Autor Wątek: [SPRZEDAM] Królicze koszulki/bluzki/bluzy  (Przeczytany 2897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
[SPRZEDAM] Królicze koszulki/bluzki/bluzy
« dnia: Marzec 09, 2014, 13:32:40 pm »
Drodzy forumowicze! :)
Większość z Was wie, że ostatnio opuściła nas Tola. Dostałam na poprawę humoru śliczną króliczą bluzkę od Patty DIY ( www.facebook.com/PattyDIY <- tu można obejrzeć wszystkie jej prace).
Aby nie pozostać jej dłużną, postanowiłam tą bluzkę pokazać Wam, a nuż komuś się spodoba i będzie chciał zamówić podobną :)

Możliwość zamówienia "poplamionej" w taki sam sposób, jak moja (1 zdjęcie) lub dookoła (2 zdjęcie, przedstawiające szablon użyty podczas tworzenia mojej, ale myślę, że wyobrażacie sobie o co chodzi). Króliczek może być również jednolity, może to być sam kontur - do wyboru do koloru.

Królik w dowolej pozycji (przykładowe kształty szablonów wyślę zainteresowanym, istnieje możliwość zrobenia królika myjącego się, siedzącego, leżącego, dowolnie :) ).

Królik może być namalowany na t-shircie lub bluzie w różnych kolorach.
Cena t-shirta 35 zł + wysyłka, cena bluzy 55 zł + wysyłka :)

Polecam, zapraszam i zachęcam do zajrzenia na stronę Patty DIY na facebooku ( www.facebook.com/PattyDIY )

Zamówienia można składać pod tym postem, na PW do mnie albo na wiadomość na facebooku do Patrycji :)



« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2014, 13:47:00 pm wysłana przez szyszka »
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [SPRZEDAM] Królicze koszulki/bluzki/bluzy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2014, 16:51:32 pm »
Up :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)