Autor Wątek: Czegon on szuka??  (Przeczytany 9685 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
Czegon on szuka??
« dnia: Maj 15, 2008, 08:22:23 am »
To jest pytanie, które nie daje mi spać w nocy. Dosłownie.
Regularnie, codziennie, o 5 rano, kiedy to zazwyczaj człowiek przechodzi w lżejszą fazę snu, mój Kubuś zaczyna kopać. Być może kopie już wcześniej, nie wiem. Co ciekawe, kopie też cały dzień. W jednym rogu, drugim, najczęściej pod kuwetą.
Pić ma zawsze, jeść dostaje w określonych porach, siano ma też non stop. Więc stąd moje pytanie, czego on u licha szuka?
Wcześniej się tak nie zachowywał i nie powiecie mi, że to jest dojrzewanie, bo od miesiąca jest kastratem.

Powiem szczerze, że szału dostaję już powoli.

Nuna

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2008, 08:57:08 am »
Kopanie lezy w naturze krolika, niektore maja to bardziej rozwiniete inne mniej. Ja zrobilam Lilly piaskownice w wysokim kontenerku, wskakuje tam co jakis czas i kopie raz z jednej strony raz z drugiej, kladzie sie tam, przewraca i walcuje :)
Mozesz zrobic tez cos podobnego np. w kartonie, a zamiast piasku uzyc pocietych recznikow papierowych lub gazet ( jesli nie je) zawsze to jakies urozmaicenie dla krolika.

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2008, 13:03:30 pm »
Mój ma to samo - kopie o 6:30 rano w wykładzinę w swoim domku w klatce. Zawsze myślę, że on myśli, że może wykopie podkop i ucieknie  :rotfl2

manatasia

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2008, 22:10:52 pm »
U mnie jest tak samo, ok 4-6 zaczyna kopać, skakać, drapać, gryźć pręty od klatki itd. Dosłownie robi wszystko co się da, aby hałasować. Niewiele dawało wypuszczanie królika w dzień więcej godzin, aby się wybiegał. Było nadal tak samo. Chodziłam do szkoły niewyspana, z ogromnymi worami pod oczami. Ostatecznie poddałam się - chodzę spać do innego pokoju. Mam przynajmniej święty spokój :) Czekam na moment, w którym królik może przestanie tak hałasować... nie wiem jakie inne środki przedsięwziąć. Na nic zdało się smarowanie cytryną prętów - lizał je wciąż. Niezupełnie temu miała służyć cytryna... Mój jednak jest w okresie dojrzewania (? czy aby na pewno? Tak naprawdę to ma już ok 6-7 miesięcy... nie wiem jak długo trwa okres dojrzewania u królika i, czy w ogóle kiedyś się kończy  :oh: )

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2008, 07:33:08 am »
Mój uszatek już od 4 rano zaczyna gryżć klatkę i to jest naprawde okropne.   Naszczeście nie kopie,ale jak nie reaguje na to jego gryzienie klatki to zaczyna tupać!!! Nasze króliki to poprostu łobuzy!!!!
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Nuna

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2008, 09:11:00 am »
Jesli macie miejsce to proponuje kojec, kroliki sa najbardziej aktywne wczesnie rano i wieczorem, w sumie wtedy kiedy musza spowrotem do klatki lub juz od dluzszego czasu tam sa. W zagrodce moglyby sie wyszalec, poskakac po kartonach, gryzc, kopac, biegac i nie robilyby takiego halasu jak w klatce, a miejsca do rozrabiania wiecej.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2008, 09:34:49 am »
ja Zająca nie zamykam na noc - i przez 99% nocy jest spokój... ale raz na tydzień zdarzy się taka noc, że Zając dostaje szajby :oh:  wtedy skacze po nas, galopuje po łóżku, wskakuje na szafkę nocną, wypija mi wodę z kubka (strasznie siorbie  :diabelek ), skacze po moim telefonie(kiedyś "zadzwonił" w nocy dupskiem do mojej przyjaciółki - a ona się przestraszyła, że coś się stało i oddzwoniła do mnie i gadałam z nią przez sen :oh: ) i ogólnie heja banana. ale to na szczęście sporadycznie i wolę to niż rozróby w klatce.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2008, 14:55:15 pm »
No Jadwinia niezłego masz brojasa!!!! Mój Gucio to w dzień po nas skacze,mojemu synkowi to spać po południu nie daje,skacze po nim i podgryza,dlatego musze uszolka na noc zamykać,bo inaczej to juz wogóle nikomu spac by nie dał!!! :diabelek
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Fffuk

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2008, 16:12:45 pm »
Na początku, to Misiek też z uwielbieniem podgryzał w nocy pręty od klatki. A teraz jest tak, że całą noc sobie siedzi na dywanie obok łóżka, a jak wychodzę do pracy, to idzie grzecznie do klatki spać... No może nie zawsze... Czasami rano jest problem, żeby go w tej klatce zamknąć, więc jest po prostu zamykany w moim pokoju... Ale dzięki temu można spać normalnie...  :>

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2008, 16:43:19 pm »
Ale ja nie moge Kubusia samopas na noc zostawic, bo mi wszystkie kable pozjada... A jak go puszczam czasem do drugiego pokoju, to po fotelu i kanapie wspina sie i łazi po parapecie podżerając kwiatki... A ja wtedy mam trzęsawke, że zleci.

