj się z wetem. U nas RTG kosztuje około 50 zł, ale nie wiem, ile w Bydgoszczy czy Toruniu.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kiniusia

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2008, 16:53:56 pm »
Teraz nie ma mnie w Bydgoszczy :/  jestem w mojej miejscowości rodzinnej Kutnie, która jest oddalona od Bydzi o 170 km. Pójde do weta tu, nie mam wyjścia :(

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2008, 13:28:16 pm »
kiniusia, co z króliczkiem?? Byłaś u weta?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2008, 17:05:14 pm »
Aż mi się wierzyć nie chce, żeby królik połknął śrubkę 1,5 cm  :wow  przecież one wszystko żują, siano żuje i żuje, pietruchę to samo, wszystko żuje powoli, a śrubkę by połknął od razu?? No ale jeśli jesteś przekonana, że jednak jakimś cudem to faktycznie idź do weta i zrób prześwietlenie. Chyba powinien tę śrubkę wydalić z bobkiem, chociaż pewnie będzie bolało  :(

kiniusia

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 11, 2008, 16:02:07 pm »
Dziewczyny byłam dzis u weta w moim mieście i okazuje się, że w całym Kutnie nie robia prześwietleń!!!!!! :oh: co za miasto!!!! wrrrrr :bejzbol jestem wściekła. Najbliżesze prześwietlenie zrobie w Płocku jakies 40 minut drogi ode mnie :> jutro prawdopodobie jedziemy samochodem na to prześwietlenie. Ja wyjeżdzam w poniedziałek nad morze na tydzień i chce miec pewność, że Niunius jest zdrowy. Może tej śrubki nie zjadła i dobrze by było, ale chce na 100% to wiedzieć.

mandżeta

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 11, 2008, 16:33:41 pm »
kiniusia a mnie sie wydaje, że jakby króliś połknol to 1,5 cm śrubisko to napewno by dało o sobie znać- jak zachowuje sie królik? Obserwujesz go? Ile czasu juz mineło odkąd śrubka z krzesla znikneła? Mi sie wydaje, że to raczej malo prawdopodobne jest to połkniecie ale oczywiście nie muszę miec racjii  :hmmm  napisz proszę co i jak jak już będziecie po rentgenie  :heej

Sen

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 11, 2008, 16:44:44 pm »
Moim zdaniem raczej ją pogryzł, a potem się gdzieś zawieruszyła.
Bo to by chyba się z nią działo, nie wiem  :/

kiniusia

  • Gość
Połknął śrubkę!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 11, 2008, 21:37:46 pm »
Dziewczyny znalazłam weta z rentgenem w Kutnie. Pojechalismy tam z tatą. Wet bardzo wporządku. Zakupił on wczoraj sprzęt i jeszcze go nie rozpracował i nie poustawiał dlatego zdjęcia wyszły bardzo słabe. Niuniuś dostał głupiego jasia :( był taki biedny :( Wet stwierdził że widzi zarysy kości a skoro to widzi to na 100% byłoby widać metal więc wg niego na 99% nie ma śrubki. Wziął tylko 10 zł. Gdy wróciliśmy do domu tata zaczął szukać śrubki, zaglądał wszędzie nawet do odkurzacza i jej nie znalazł. Nie wiem co o tym myśleć, pozostaje we mnie trochę niedosytu :>