Autor Wątek: Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...  (Przeczytany 4286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szmiddtt

  • Gość
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« dnia: Kwiecień 11, 2007, 21:50:41 pm »
Jak wychodzi z klatki to zaraz coś "schrząka" z radości, molestuje za ręke, biega jak szalony - puszcza przez  kilka minut 50 bobków, wskakuje na spodnie i sika. Konieczna kastracjA?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2007, 21:59:21 pm »
Mozesz przeczekac ten "straszny" okres,moze minac lub nie,tym bardziej hormonki "buzuja" bo to wiosna.
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Brv

  • Gość
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2007, 09:16:34 am »
Hmmm... U Manfredka skończyło się to kastracją - niestety nacisk ze strony rodziców. Ale z drugiej strony to wyszło mu to na dobre - nie sika na wszystko dookoła, nie... ekhm... molestuje rąk i nóg. Jeśli jest wypuszczany z klatki i "zachce" mu sie siusiu, biegnie do klatki, załatwia sprawę i wychodzi na ciąg dalszy spaceru. Jesli chodzi o bobki, niestety to pozostało bez zmian - zostawia gdzie popadnie  :oh:

Offline Martyna-Tina

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 176
    • http://www.republika.pl/kroliczek_kubus
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2007, 10:59:01 am »
Mój Kubuś, też gdy tylko wyjdzie z klatki to zaraz wszędzie są bobki i wszystko jest osikane.
Lecz jest on za mały na kastracje.
Zapraszam do komentowania i głosowania na:
http://galeria.animalia.pl/Martyna-Tina

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2007, 12:29:59 pm »
Dobrze że mój króliczek tak nie ma... Raz tylko zdarzyło mu się zrobić siusiu po za klatką :)

Offline Betka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 72
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2007, 21:24:54 pm »
Renia W czy ja wiem czy to przemija? Wszystko chyba zależy od wiek królasa i od kiedy ma to znaczenie terenu. Desperado znaczy wszystkich domowników i "atakuje" moczem gdy jest zły. Ma jednak tak wspaniały charakter, że nie chcę go kastrować ....i już 7 lat żyje z jajkami ;)
Na całe szczęście, z wiekiem, atakuje seksualen tylko Mambę i mnie - innym dał spokój. Na siusianie również zaradziłam trzymając zawsze w pobliżu ręczniki jednorazowe i kocyk na kolanach gdy Desperado biega na wolności :)

Wuszka

  • Gość
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2007, 00:03:58 am »
a mjó królik robi siku w trzech miejscach w kaltce, w kuwecie poza klatka i na fotelu  :oh:  i nie wiem jak go oduczyć, wyganiam go z fotela gdy tylko na niego wjedzie ale czasem włazi tam niespostrzeżony i fianł wiadomy, fotel do czyszczenia  :oh:  :oh:  :oh:

Joanna1991

  • Gość
Niegrzeczny "bobkujący" i sikający Tuptuś...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2007, 20:03:09 pm »
Mój królik zawsze się załatwia w kuwecie... Jak przestawilam kiedyś klatke to i tak szła się załatwiać w to miejsce gdzie stala kuweta. :)