Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1795820 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3840 dnia: Kwiecień 20, 2014, 21:55:38 pm »
Moi kochani!
Na wstępie dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe- lepiej późno niż wcale ;)  :*

A teraz coś, o czym już dawno chciałam się pochwalić! Carlos zamieszkał razem z nami!  :hura: Ten mały biały książę w króliczym futerku dołączył do mojej czarnej księżniczki i razem tworzą nierozłączną parę królewską! :D
 
Nie ma piękniejszego widoku od dwóch wtulonych w siebie uszaków, jest to lek na całe zło. Razem jedzą, kicają, drzemią, budzą mnie nad ranem i oczywiście broją  :lajkonik: Zaprzyjaźnianie trwało około tygodnia. Carlos w moją Niunię jest wpatrzony jak w obrazek, jest wobec niej niesamowicie czuły a mojej królewnie bardzo to odpowiada  :zakochany: Od czasu do czasu i ona wyczyści mu oczka, wyliże futerko, ale nie za dużo, co by się chłopak za bardzo przy niej nie rozmarzył ;)

Kto jeszcze się zastanawia nad towarzyszem dla swojego uszaka powiem tyle, WPADAJCIE DO USZAKOWA I KONIECZNIE ZAADOPTUJCIE KRÓLICZEGO KOMPANA DLA SWOJEGO! Wasz uszak przy drugim odżyje na nowo! Swoją królinkę kocham nad życie, ale nigdy nie będę potrafiła dać jej tyle samo uczucia, co teraz daje jej Carlos. I nie obawiajcie się, że Wasz ukochany pupil oddali się od Was, wręcz przeciwnie! Widzę, jak moja mała jest teraz szczęśliwa i to szczęście przekłada się również na mnie!  :icon_smile Jedyne, co się zmieniło, to tuptające osiem łapek po mnie nad ranem a nie jak dawniej cztery ;)

Gorąco zachęcam do pomyślenia nad towarzyszem dla swojego uszaka tym, którzy mają pod swoim dachem uszatego jedynaka :)

Kilka fotek z pierwszego w życiu Carlosa spacerze po ogrodzie :)
   


Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3841 dnia: Kwiecień 20, 2014, 22:01:55 pm »
Zgadzam się w 100% :D pięknie razem wyglądają :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3842 dnia: Kwiecień 20, 2014, 22:16:06 pm »
Co za piękny widok! A ostatnia fota zapiera dech w piersiach - jest mistrzowska! I zabawna, i wzruszająca, i jakaś taka symboliczna :) Cudo!
Polecamy uszaki w parach :bunny:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3843 dnia: Kwiecień 20, 2014, 22:27:20 pm »
Co za piękny widok! A ostatnia fota zapiera dech w piersiach - jest mistrzowska! I zabawna, i wzruszająca, i jakaś taka symboliczna :) Cudo!
Polecamy uszaki w parach :bunny:

:) Też mi się bardzo podoba to zdjęcie, łapki Carloska w powietrzu... słodycze nad słodyczami!  :zakochany:

Tak sobie myślę, odnośnie do ostatniego zdjęcia, że w główce mojej małej zaświtała wtedy taka oto myśl: Carlosek chodź jeszcze tutaj pokażę Ci takie miejsce, gdzie rosną stokrotki! Mama mówi, że możemy je jeść.   :jupi

A Carlosek wtedy na to: Dobra dobra już za Tobą lecę!

