Autor Wątek: [SPRZEDAM/POZNAŃ] Klatka Toddy Roll 150  (Przeczytany 2324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magdonald

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
[SPRZEDAM/POZNAŃ] Klatka Toddy Roll 150
« dnia: Czerwiec 16, 2014, 20:47:59 pm »
Pod koniec lipca przeprowadzam się do innego mieszkania. Nie będę miała tam wystarczająco dużo miejsca na tak długą klatkę, dlatego jestem zmuszona ją sprzedać, a w zamian kupić swoim szczurzym pannom jakąś wolierkę lub inną, już nie tak szeroką klatkę.

Wymiary klatki:
Dł. x szer. x wys.: 152 x 75 x 92

Stan dobry. Jedyna wada to poobgryzana farba na prętach w kilku miejscach (mieszkają w niej obecnie moje szczurki, a jedna z nich to mała łobuziara) i odpryski na górnych prętach, powstałe przez karabińczyki, na których wieszałam hamaczki.

Do klatki mogę dorzucić kilka rur ferplasta, nie wiem dokładnie ile, dopiszę, gdy je odkopię z pudła.

Zdjęcie podglądowe klatki, z internetu (nie posiadam paśnika ani miseczki widocznych na zdjęciu):

Zdjęcia obecnego stanu prześlę zainteresowanym.

Mimo, że mam jeszcze trochę czasu, chciałam się już wstępnie zorientować w zainteresowanych.

Cena jaka mnie interesuje to 300 zł (nowa kosztowałaby, z tego, co widziałam na zooplusie, ok. 700-800 zł, także raczej nie zdzieram :P ).
Najchętniej odbiór osobisty na terenie Poznania. Wysyłka możliwa kurierem na koszt kupującego, ale jeśli ktoś zgłosi się w Poznaniu, będzie to najwygodniejsza dla mnie opcja i pewnie ją wybiorę :)
Klatkę mogę wydać wcześniej niż pod koniec lipca, szczegóły do ustalenia indywidualnie.

UWAGA: Szczurki, które obecnie mieszkają w klatce mają wykrytą bakterię Pasteurella multocida, która jest groźna dla królików. Klatkę oczywiście wyszoruję, wyparzę i zdezynfekuję przed sprzedażą, ale dla bezpieczeństwa, zalecam powtórzyć te czynności również u siebie, po zakupie klatki.

Offline Magdonald

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
Odp: [SPRZEDAM/POZNAŃ] Klatka Toddy Roll 150
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2014, 12:55:28 pm »
Hop, hop :) Cena do negocjacji.