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2008, 17:05:13 pm »
Jadwinia nie mogę normalnie z twojego królika  :hahaha  nieżły jest. Mój chyba okres szaleństw ma za sobą. CHociaż wczorja jak go puściłam na ogrodzie latał jak głupi podskakując, strzelając nogami w powietrzu i kopiąc w ziemi przez cały czas. Może dlatego nie kopie mi w klatce bo się na ogrodzie wyżywa.
Ale Kuki za to ma takie dni, że o 6 rano rzuca ceramicznymi michami o klatkę. Nie wiem jak on je podnosi. Czasem ma tez tak że przeciąga po całej klatce karton z którego ma zrobiony tunel. To jets nie do wytrzymania dla innych domowników dlatego wszyscy zamykają drzwi do swoich pokoi na noc. Ja się już przyzwyczaiłam i tylko na drugi bok się przewracam. Hyhy. Ale ja jestem znana z tego że nawet jak pioruny walą w nocy to ja nawet nie wiem że była burza jak się rano budzę. To się nazywa mocny sen.

manatasia

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2008, 19:38:12 pm »
Jadwinia, to naprawdę masz ciekawie, jak widzę... :P Ja właśnie jestem na etapie przygotowawczym zagrody w pokoju (nie będzie za wielka). Będzie miała ok. 100 cm na 85. Klatkę na razie ma małą, więc uważam, że takie podkicywanie po zagrodzie jest z pewnością lepsze niż większość dnia spędzona w tej klitce...
Żywię głęboką nadzieję, że nareszcie uda mi się spać w MOIM pokoju, wraz z królikiem. Już minął miesiąc albo dwa, odkąd nie śpię w swoim łóżku  :oh:
Ale i tak kocham moją łobuziarę :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2008, 20:56:03 pm »
hehe
nie no Zając tak wariuje tylko raz na czas... za to codziennie rano po otwarciu oczu widzę jego ruchliwy nosek i mamroczący pyszczek - "rodzynkę dawaj" i rodzynka musi być :diabelek
wtedy dostaje korby i galopuje po łóżku i wdrapuje mi się na twarz :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2008, 21:20:00 pm »
Mój uszol,to przeważnie jak gryzie w klatke to chce granulatu,sie tak skubany nauczył,ze woła o żarełko!!!!! A jak nie jedzenie to chce biegac,biegać,biegać!!!!!!!!
Wspaniałe ta nasze uszatki,tylko czemu takie głośne (czasami)!!! :DD
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

manatasia

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 17, 2008, 09:40:08 am »
Cytat: "Jadwinia"
za to codziennie rano po otwarciu oczu widzę jego ruchliwy nosek i mamroczący pyszczek - "rodzynkę dawaj" i rodzynka musi być :diabelek

Ja zawsze jak rano wchodzę do pokoju i odsłaniam rolety, to robi się tak strasznie jasno, królik ma takie maluśkie oczy, prezciąga się, ziewa i już wsuwa nos między wyjście od klatki i czeka na śniadanie :D Naprawdę, pocieszna mała. Teraz śpi "na stojąco" z tak śmiesznie łbem zadartym do góry... ech te króliczki...  :lol

Agatkak0

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 27, 2008, 13:12:48 pm »
Cytat: "Jadwinia"
ja Zająca nie zamykam na noc - i przez 99% nocy jest spokój... ale raz na tydzień zdarzy się taka noc, że Zając dostaje szajby :oh:  wtedy skacze po nas, galopuje po łóżku, wskakuje na szafkę nocną, wypija mi wodę z kubka (strasznie siorbie  :diabelek ), skacze po moim telefonie(kiedyś "zadzwonił" w nocy dupskiem do mojej przyjaciółki - a ona się przestraszyła, że coś się stało i oddzwoniła do mnie i gadałam z nią przez sen :oh: ) i ogólnie heja banana. ale to na szczęście sporadycznie i wolę to niż rozróby w klatce.




