Autor Wątek: czy to próba dominacji?  (Przeczytany 2311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
czy to próba dominacji?
« dnia: Listopad 13, 2007, 16:27:31 pm »
Jak wiadomo mam dwie króliczyce mame ok 1.5 roku i jej córeczke 4 mieś,na razie to nie jest problem ale mała(sama też sprawdzałam że na 100%samiczka)wchodzi na dużą wiadomo od tyłu,duża się oczywiście nie daje i potem ją gania,jestem ciekawa czy to próba dominacji ??
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
czy to próba dominacji?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2007, 21:37:09 pm »
Moim zdaniem tak. Króliki imitują kopulację w celu ustalenia hierarchii...

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
czy to próba dominacji?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2007, 22:14:29 pm »
Dzięki domyślałam się że właśnie o to chodzi mam tylko nadzieje że nie zaostrzy sie ta próba dominacji aczkolwiek starsza króliczyca raczej się nie da,mała rzeczywiście zrobiła się ostatnio odważna przez ostatni miesiąc jak wzięłam je ze sklepu była troszke dzika bała się głaskania od góry pewnie dlatego że każdy odwiedzający sklep tak robił,teraz się już dobrze zadomowiła lubi wieczorne głaski,wskakuje mi na łóżko oczywiście nauczyła się tego od mamy hehe,jestem ciekawa jak się to dalej potoczy ale starsza ma niezły charakterek więc nie powinno być źle.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).