I polecieli razem przed siebie :) Dwa uszaki to dwa razy więcej radości :)

Offline ellessa

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3844 dnia: Kwiecień 20, 2014, 22:51:39 pm »
Doniu - to ostatnie zdjęcie do kalendarza zgłoś, koniecznie :)

i pod stwierdzeniem, że "dwa uszaki to dwa razy więcej radości" podpisuję się rękami i nogami (i 8 łaputkami) :)

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3845 dnia: Kwiecień 21, 2014, 07:24:01 am »
A wiecie ile jest radosci gdy uszakow jeszcze wiecej :niegrzeczny
No 4 to minimum hyhy ;)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3846 dnia: Kwiecień 21, 2014, 09:39:08 am »
No ba, wiadomo, im więcej uszaków, tym większa radość (choć nie ukrywajmy, że i zmartwienia się zwielokrotniają).
Zdjęcie KONIECZNIE do kalendarza, jak pisze Ellessa :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3847 dnia: Kwiecień 21, 2014, 11:30:15 am »
Łooo matko co za słodkie przytulńce :-)
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3848 dnia: Kwiecień 21, 2014, 17:10:15 pm »
Kurde! Dominika moge zapisac to ostatnie zdjecie? Cudo !!!!!

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3849 dnia: Kwiecień 21, 2014, 19:56:20 pm »
Kurde! Dominika moge zapisac to ostatnie zdjecie? Cudo !!!!!

Ależ oczywiście! To dla nas zaszczyt :)

Za Waszą namową moje drogie zgłaszamy nasze zdjęcie do kalendarza :)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3850 dnia: Kwiecień 22, 2014, 14:36:29 pm »
Radio Gdańsk odwiedziło nas pewnego dnia i uwieczniło - w formie głosowej - dzień sprzątania w Sopockim Uszakowie. Zachęcamy do posłuchania jak wygląda wolontariat w Stowarzyszeniu Pomocy Królikom - a dokładnie w Sopocie oraz ciekawych króliczych informacji :)

http://radiogdansk.pl/index.php/audycje-rg/dokumenty-i-reportaze/item/12680-sopockie-uszakowo.html


Jeszcze jedno - jeśli ktoś korzysta z Facebooka to zapraszamy na wydarzenie związane z naszym udziałem w konkursie Serce dla Zwierząt: https://www.facebook.com/events/699660393425567/

Dla tych którzy z Facebooka nie korzystają tutaj treść wydarzenia:

W lipcu tego roku Stowarzyszenie Pomocy Królikom będzie obchodziło 10lecie swojego istnienia.

To dziesięć lat temu w Warszawie powstała pierwsza w Polsce organizacja ukierunkowana na walkę z bezdomnością zwierzą - królików. Organizacja, która obecnie zrzesza wolontariuszy z całej Polski w misji pomagania porzucanym uszakom.

Dlatego też, niezmiernie miło nam poinformować, iż w roku naszego dziesięciolecia redaktor naczelna portalu psy.pl, Pani Paulina Król przekazała nam wspaniałe wieści!

Stowarzyszenie Pomocy Królikom zostało nominowane do jedynej tego rodzaju w Polsce prestiżowej nagrody "Serce dla Zwierząt" - 2014.
Nagroda przyznawana jest od 11 lat przez portal psy.pl.
Co roku, spośród kandydatów zgłoszonych przez czytelników portalu , kolegium redakcyjne wybiera ośmioro nominowanych a spośród nich, w drodze głosowania SMS-owego, wyłoniony zostaje zwycięzca .
O tym, kto zostanie laureatem, decydujecie Wy Państwo.
Każdy wysłany SMS zbliża nas do wygranej.
Głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 23-go maja.

Aby zagłosować na Stowarzyszenie Pomocy Królikom,
należy wysłać SMS pod numer: 7247, o treści: serce.6

Zasady głosowania są proste:
1. Z jednego numeru można wysłać nieskończenie wiele głosów.
2. Koszt SMS-a to 2,46 PLN z VAT
3. SMS’a wysyłamy na numer 7247 o treści: serce.6
4. Po wysłaniu SMS’a otrzymujemy SMS’a zwrotnego z kodem i adresem strony do konkursu dla głosujących. Jeśli pragniecie przystąpić do konkursu należy wejść na podany adres strony, wpisać kod i podać powód dla którego głosujecie akurat na danego kandydata.
5. Nagrody dla głosujących to legowiska i zabawki dla psów.