Ej no Jadwinia to gratuluje uanego krolasa :)) usmialam sie jak nic  :hahaha

Sen

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 27, 2008, 13:22:34 pm »
Ja Śnieżki nie wypuszczam na noc. Zasikałaby mi dywan  :diabelek  No i po za tym ona wieczorem w klatce siedzi bardzo grzecznie - rozciąga się albo coś je.
Rozwala mnie tylko to, że ona koniecznie w czasie jedzenia sianka chce siedzieć w paśniku  :oh:
Jeszcze nigdy nie rzucała miska po klatce. Jak biega to czasami coś podskoczy albo sie od ściany odbije, albo wbiega centralnie pod nogi. Mój tato to by sie raz przewrócił  :oh:
Biega dookoła nóg, ogólnie grzeczny z niej królik. Teraz jak ma wodę w misce nie tłucze się (ta metalowa kulka była okropna)
A pręty gryzie tylko wtedy, gdy zobaczy kogoś w dzień u mnie w pokoju, a nikt jej nie wypusci. Wścieka się wtedy okropnie  :diabelek  A ja nie zawsze mogę ją od razu wypuscić  :oh: Często musze posprzatać jakieś śmiecie, które mogłaby zjeść  :oh:
Tak czytam i zdziwienie mnie bierze, że króliki mogą być takie głosne  :co_jest

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2008, 13:38:51 pm »
Cytat: "Jadwinia"
skacze po moim telefonie(kiedyś "zadzwonił" w nocy dupskiem do mojej przyjaciółki


 :hahaha:  Moj Szarus nie raz przełączał kanały TV skacząc po pilocie :P
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Offline zaba zielona

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 27, 2008, 13:48:45 pm »
A ja sypiam z Kasiula moja. Czarownica, gdy nie ma lozka rozlozonego o 21, to nie wie, co ma ze soba zrobic i  gdzie sie polozyc.
Kazda z nas ma po polowie lozka. Wyglada to mniej-wiecej tak:

Dywanik jest specjalnie dla niej, zeby mogla sobie sama wskoczyc. Gdy dywanika nie bylo, to budzila mnie tupaniem i blagalnym wzrokiem prosila, zeby jej pupsko wniesc na lozko.
Trafil mi sie krolik terrorysta  :oh:

Linka

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 27, 2008, 16:45:10 pm »
:co_jest  :hahaha
Czfaniara.
Zaba zielona - masz na prawde madrego królika. Z tym dywanikiem też dobrze sobie poradzilas (tzn wiedzialaś o co chodzi królikowi ;))

Dominikfue

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2008, 18:26:48 pm »
Mój Klusek robi to samo : P Zawsze tupnie i błagalnie patrzy jak nie może się do mnie dostać ^^

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2008, 20:01:11 pm »
A mój Groszek to nawet bez dywanu wszędzie wskoczy  :oh:  Ale śpi to na fotelu albo pufie, bo by się z nami nie zmieścił  :rotfl2  u mnie dwie połowy łóżka zajęte

Offline zaba zielona

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2008, 23:03:24 pm »
Cytat: "Danae"
A mój Groszek to nawet bez dywanu wszędzie wskoczy  :oh:  Ale śpi to na fotelu albo pufie, bo by się z nami nie zmieścił  :rotfl2  u mnie dwie połowy łóżka zajęte

Szczesciara. U nas w takich sytuacjach MUSI sie znalezc trzecia polowka. W przeciwnym razie Kasiula spi na mnie. Moja przylepa kochana  :heart .

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 28, 2008, 00:16:48 am »
Oj jak Was poczytałam to dobrze mieć oddzielny pokój dla krolików, przynajmniej w nocy hałasy mi nie przeszkadzają. A Klapek ostatnio kopie w kuwecie i z rana zawsze mam masakrę i żwirek po całej zagrodzie.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 28, 2008, 10:59:24 am »
Cytat: "maro"
A Klapek ostatnio kopie w kuwecie i z rana zawsze mam masakrę i żwirek po całej zagrodzie

Ja obecnie mam to samo z Dziunią.Jak rano przychodzę do ucholi,to u niej w klatce zastaję totalny bajzel,cały żwirek rozgnieciony w drobny mak i wyżucony z kuwety  :oh: Niestety jak wracam wieczorem z pracy to też zdaża mi się zastać taki widok,wiięc sprzątania co niemiara.
A już się cieszyłam,że panna do kuwetki zaczęła sikać...a teraz i tak to wszystko ląduje w klatce.Dodam jeszcze,że z rana odbywa się tradycyjnie rzucanie ceramiczną miską po klatce  :oh:  naprawdę trudno tego nie usłyszeć....
Mała futrzasta diablica narmalnie  :icon_twisted
...no ale i tak ją kocham,choć czasem mi ręce opadają,jak to wszystko widzę placzek

Agatkak0

  • Gość
Porada na nocki :)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 28, 2008, 12:40:00 pm »
Proponuje zrobic tak jak ja .... na noc nie wypuszczac krola ( po jakims czasie sie uspokoi jak zauwazy ze i tak nie wyjdzie - przyklad Herma ) :>  a w nocy wiem ze najlepsze sa ..... zatyczki do uszy ...... zakladasz i krol moze trzaskac czym popadnie a ty i tak nie slyszysz  :DD

