Autor Wątek: Co piją wasze zbóje?  (Przeczytany 13918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szczezuja

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« dnia: Sierpień 01, 2006, 21:25:59 pm »
Co oprócz wody pijają wasze uszate stworzenia? Oczywiście nie mówię o tym, co się im samemu poda... bo Szczeżuja to się lubi poczęstować z kubka stojącego sobie na podłodze / stoliku / kanapie:
- piwem
- pepsi
- sokami owocowymi
- herbatą miętową (z fusami włącznie)
- ciekawe czym jeszcze?

ewwwek

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2006, 23:35:47 pm »
a mojego Luisa jakos nie ciagnie w zakazane napoje :O) jak stoi kubek na podlodze, to owszem - wsadza mordke i niucha co tam jest, ale jakos nigdy nie sprobowal sie napic. zaraz sie cofa :O)
wiec wychodzi na to, ze tylko wode pije :O)

Duszka

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2006, 10:58:06 am »
Wstyd sie przyznac, ale Kryska popija (tzn wylizala kiedys z nakretki) wodke. Interesuje ja tylko czysta. Boze - co ja za krolika adotowalam :oh:

Czasami popije troszke herbatki. I to wszystko. (moze dlatego, ze nie pozwalamy jej wchodzic na stolik, wiec nie wiemy do czego jeszcze bylaby zdolna)

Bastila

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2006, 17:40:14 pm »
Duszka, uważaj, żeby w alkoholizm Krysia nie wpadła :P :P

Moje tylko wodę źródlaną piją ;)

Tygrysek

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2006, 16:21:37 pm »
Spinka wprawdzie nie wypiła, ale rozbebeszyła kiedyś torebkę po herbacie którą chyba wyciągnęła z kosza....nie muszę chyba dodawać ze fusy były WSZĘDZIE... :oh:

Szczezuja

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2006, 00:19:28 am »
Szczeż wczoraj poszerzyła asortyment o Baileysa  :PP ... A Johny'ego W nie chciała  :P podobnie jak gorącej herbaty, do której dziś podchodziła z 5 razy  :> alkoholiczka, nie królik  :oh:

bonnie_blue

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2006, 06:05:13 am »
Moj sie delektuje zimnym piwem  :lol
A poza tym niczym zakazanym (mam juz psy alkoholiki wiec krolika nie chce miec :P )

Katasza

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2006, 12:17:09 pm »
ja wiem, ze oburzycie sie.... ale skoro wiecie, do czego ciagnie Wasze kroliki, to po co, stawiacie takie rzeczy jak alkohol w dostepnych miejscach? zawsze mnie to interesowalo. mam malutkie mieszkanie, duzo zwierzat i jakos nie zdarzylo sie aby zjadly, czy napily sie czegos zakazanego, a juz wszczegolnosci alkoholu!

bonnie_blue

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 06, 2006, 13:16:20 pm »
U mnie Bobi posmakowal kiedy sie wylalo troche. Psy polecialy szybko wylizac (stwierdzilam, ze pozwole im) a za chwile pojawil sie przy nich Bobi i tez troszke sprobowal.

naomi19

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2006, 16:22:57 pm »
Jeśli zwierzę nie jest więzione w klatce, to NIGDY się go w 100% nie upilnuje. Trudno, żeby nie pić, nie jeść, zaraz wszystko zmywać sprzątać, żyć w zastraszeniu :) Moja kocha herbatę i nieraz zdarzyło jej się podkraść, oczywiście zimną i ŻYJE. I jest szczęśliwym, kochanym królikiem :)

Szczezuja

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2006, 06:05:36 am »
No ja też myślę że tych parę kropli likieru czy herbaty jej nie zaszkodzi. Powiem nawet obrazoburczo, teraz to mnie już ciekawi, co lubi a co nie, więc pozwalam jej spróbować, oczywiście jeśli się rozsmakuje to szybko zabieram  :diabelek . No chyba że to mięta czy sok, wtedy pozwalam jej liznąć parę razy. Możecie mnie zbanować jako wyrodną opiekunkę  :oh:  