Zachęcam do odwiedzenia strony plebiscytu:
http://www.sercedlazwierzat.pl/

Zróbmy prezent osobom, które przez 10 lat udzielały się dla dobra naszych podopiecznych i doceńmy ich zaangażowanie i wysiłek,
głosując na Stowarzyszenie Pomocy Kólikom

Zachęcamy do głosowania w konkursie „Serce dla zwierząt” 2014 , na Stowarzyszenie Pomocy Królikom. Oddany głos jest docenieniem pracy członków i wolontariuszy oraz darczyńców , za ostatnie 10 lat. W przeciągu tego okresu powstały cztery Centra Adopcyjne SPK – w Warszawie , Sopocie , Krakowie i Lublinie, oprócz tego na terenie Wrocławia, Łodzi oraz Szczecina działają Inspektorzy Adopcyjni SPK, a dodatkowo stowarzyszenie współpracuje z Domami Tymczasowymi na terenie całego kraju. W przeciągu tych lat liczba wyadoptowanych królików to nieco ponad 2 000 a liczba ta wzrasta z roku na rok.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni mieli zapewnione odpowiednie warunki – namiastkę domu , zapomeniona odpowiednia opiekę weterynaryjna i ogromną dozę miłości. Stowarzyszenie zrodziło się z miłości do królików i kieruje się nią przez cały okres jego trwania.

Wyniki głosowania poznamy 28 maja 2014 roku na uroczystej Gali w Warszawie, a publikacja wyników pojawi się na stronach www.sercedlazwierzat.pl oraz www.psy.pl i www.koty.pl w dniu 30 maja 2014 roku.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2014, 15:34:02 pm wysłana przez nellciaa »

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3851 dnia: Kwiecień 23, 2014, 15:09:11 pm »
kilka fotek z czwartkowego wywiadu :
na pierwszej : Karolcia przed mikrofonem, na pozostalych Bogusia
a dookola krzatajacy sie wolontariusze :) - nowe dziewczyny ( imion jeszcze nie zapamientalam  :icon_redface  upsss , jak sie pojawia jeszcze z raz to uzupelnie braki :) )



Pani redaktor zalapala sie na dyzur "sprzatajacy" ;)

w ubiegla sobote bylo generalne sprzatanie :

co dwutygodniowa dostawa 200kg pelletu

Alicja , Patrycja i Dominika :



Basia przy stanowisku kierowniczym :) :

kilka uszakow :)
Klementynka :

Perełka

Tio

Gaja

Balbinka


dla kochajacych ta czesc ciala uszakow ;) :

kto zgadnie czyja to "pupcia" ;) ?
a czyj to nochalek ? :)

a lapisko czyje ?

ostania zagadka to ...uuuu ..jak ktos zgadnie ...bedzie niezle ;)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3852 dnia: Kwiecień 23, 2014, 15:30:01 pm »
Hmmmm - sabinkowa pupa ?
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3853 dnia: Kwiecień 23, 2014, 16:23:05 pm »
Hmmmm - sabinkowa pupa ?
pudlo  :lol , poprosimy o kolejna propozycje :lol

przedstawiam naszego nowego podopiecznego :
Milka ( Milusia )
mlodziutka samiczka w typie Rex'a , przyjechala do nas z Torunia
zostala zakupiona w sklepie razem ze swoja siostra aby bylo jej razniej ale jak sie pozniej okazalo siostra "stala sie " braciszkiem
poniewaz rodzina nie moze sobie pozwolic na trzymanie dwoch klatek a krolasy nie mogly sie dogadac , zaczely byc w stosunku do siebie i domownikow bardzo agresywne ,
z bolem serca domownikow , musialo jedno z nich znalezc nowy dom 
i tak Milusia trafila do Sopockiego Uszakowa :

jest nie duza i bardzo bardzo delikatna a jej futro jest wrecz aksamitne :)
Szuka nowego domku a poki co Wirtualnego Opiekuna - zapraszamy :)


Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3854 dnia: Kwiecień 23, 2014, 20:42:00 pm »
z kolei ostatnia sobota byla dla nas pracowita bardzooo  :lol
zaczelo sie od rana :
SZCZEPIENIE USZATYCH SOPOCKIEGO USZAKOWA
"polowy stół operacyjny" :)  - na sobotni poranek gabinet weterynaryjny AlterVet , w osobie p. lek.wet. Agnieszki Nikitin i p. lek.wet. Aleksandry  Bodakiewicz
"przeniósł sie " do Sopockiegp Uszakowa  :lol ,
Bardzo dziekujemy za przegladniecie i zaszczepienie naszych podopiecznych  :bukiet :bukiet :bukiet
p. Agata i p. Aleksandra

Jamee w oczekiwaniu na swoja kolej - lekko wystraszona ale dzielna byla dziewczynka i dala rade :)

Pani Agacie spodobala sie Tulipanka ...ale wlasciwie jak sie okazalo Tulipan  :lol - czyzbysmy mieli w uszakowie Fanfan Tulipan'a :hmmm ...
ale ale w odroznieniu od swojego filmowego bohatera, awanturnikiem nie jest na pewno  :lol , choc wdzieki zenskiej czesci uszatej spolecznosci nie sa mu obojetne  :P

31 uszatych zalapalo sie na ta ture :) , pozostala czesc bedzie miec szczepienie w drugiej pod konie miesiaca maja lub na poczatku czerwca

po szczepieniu ... jazda do Torunia
w godzinach popoludniowych wizyte u dr Krawczyka mialy uszaki : Pączuś, Milka, Vanilka, Mika i Dyniaszek 


Pączuś
Zdrów jak ryba , do niczego doktor nie mogl sie "doczepic" - choc bedzie mial robione badania nastepnym razem
aby sprawdzic dokladnie dlaczego jego bobasy sa takie male , jest szansa ze taki jego urok ale upewnic sie trzeba


Milka
nasza nowa podopieczna - okaz zdrowia :) - wszystko czysciutkie : uszy nochal , skóra a zebiszcza pierwsza klasa :)
narzady wewnetrzne w normie , boby sa i to regularne :)


Vanilka
lekko nam sie przytkala ale jedna dawka metoclopramidu wystarczyla i malutka juz wrocila do normy :)
a poza tym zdrowie w nalezytym porzadeczku :)

Mika
Jest zdrowa generalnie , jej jednak zostala pobrana zeskrobina z lapek "okolopazurowej" czesci , ma podejrzenie grzyba :(
jesli w ogole ,  to poczatek , o ile sie "cos "wyhoduje , dostanie leki a na ta chwile przemywamy malej lapki jodyna

Dyniaszek
Nasz slodziak czuje sie dobrze , choc ..oczko prawe wrocilo do normy , pozostalo jeszcze oczo lewe ( to ktore "dotykalo" podloza)
ma jeszcze uszkodzenie rogowki i lekkie zapalenie , dostala antybiotyki : bactrim aby powstrzymac zapalenie i leki na odbudowe rogow ki w postaci kropli do oczu
generalnie doktor byl bardzo zadowolony z jej stanu , nawet powiedzialabym troszke zdziwiony ze Dyncia tak sobie daje rade i tak wyglada :)

objawy e.c. oczywiscie ma , jest "kiwaczkiem " , od czasu do czasu potrzasa glowka, glownie jak sie zdenerwuje bardziej ale  rownowage trzyma solidnie , nie przewraca sie
doktor powiedzial ze to jej juz zostanie ale widzial duzo gorsze przypadki , Dyniaszek plasuje sie w stefie tych o mniejszych objawach :)
Sama Dyncia daje sobie swietnie rade :) , najbardziej ucieszylo nas ze oko prawe wrocilo do normy ( grozila jej slepota ) i to lewe tez ma bardzo duza szanse :)
takze Dyncia walczy dalej dzielnie i rownie dzielnie walczy Katka   :bukiet





takze wypad do Torunia wyszedl bardzo pozytywnie a z newsow z placu boju , w roli glownej : kichajce , donosze ze
w trakcie kuracji sa Autostopowiczka , Luna , Liluś i Łaciata ,
ktore pokichiwaly troszczeczke i mozna by bylo poczekac czy dalyby sobie rade same ale ze troszke to juz trwalo to
razem z doktorem podjelismy decyzje ze jednak zostanie podany lek : gentamycyna
z "chorobowych newsow " to byloby na tyle ..aha

