Autor Wątek: [SPRZEDAM] Wielka wyprzedaż rzeczy wszelakich  (Przeczytany 2416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Wielka wyprzedaż rzeczy wszelakich
« dnia: Sierpień 20, 2013, 21:12:49 pm »
Wakacje już niemal upłynęły, a ja zdałam sobie sprawę, że znowu nigdzie nie byłam i znowu nic nie zrobiłam. Dlatego już teraz chcę zacząć oszczędzać pieniądze na przyszłe wakacje :D Stąd wyprzedaż, może ktoś będzie chciał coś kupić?  :blaga:

1. Jean Ure - Marzenia duże i małe - 5 zł


2. Kathy Acker - Kicia, król piratów - 5 zł


3. Simon Cox - Anioły i demony: fakty i fikcja - 5 zł


4. Dusan Fabian - Rytuał tom 1 i 2 - 20 zł (za obydwa)


5. John Everson - Demoniczne przymierze - 10 zł


6. Stephenie Meyer - Zmierzch - 15 zł


7. Jacek Piekara - Charakternik - 20 zł (twarda oprawa)


8. Słownik pisarzy - 5 zł (twarda oprawa)


9. Nowa matura - język polski - 15 zł


10. Deska do fingerboardu - 20 zł


11. Zielony długopis z pluszową żabką - 3 zł


12. Pudrowe serduszka do kąpieli - 6 szt. - 50 gr za sztukę
Wypróbowane, naprawdę fajne :D


13. Żelowe rybki z keratyną - dużo sztuk :D - 50 gr za sztukę
Świetne jako dodatek do maseczek na włosy, uwielbiam je! Można nimi też smarować paznokcie i brwi :)


15. Magazyn mangowy Otaku - 11 szt. - 1 zł za sztukę
Numery: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/2009
1, 2, 3/2010
I unikatowy numer 2/2006, jest to drugi numer Otaku jaki wydano :D


16. Magazyn mangowy Kyaa - 4 szt. - 1 zł za sztukę
Numery: luty/marzec 2009, sierpień/wrzesień 2009, grudzień 2009/styczeń 2010, luty/marzec 2010,



Wkrótce też powrzucam kolejne rzeczy :D Gdyby ktoś chciał więcej zdjęć, jakieś opisy czy wymiary, to proszę pisać!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 13:02:35 pm wysłana przez Sashy »

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Sprzedam] Wielka wyprzedaż rzeczy wszelakich
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2013, 12:30:13 pm »
Pragnę poinformować, iż od dnia 27.08.2013 zaczynamy bardziej kontrolować przestrzeganie regulaminu działu " Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane".

Pełen regulamin znajduje się tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli chodzi o punkt 2 regulaminu działu ("2. Temat wątku musi zawierać prefiks "[ODDAM]", "[SPRZEDAM]", "[KUPIĘ]" lub "[POSZUKUJĘ]"." wszystkie aktywne wątki założone przed dniem 27.08.2013 będą miały dodany przez moderatorów prefix.

Jeśli chodzi o punkt 7 regulaminu działu ("7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna.") to wszystkie aktywne wątki, które złamią ten punkt zostaną zamknięte na 3 dni, a w przypadku braku kontaktu ze strony autora po tym czasie przeniesione do archiwum bez możliwości ich przywrócenia.

Przypominam również, iż od dnia 13 sierpnia 2013 wszelkie zbiórki pieniędzy na forum na rzecz SPK muszą zostać zatwierdzone przez zarząd.

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Wielka wyprzedaż rzeczy wszelakich
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2013, 14:49:42 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum ze względu na brak aktywności dłużej niż 30 dni.