A a propos tego, co napisała Naomi19 - królik ma u nas równouprawnienie, ale nie władzę absolutną. Jeśli gramy w scrabbla na podłodze (socjalizując się z nią przy okazji, bo uwielbia skakać po planszy :))i przy tym pijemy herbatę czy piwo, to nie będę go stawiać na biurku i przechodzić przez pół pokoju po każdego łyka. Potwór ze mnie, wiem  :>  :>

Szczezuja

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 09, 2006, 06:08:33 am »
Jeszcze w ramach PS - jak się mieszka w nie do końca urządzonym mieszkaniu, to traktowanie podłogi jak mebla robi się niestety nieuniknione  :/  :/

bonnie_blue

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2006, 07:21:06 am »
Cytat: "Szczezuja"
Jeszcze w ramach PS - jak się mieszka w nie do końca urządzonym mieszkaniu, to traktowanie podłogi jak mebla robi się niestety nieuniknione  :/  :/

Jak sie ma zwierze skaczace nawet meble nie pomoga :lol

naomi19

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 09, 2006, 20:26:04 pm »
U mnie to nie tak. Bunia skacze na stół, krzesła, parapet, szafki, więc gdzie bym nie dała picia/jedzienia to i tak wejdzie, ale jak już dorwie coś to od razu jest jej zabierane. Nie popieram takiego zachowania, że a niech się napije, bo jej nie zaszkodzi, bo wiadomo, że zaszkodzi, ale nie popadajmy w panikę :) i od razu płakać, że coś wypiła/ zjadła.

Offline joasia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2006, 21:01:15 pm »
Moja Tajga też nie jest święta! Jak widać lubi drinki!!



A tak serio to trzeba ją pilnować bo wskakuje na stół i się gości!! :/
Tajga

Bastila

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2006, 21:41:51 pm »
Kurczę, to moje króle jakieś nienormalne są, bo tylko wodę piją :D

Szczezuja

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2006, 02:19:54 am »
Ha, a dzisiaj nie miałam wyrzutów suma jak mi wlazła na kolana i dorwała się do kubka. Bo soku z warzyw chyba sobie może troszkę popić? Jak myślicie?

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2006, 03:05:25 am »
:bejzbol no ładnie  :bejzbol jak nie macie z kim pić to można sobie lusterko postawić a nie królika namawiać  :bejzbol

ja swoim daje czasem soczek marchwiowy jednodniowy.
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

Katasza

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 13, 2006, 07:52:13 am »
szczerze powiem, ze stwierdzenie "daje jej troche sprobowac a jak posmakuje to zabieram" mnie przerazilo. najpierw krolik cos dostaje, smakuje mu, a potem ma zabierane, bo przeciez to cos niedobrego dla krolika. tylko krolik tego nie wie i ma robiona wode z mozgu. niedokonca urzadzone mieszkanie tez mnie nie przekonuje, bo sama mam takie od ponad roku i daje sobie rade. do tego mam jeszcze psa i kota, wiec juz w ogole powinnam miec same przypadki nielegalnego spozywania roznych rzeczy przez krole, ale jakos to sie nie zdarza.
naomi i ja nie popadam  w panike, tylko dziwi mnie fakt, ze polowa uzytkownikow forum, wychodzi z zalozenia, ze jak sie napije drinka to nic sie nie stanie, albo, ze mozna dawac sprobowac a pozniej szybko zabierac.

sok z marchewki moje uwielbiaja i jesli sobie robie, to im tez sie dostaje, ale nie te sklepowe, te maja za duzo konserwantow i cukier.

Aśka

  • Gość
Co piją wasze zbóje?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 13, 2006, 17:10:43 pm »
Ludzie to mój tusiek jest chyba chory  :icon_lol  bo on to nawat z miseczki nie potrafi pić. Odkąd go mam pije z piodełka a na kubek z herbatą patrzy na mnie jak z byka jakby pytał co to jast  :icon_confused
jak go nauczyć chliptać z miseczki?
fajnie to wygląda  :PP