Autor Wątek: Królewska Stolica  (Przeczytany 60639 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Królewska Stolica
« dnia: Maj 22, 2014, 21:01:47 pm »
Królewska Stolica to nowy rozdział w historii Warszawy. Ba! Wręcz mam nadzieję nowa powieść, a może przy okazji bestseller ;) A tak poważnie rzecz ujmując jesteśmy po to aby pomagać tym najsłabszym, czyli królikom. Biorąc przykład od najlepszych, z głowami pełnymi własnych pomysłów, ale też pełni obaw, mamy nadzieję, że Warszawa mimo swojej trudnej historii staje powoli na nogi.

Chciałabym tym symbolicznym otwarciem nowego Warszawskiego wątku, pokazać Wam wszystkim, że jesteśmy gotowi aby coś zmieniło się na lepsze, na większe, na wspanialsze. Przy okazji dziękując wszystkim tym, którzy byli z Warszawą przez te wszystkie lata, którzy budowali naszą historie, z lepszym lub gorszym skutkiem. Dziękuję również tym wszystkim, którzy odważyli się razem ze mną budować podwaliny pod Królewską Stolicę.

Życzyłabym sobie, aby nasze starania nie poszły na marne, aby nasz oddział pracował jak dobrze zarządzana firma. Przed nami jeszcze długa droga - ciągle brakuje wolontariuszy a zwłaszcza inspektorów adopcyjnych, szukamy nowego lokalu... Jesteśmy otwarci na współpracę z ludźmi, którzy chcą nam pomóc. Zachęcam Was gorąco do tego abyście zostali naszymi wolontariuszami.

Zapraszam Was do Królewskiej Stolicy!
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline magda24

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2014, 21:10:54 pm »
Trzymam kciuki na nowej drodze  :brawo:

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2014, 21:15:18 pm »
Ja też trzymam za was kciuki :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2014, 21:17:17 pm »
Trzymam mocno kciuki i życzę oby wszystko się udało co zaplanowałyście :)

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2014, 22:39:09 pm »
Miło czytać taki pełen entuzjazmu post jak Twój, Adrienne :) - trzymam za Was kciuki z całego serca, wierzę (wiem!), że ten nowy rozdział będzie nie tyle rozdziałem, co, jak to pięknie ujęłaś, powieścią bestsellerową :)
Królewska Stolica - to brzmi dumnie!  :bukiet
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2014, 07:42:10 am »

:D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2014, 14:22:19 pm »
Ciesze się bardzo  :bunny: uda sie ! piękna dumnie brzmiąca nazwa wątku  :bunny:
 .....fajne dziewczyny będą działać więc musi być dobrze   :przytul :bunny:

POWODZENIA  :bunny:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kasika-k

  • Moderator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 744
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Chrup, Ruda, Okej, Malina, Mimiusz <3
  • Za TM: Kubuś (świnka), Chaber (psiak), Myszka (kotka)
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 23, 2014, 17:44:14 pm »
no wreszcie nowy wątek :)
w takim razie warszawiaków pozdrawia Wasza [moja] Łaciatka :) Królewna króluje w Króliczym Zakątku w Lublinie ;)

tak pięknie naburmuszona  :heart




Offline kaśka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 25, 2014, 09:24:02 am »
W Królewskiej Stolicy nie brakuje uszatych maluchów oczekujących na nowe domy i kochających opiekunów, a także na darczyńców gotowych wesprzeć ich leczenie.
Poniżej część gromadki Warszawskich, SPKowych królików :)

Tuliś i Kropek są nowymi podopiecznymi SPK. Trafili tu raptem przedwczoraj (24.05) i obydwoje szukają pilnie domu stałego bądź tymczasowego!
Kropek to bardzo przyjazny, kastrowany samczyk, lubiący lizać wszystko i wszystkich, a Tuliś jest jego młodszym kolegą, trochę bardziej zdystansowanym, ale niezwykle ciekawskim! ;)





Kolejną króliczą parą jest Szwagier i Miętówka, którzy w oczekiwaniu na nowe domki korzystają ze słonecznych dni i z zielonej trawy :)



Miętówka jest około 2-letnią, niesterylizowaną samiczką. Jest łagodna, bardzo wesoła i aktywna, wypuszczona z klatki kręci piruety i biega z zadziwiającą prędkością :). Jest bardzo towarzyska w stosunku do ludzi - do tego stopnia, że sama wchodzi na kolana i domaga się uwagi. Ponadto z innymi uszakami dogaduje się również bardzo dobrze.
Miętówka na nowy domek czeka już ponad pół roku… :(



Szwagier to wesoły, towarzyski i kontaktowy uszak z Płocka. Ma około roku i jest niekastrowanym samcem. Okaz zdrowia, do tego jest ciekawski i bardzo aktywny.
Czeka na kogoś, kto zdecyduje się stworzyć mu nowy dom! :)





Stasia trafiła do SPK jako Staś, oddana ponieważ ludzki doktor stwierdził, że jest ona przyczyną grzybicy u dzieci. Oczywiście sama grzybicy nie ma, jest za to zaniedbana, ma początki pododermatitis na wszystkich łapach, miała przerośnięte pazury, zaniedbaną sierść... Teraz wypatruje kochającego domu.