Gina

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 29, 2008, 13:14:22 pm »
To mnie się trafił grzeczny egzemplarz. Przynajmniej jeśli chodzi o ciszę nocną.
Rudzik ma zagrodę zaraz koło mojego łóżka. Rano ledwo otworzę oczy widzę cudny widok- pyszczek królisia proszący o głaski. Potem grzecznie czeka na śniadanko :DD

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2008, 02:54:22 am »
U mnie jest tak... mam prawie zawsze problemy ze zaśnięciem, nawet przy grobowej ciszy xD Ale jak już usne nawet budzik w komórce, królik rzucający miską po klatce mnie nie obudzi xD


Kumor44

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 30, 2008, 23:09:10 pm »
hmmm mam pytanie a nie boicie sie ze krolisia przygnieciecie jak bedziecie spali?? ja bym sie bal i jeszcze te obsikiwanie bym byl zalany:( a moje marzenie to wlasnie to zeby kroliczek spal ze mna!!:p:(:(

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 30, 2008, 23:11:53 pm »
Kumor44, ja tam lubie patrzeć jak mój Kulek śpi tam gdzie lubi i się nie martwie ze go zgniotę czy tez (co mnie bardziej denerwuje jak zsypiam) że mnie bedzie miział wąsikami  :nie_powiem

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2008, 23:19:23 pm »
Cytat: "Kumor44"
a moje marzenie to wlasnie to zeby kroliczek spal ze mna!!

Obawiam się, że Twoje marzenie może się nie spełnić. Królik to nie kot.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Basia i Adam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Za TM: Karampuk, Lolek
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 31, 2008, 00:40:31 am »
Oj, osobny pokój dla królisia to bogactwo  :lol
Lala (coś mi się wydaje, że jednak Lalek) ma osobny pokój, który Karampuk w młodości dzielił z dziećmi. Ale przez 11 lat dzieci dorosły i poszły......... A pokój został jako tzw. "przedszkole" = bez dostępnych kabli.
Ale protesty więzienne, czyli trzaskanie miską to reguła  :DD
A kopanie, to nie tylko instynkt. Ja to zawsze odbierałam, jako zaproszenie do wspólnego zamieszkania w norze  :serenada:
Ale mam przecież swojego Dużego Królika  :diabelek
B&A
www.zwierzaki.phanfare.com

Karampuk the Great :*

Kumor44

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 31, 2008, 22:13:35 pm »
bosniak,  mi tylko chodzilo o to ze chcialbym aby kroliczek w nocy kical sobie po pokoju nie robiac sobie zadnej krzywdy spadajac z duzej wysokosci lub zeby mnie nie zbonbardowal albo zatopil;p i chcialbym sie dowiedziec czy kroliczek musialby byc wysterylizowany zebym mogl swobodnie sobie wieczorem jak ide spac wypusczal go zeby kical nie robiac duzo kup po pokoju i sikal do kuwetki ?? :DD

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 31, 2008, 22:20:19 pm »
Tak naprawdę to zależy w dużej mierze od królika i jego charakteru. Poobserwuj spokojnie. Masz go parę dni, daj sobie i jemu czas na wzajemne zapoznanie. Nie będziesz wiedział, czy bobczy, sika i robi zadymę, jeśli nie sprawdzisz. I to na spokojnie i bardzo cierpliwie.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

esculap

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 01, 2008, 23:27:01 pm »
Bardzo cierpliwie. Trzeba zobaczyć co będzie jak królik zacznie dojrzewać. Może być wtedy całkiem, całkiem inny. I trzeba być na to przygotowanym, że słodkie miziaki mogą się skończyć.

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 15, 2008, 12:28:22 pm »
Ja kiedyś swojemu zapomniałam (nawet to chyba dwa lata temu było XD )
zapiąć klatki i ją podniósł w nocy, ja sobie śpie, a on wskoczył na łóżko i mi po głowie zaczął chodzić o,O Ja się budze i w szoku byłam xP


Sylwia13

  • Gość
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 15, 2008, 17:09:07 pm »
Moja króliczka jest na szczęście spokojna w nocy :)
A może jak by przykryć na noc klatkę królika kocem? Ja tak czasem robie ale i tak koc jest cały poszatkowany przez kruszynę więc wygląda jak jakieś sitko  :DD

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Czegon on szuka??
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 15, 2008, 19:51:04 pm »
Sylwia13, wg mnie bedzie wtedy uszakowi za gorąco... Ja kiedyś tak zrobiłam ze szczurem to muszę powiedzieć, że prawie nic z tego koca nie zostało :>  :oh:
Trunia ['] na zawsze w moim :heart