Autor Wątek: [SPRZEDAM] Rozmaitości!  (Przeczytany 2545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Rozmaitości!
« dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:57:40 pm »
W związku z nadejściem lata oraz przeglądania swojej szafy mam kilka rzeczy, których chętnie bym się pozbyła, ponieważ już ich nie noszę. ; ))
(Na zdjęciach widnieje napis "Hamlet", ponieważ ubrania są wrzucone także na serwis szafy pl)


36, Orsay, 20 zł + 6 zł (przesyłka)
Bardzo dziewczęca, delikatna. Sukienka idealna na lato w barwach żółto-zielonych. Wzór kwiatowy. Świetnie wykrojona, podkreślająca kobiece kształty!




34, Hexe Line, 28 zł + 6 zł (przesyłka)
Mam do sprzedania bardzo elegancką małą czarną. Sukienka jest świetnie skrojona, cudownie podkreśla kobiece kształty! Doskonale leży na ciele do którego się dopasowuje. Jest z trochę grubszego materiału, idealna na chłodniejsze dni. Z podszewką.

Długość: 88 cm.
Szerokość u dołu: 46 cm.
Pachy: ok. 41 cm.




38, 20 zł + 6 zł (przesyłka)
Mam do sprzedania bardzo ładne czółenka wyszywane srebrną nitką w zygzak.

Długość wkładki - ok. 23,5 cm.





38, Colloseum, 42 zł + 8 zł (przesyłka)
Bardzo wygodna, lekka, idealna na lato i wiosnę! Z delikatnej, miękkiej i przyjemnej w dotyku ekoskórki.
Kurtka jest w bardzo dobrym stanie.

Długość: 57 cm
Długość rękawów: 65 cm
Od pachy do pachy: ok. 42 cm





Serdecznie zapraszam, w razie pytań proszę pisać tu lub na adres email - anna.gluszczynska@gmail.com
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Rozmaitości!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 20:14:36 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum w związku z brakiem aktywności, na podstawie pkt 7 z regulaminu działu:

"7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój

wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna."

Cały regulamin można znaleźć tutaj:
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt przez pw.