Geralt został przywieziony z Żoliborza przez Straż Miejską. Jego wiek został oceniony na ok 7 lat. Prawdopodobnie nie widzi, lub widzi naprawdę bardzo mało. Prawe uszko jest zniekształcone przez krwiak, zbliznowaciały już, więc na szczęście nie boli. Jest łagodny, potulny i niesamowicie uwielbia głaskanie i mizianie.
Obecnie przebywa w  domu tymczasowym, poszukuje nowego, kochającego domu!



Geralt miał parę problemów zdrowotnych, między innymi z przepukliną. Obecnie zaczęły u niego pojawiać się drobne odciski na jednym skoku, ale poza tym jest w bardzo dobrej formie, z czego niezwykle się cieszymy! :)

Wszystkich chcących wesprzeć finansowo Geralta zachęcamy do wpłat na konto Stowarzyszenia Pomocy Królikom- Warszawa:

Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3 lok.21 01-410 Warszawa
52 2130 0004 2001 0516 7234 0002 Volkswagen Bank Polska S.A.

Lub dla przelewów zza granicy:
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL52213000042001051672340002

z tytułem: darowizna, Złociszaki dla Geralta





Migotka to prześliczna, szara króliczyca, która również miała trochę problemów ze zdrowiem. Teraz przyjmuje jeszcze sporo leków, ale ostatnie wyniki krwi były dobre, więc nie potrzebuje już kroplówek, niedawno z radością pożegnała się więc z wenflonem.



Niestety jej leczenie generuje bardzo duże koszty, będziemy ogromnie wdzięczni za pomoc w opłaceniu leczenia Migotki.

Nr konta, na który można kierować środki dla małej:
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3 lok.21 01-410 Warszawa
52 2130 0004 2001 0516 7234 0002 Volkswagen Bank Polska S.A.

Dla przelewów zza granicy:

SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL52213000042001051672340002

z tytułem: darowizna, Złociszaki dla Migotki





Lucjan trafił do nas dzięki czujności Pani Magdaleny, która wypatrzyła go w jednym ze sklepów zoologicznych. Był on wystawiony jako królik do oddania wraz ze świnką morską Nutką. Lucjan, jak się okazało, miał złamaną lewą, przednią łapkę. Na szczęście udało się ją złożyć, choć złamanie miało prawdopodobnie ponad tydzień. Niestety Lucjanek ma również kokcydia, na razie nie dające objawów, ale wymagające przeleczenia. Jest bardzo grzecznym i kochanym królikiem.

Bardzo prosimy o wsparcie leczenia Lucjana poprzez wpłacanie darowizn na konto:

Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3 lok.21
01-410 Warszawa
52 2130 0004 2001 0516 7234 0002
Volkswagen Bank Polska S.A.

Dla przelewów zza granicy:
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL52213000042001051672340002

W tytule przelewu wpisując: Darowizna na Lucjana

Dziękujemy w imieniu swoim i Lucjana!





Białas mieszka w domu tymczasowym i okazał się być mistrzem ucieczki :)



Jego obecna opiekunka, Pani Ewa, poznała się na niebywałym intelekcie królika – pisze o nim w ten sposób: „Białas (znany jako jeden z Panów z Uniwersytetu) wykazuje się wyjątkową inteligencją. Nie dość tego że samodzielnie otwiera zamknięcie zewnętrznej strony klatki, to jeszcze przegryzł sznurek którym przywiązałam drzwi. Przyszła pora na gruby sznur.. Zobaczymy teraz.... PS. Nie wiedziałam że takich sztuczek można się nauczyć na UW...”
Jak widać na poniższym obrazku – Białasowi nie straszne żadne przeszkody czy grube sznury! :)



Białasek szczęśliwie już w poniedziałek 26.05 trafi do nowego domku! :)


Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 25, 2014, 09:35:45 am »
Piękna prezentacja :) Śliczności wszystkie, ale Geralt... Geralt ujął mnie niesamowicie :heart
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 25, 2014, 10:53:19 am »
Joasiu ciebie też ? Aż mnie coś w środku ścisnęło jak jego mordeczkę zobaczyłam - jakiś złociszak do małego poleci  :przytul
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 25, 2014, 11:50:30 am »
Nowy wątek widzę, że zapowiada się super :)
Prezentacja króliczków bardzo pomysłowa i tak jak dziewczyny.. bardzo ujął mnie Geralt :przytul:
jakieś złociszki ode mnie pójdą ! 
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2014, 13:53:40 pm »
Joasiu ciebie też ? Aż mnie coś w środku ścisnęło jak jego mordeczkę zobaczyłam - jakiś złociszak do małego poleci  :przytul
Tak... To taki Aguleksowy Chrupcio :heart
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2014, 13:58:57 pm »
no wreszcie nowy wątek :)
w takim razie warszawiaków pozdrawia Wasza [moja] Łaciatka :) Królewna króluje w Króliczym Zakątku w Lublinie ;)

tak pięknie naburmuszona  :heart




OMG OMG OMG!! Mój ulubiony warszwski naburmusz jest w Lublinie? Jakoś ostatnio mniej bywam na forum i nie przeglądam wszystkich wątków!! Kiedy mogę przyjść do Zakątka ją "podręczyć" czyt. wymiziać i zmacać pampuchy?? 

Edit: tak się zachwyciłam naburmuszeńcem, że przypaliłam odsmażane kopytka :oh:

Edit2: Boże! To mój Chrupek! Geralt to klon mojego staruszka! Jak dwie krople wody!
Widzicie to!
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 14:53:03 pm wysłana przez Aguleks »
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 28, 2014, 11:11:01 am »
A oto gojąca się Stópka :) Już bez fartuszka, niezmiennie pochłaniająca wszystko (czytaj: cokolwiek mi dasz), uwielbiająca mizianie (ale jak się znudzi, to zębami wyraźnie okazująca dezaprobatę). Już zapomniała o kastracji :) Mamy wyniki badania histopatologicznego jajnika - na szczęście, nie nowotwór! Ufff.. Okazało się, iż jest to patologiczny rozrost pękniętego ciałka żółtego :)
p.s. opatrunku na łapkach oczywiście w stópki :)



















Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 28, 2014, 18:52:16 pm »
Stópka jest bardzo oryginalną króliczką - wygląda, jakby miała lekki zezik rozbieżny, co oczywiście tylko dodaje jej uroku :zakochany:
Jak tam Geralcik? :heart
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 29, 2014, 11:23:28 am »
Adrienne wszystkiego najlepszego  :tort:
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2014, 12:41:45 pm »
Również składam najlepsze życzenia :*

Wirtualny opiekun

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2014, 15:04:20 pm »
I ja się przyłączam :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Królewska Stolica
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2014, 08:06:03 am »
Dziękuję wszystkim za życzenia :) ) Urodziny spędziłam na gali rozdania nagród plebiscytu Serce dla zwierząt, gdzie przekonałam się tylko, że ratowanie królików to cały czas powód do niewybrednych żartów...


Mały up date z Królewskiej Stolicy:

Tuliś i Kropek doczekali się filmu o sobie :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XSkXv4DEGDg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XSkXv4DEGDg</a>

Uczę się montować filmy więc proszę o wyrozumiałość :P



Chciałabym przedstawić Wam również Trzynogiego Ryszarda

Wierny jak piesek :)  Przedwczoraj przeszedł zabieg przymusowej kastracji ze względu na swoje upodobanie do ciągłego okazywania swej bezwarunkowej miłości, co najlepsze, tylko względem mnie, która nie pozwoliła go uśpić.. Każdy okazuje wdzięczność na swój sposób  :D
Pomijając buzujące hormony Ryszard jest bardzo towarzyski, gania za człowiekiem jak pies, po kastracji zapewne będzie bardzo przytulaśnym i wdzięcznym towarzyszem :)
Ryszard mimo swego kalectwa, którego nabawił się w związku ze złamaniem łapy, której niestety nie dało się w żaden sposób złożyć, jest bardziej energiczny niż nie jeden pełnosprawny królik :)



Ryszard Trzynogi, Stasia i Lucjan byli na wypasie  :rotfl2 :

Stasia - cudowna dziewczyna, bardzo inteligentna, kochana, nie da się opisać jak fantastycznym królikiem jest. Uwielbia pieszczoty, spanie z opiekunem, zero agresji i paniki w króliku.

Lucjan - złamanie zagoiło się, teraz Lucek może swobodnie biegać, kokcydia zostały wybite, Lucjan jak widać na załązonych obrazkach czuje mięte do Stasi

A teraz trochę zdjęć i film z wypasu na działce u naszej Moniki :)







<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RuedMsZkiVg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RuedMsZkiVg</a>



Na sam koniec - ZNALEZIONE W SIECI :)
1. Zamiast kolejnego jabłka, może malinkę?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=A9HV5O8Un6k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=A9HV5O8Un6k</a>

2. Jest piątek!

Czy Wasze uszaki planują jakieś weekendowe szaleństwa? Wybiera się któryś na dwór? :)


[/size]Źródło: https://www.facebook.com/pages/Kr%C3%A1li%C4%8D%C3%AD-r%C3%A1j/206909432832143?fref=photo[/font]
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2014, 08:13:50 am wysłana przez adrienne »
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut