Autor Wątek: nie chce jeść granulatu Dako Art ani Vitapol  (Przeczytany 3628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kimmm

  • Gość
nie chce jeść granulatu Dako Art ani Vitapol
« dnia: Styczeń 07, 2007, 16:14:09 pm »
Mój króliczek nie chce mi jeść ani granulatu Dako Art, ani Vitapolu, który o dziwo jadł wcześniej. Chce zajadać tylko Animals - fryskas, a przecież nie mogę go żywić głównie tym. To co teraz? Wiecie może gdzie w Zabrzu lub Katowicach można kupić Duo Cuni albo jeszcze lepiej - Alex?

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
nie chce jeść granulatu Dako Art ani Vitapol
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2007, 00:32:27 am »
W moim mieście można dostać tylko granulat Vitapolu, którego nie polecam i inne nieznanych firm (wolę nie eksperymentować). Królisiowi daję Duo Cuni i uważam że jest najlepszy. Jak nie dostaniesz u siebie w mieście to na pewno w sklepie internetowym www.animalia.pl

naomi19

  • Gość
nie chce jeść granulatu Dako Art ani Vitapol
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2007, 13:12:40 pm »
W Katowicach jedyny dobry granulat, jaki możesz dostać to Supa Rabbit EXEL-SUPER PREMIUM
Jego skład (napisany przez Królicckę, na forum o królikach)

Analiza
białko 12 %
Olej 4 %
Popiół 7,5 %
Włókno 16 %
Wapń 0,90 %
Fosfor 0,51 %
Witamina A 15,000j.m./kg
Witamina D3 1.500j.m./kg
Witamina E 100 mg/kg
Witamina C 60 mg/kg
Miedź(jako siarczan miedzi) 15 mg/kg
Składniki
Ziarno zbóż;wysuszone pasze zielone;produkty i półprodukty z warzyw strączkowatych;
mienrały;oleje i tłuszcze;fruktollgosacharydy oraz bogate w tokoferol ekstrakty naturalne.
KARMA NIE ZAWIERA BARWINKÓW ANI KONSERWANTÓW


Kupisz go w Zoo Natura w Silesii City Center.
Ja kupuję w Tychach Alex (kilka sklepów go ma), a Cuni Complete albo w 1 sklepku w Tychach, aktualnie nie mają, lub w necie. www.ogonek.pl ;) Tania przesyłka, tani granulat. Ten sklep byc może będzie miał jeszcze Zuzalę.

Kimmm

  • Gość
nie chce jeść granulatu Dako Art ani Vitapol
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2007, 17:51:51 pm »
Dzięki. Na razie króliczek wrócił do vitapolu, może po prostu nie miał apetytu kilka dni (same sianko, warzywa i zielenine wcinał). Będę eksperymentowała z polecanymi przez was granulatami, może polubi jakiś lepszy od vitapolu.

Mam jeszcze jedno pytanie: co myślicie o tym, żeby podawać króliczkowi jako karmę uzupełniającą (łyżeczkę do herbaty co drugi dzień) granulat owocowo - ziołowy firmy herbal farm. Wygląda całkiem dobrze i nie ma w nim zbóż tylko same zielonki(lipa, mięta, pokrzywa, hibiskus, jabłko, rumianek). Z tego co pamiętam to ma taki skład : białka około 14 %, tłuszcze około 5 % i włókna około 19 %. Troche tuczący, ale jako smakołyk?

naomi19

  • Gość
nie chce jeść granulatu Dako Art ani Vitapol
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2007, 13:23:36 pm »
Może być.
Ale braku apetytu nie ignoruj.