Autor Wątek: skoczek ?. co mu jest ?.  (Przeczytany 2661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sizka15

  • Gość
skoczek ?. co mu jest ?.
« dnia: Luty 08, 2008, 21:00:11 pm »
Mój króliczek bardzo często dziwnie wysoko skacze ... Najbardziej podskakuje , odbychając się mocno tylnimi łapkami  :hmmm
Nie ma pcheł ponieważ sprawdzałam go , a w pokoju jestem ja i on nikt więcej !. Dlaczego tak podskakuje ?. On podskakuje i równocześnie po trochu biega , ucieka ...

Czy to choroba ?. Boi się ?. Iść z tym do vet. ?.  :(

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
skoczek ?. co mu jest ?.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2008, 21:56:13 pm »
Moze po prostu jest szczesliwy i sie bawi. Czuje sie bezpiecznie wiec bryka. Moja Toska tez tak podskakuje i galopuje po domu jak szalona, wiem ze jest wtedy zadowolona i wyluzowana. Pozdrawiam aga

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
skoczek ?. co mu jest ?.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2008, 13:16:14 pm »
sizka15, to jest jak najbardziej objaw radosci kroliczka, szczegolnie maluchy lubia sie tak bawic :P , cudnie jest zobaczyc kroliczka w takiej akcji :lol . Pamietam jak moje krolisie bedac kilkumiesiecznymi maluszkami urzadzały sobie "poloty" :jupi , szczegolnie po dywanie im sie dobrze biegało.
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

manatasia

  • Gość
skoczek ?. co mu jest ?.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2008, 12:09:02 pm »
Ja początkowo też myślałam, że może moja Rawrunia jest zła czy coś, ale one się po prostu tak bawią :) Raz ta mała rozrabiaka tak brykała i wywijała tułowiem na wszystkie strony, że uderzyła główką w kuwetę plastikową... głuptasek mały. Ale to jej nie przeszkodziło w dalszym brykaniu :D Teraz znalazła sobie nową zabawę i biega jak dzika wkoło kuwety ślizgając się po podłodze jak na lodzie ;P

gosiaw

  • Gość
skoczek ?. co mu jest ?.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2008, 14:11:43 pm »
to jak najbardziej objaw radości. Moja Lulka czasem takie ewolucje w powietrzu robi, ze mam wrażenie że się złamie albo coś. A ona opada i biegnie dalej. Zawsze mnie to bawi :)

Rabbitka

  • Gość
skoczek ?. co mu jest ?.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2008, 20:22:44 pm »
Mój króliś też tak podskakuje :icon_biggrin