 !!ZBIOROWE SZCZEPIENIE KROLIKOW Z 3M - PRYWATNYCH USZATYCH !!
jest kilka mozliwosci :
Bedzie jeszcze jedna tura szczepien pod koniec maja , poczatek czerwca w sopockiem uszakowie czyli w Sopocie
a oprocz tego
jest mozliwosc umowienia sie w ktoras sobote, w gabinecie weterynaryjnym AlterVet , na zbiorowe szczepienie w godz 12-16.00
istotnie jest aby wykorzystac szczepionke w jednym dniu !! , mozliwosc jest zamowienie 10 i 20 krotnej dawki
ale warunek jest aby cala szczepionka "zeszla w jednym dniu !! tylko w takim czasie jest mozliwosc wykorzystania jej po otwrciu
im wiecej bedzie chetnych tym szczepionka bedzie tansza :)
jesli ktos chcialby znac szczegoly cenowe prosze o pw
wiec jesli ktos chetny to prosze o info kiedy ( ktora sobote) i gdzie ( sopot czy gdansk)  i z iloma krolasami jest ktos chetny -
tworze liste aby przekazac info o ilosci szczepionek ktore trzeba bedzie jeszcze zamowic
na ta chwile jest do wykorzystania zestaw 10 krotny - czyli potrzebnych kroli jest 10 sztuk
jak sie uzbiera do tej soboty to bedzie sie moglo odbyc szczepienie w gabineie : w Gdansku
czekam na pw

p.s
ten piesiol na fotce to wierny stroz Dyniaszka , caly czas jej strzegla w poczekalni i nie chciala isc do domu bez niej , po swojej wizycie w gabinecie he he he

edit : 22.17
szczepionka : Castomix , przeciw pomorowi i myksomatozie
warunek podstawowy : zdrowy królik w 100% !!

Offline mayky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3855 dnia: Kwiecień 23, 2014, 20:43:04 pm »
Milusia już nie musi szukać WO  :przytul

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3856 dnia: Kwiecień 23, 2014, 20:45:19 pm »
Już nie szuka :przytul
czyzby WO dla Milki:>

 :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:

mayky barzdo dziekujemy za objecie wirtualna adopcja malego rex'sia  , znaczy Milki :bukiet :bukiet :bukiet

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3857 dnia: Kwiecień 23, 2014, 21:24:00 pm »
Dzięki, Miła, za obszerną relację - brakowało mi tego baaardzo :) Tak się cieszę widząc Dyniaczka kochanego w dobrej formie :heart - i jak tu nie wierzyć w cuda? przecież tak z nią było źle! Kochana, dzielna baraninka - dziękuję Ci, Katko, za opiekę nad tym cudem :przytul
Pączuś, mama wirtualna puchnie z dumy na Twój widok, jesteś piękny! :onajego
Reksiczka Milusia cudna!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Wegielek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: GDYNIA
  • Pozostałe zwierzaki: WO - Sopot: Felcia
  • Za TM: Ogryzek, Węgielek
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3858 dnia: Kwiecień 23, 2014, 21:42:17 pm »
 :doping: Brawo dla dzielnych krolasow. Mam nadzieje, ze jakies smakolyki  :lizaczka na pocieszenie byly po kluciu futrzanych kuperkow?
"Musisz być odpowiedzialny za to co oswoiłeś. Lecz pamiętaj, decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez."

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3859 dnia: Kwiecień 23, 2014, 21:44:56 pm »
Dyńka kochana ...

Wirtualny opiekun