Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1795831 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3200 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:04:56 pm »
Perełka Perełka Perełka - cudnie  :heart
u nas Perełki jeszcze nie bylo a w calym SPK jakos nie kojarze zeby byl krolis o takim imieniu  :lol
to bedzie Perełka  :bukiet :bukiet :bukiet

Offline Kaja

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3201 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:43:03 pm »
Och Perełka!!! Słodka Królinia!! jakoś przypomina mi troszkę Kiciusie. Podobne spojrzenie. Coś czuję, że będzie moja ulubienicą :)
królik to nie zabawka, nie pies, nie kot. Królik to królik - BIEGACZ ŁĄKOWY!!!!
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/
:bunny: Stefan :bunny: Pasztet :bunny: Krzyś :bunny: Lolek :bunny: Tio :bunny:

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3202 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:13:18 pm »
Strasznie mnie poruszaja takie historie jak Perełki. Pisałam wczoraj posta i pisałam ale wyszedł zbyt osobisty a przecież to nie jest terapia grupowa a wątek sopockich uszaków więc post nie został wysłany :P
Trochę po nocy się ogarnęłam i napiszę tylko, że to co ci państwo czuli do małej to nie była miłość a jakaś tania podróbka - prawdziwa miłość nie przełącznika ON-OFF ...
Zawsze mnie zastanawia jak łatwo ludziom przychodzą wielkie słowa o miłości i jak potem łatwo o nich zapomnieć :( Szkoda tylko, że oprócz tych wyświechtanych frazesów nie ma w nich odpowiedzialności, poczucia obowiązku, zwyczajnej przyzwoitości i choć odrobiny honoru :(

Kochane Wolontariuszki z Sopotu - dziękuję Wam za to, że jesteście  :bukiet  :bukiet  :bukiet  :bukiet 
 :bunny:  :bunny:  :bunny:
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3203 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:28:37 pm »
Perełka :niegrzeczny .. chyba wiem skąd Emilia zaczerpnęła inspiracji :mhihi

.. kolejna historia .. gdzie ludzie pokazują swoją prawdziwą twarz .. :/ tyle lat spędzonych razem i nic .. nic dla nich nie znaczyła .?? jak zwykła rzecz , znudziła się ludziom , których traktowała jak rodzinę .. aż krew zalewa .. mam nadzieję , że szybko znajdzie swoje miejsce na ziemi i uda jej się zaufać ponownie ludziom ..

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3204 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:33:56 pm »
im dluzej znam ludzi tym ich bardziej nie rozumiem i miejscami nienawidze
kazdy normalny opiekun zwierzaka oddal by wszystko by byl on z nim wiecznie, i z uplywem lat miłość do takiego towarzysza wzrasta mimo że uroda zwierza (jak i każdego innego stworzenia) z wiekiem może blednąć , mogą się pojawiać problemy ze zdrowiem itd
a tu wieloletni przyjaziel zostal wywolony w wigilie bo co bo juz za stary się zrobił ? nie chcial robic hopków?????


to było odchody a nie przyjazn - przepraszam za wyrażenie ale nic ładnego mi do głowy nie przyszło:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3205 dnia: Styczeń 04, 2014, 12:34:46 pm »
Perełka niegrzeczny .. chyba wiem skąd Emilia zaczerpnęła inspiracji mhihi


nie, nie Mirelko nawet nie pomyślałam .....  :nie_wiem ale może miałam w podświadomości  :> bo to takie słodkie imie miało być ...taka śliczna Perełka którą żli ludzie wymienili na nową ...
żeby odzwierciedlić to że powinna być dla nich najważniejszą Perełką a stała się zbędną zabawką....
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3206 dnia: Styczeń 04, 2014, 19:33:29 pm »
Jak się nazywa uszak, który jest na ściance, gdzie Hikari, tylko że na środkowej półce taka czarnulka, która jest nad uszolkiem który ma sierść jak zając. Próbowałam ją wypatrzeć w wątku, ale jest kilka czarnych uszolków. Podobno to była dziewczynka:) help:P
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline Wegielek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: GDYNIA
  • Pozostałe zwierzaki: WO - Sopot: Felcia
  • Za TM: Ogryzek, Węgielek
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3207 dnia: Styczeń 04, 2014, 19:47:09 pm »
Taki duzy z biala plama na nosie? Volant http://imageshack.us/a/img854/929/slmf.jpg :)
Maja, nasza dzisiejsza ofiara zabiegow pielegnacyjnych to Frytka :D.
"Musisz być odpowiedzialny za to co oswoiłeś. Lecz pamiętaj, decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez."

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3208 dnia: Styczeń 04, 2014, 20:08:34 pm »
Nie cały czarny uszol:) strasznie się do mnie tulił, nie miał kartki z imieniem na klatce, dlatego nie pamiętam jak się nazywała (bo to podobno ona:D)
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline Milcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3209 dnia: Styczeń 04, 2014, 20:42:25 pm »
Yes yes... Uchole czekają na nowy domek. Domku gdzie jesteś?
Prawda, że Ci wolontariusze są wspaniali  :zakochany: bo nie raz byłam, a potwierdzam to  :zakochany: .

A wiadomo co u Bartka nowego? Zadowolony z nowego domku?  :dookola:

Offline Kaja

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3210 dnia: Styczeń 04, 2014, 21:08:43 pm »
Dominique_90 możliwe, że to jeden z nowicjuszy w Uszakowie i nie ma leszcze imienia. Tzn. nowy jest na pewno. Sprawdź w wątku wirtualnych adopcji. Może tam jest to jeden z oczekująch na pierwszego WO. Ostatnio było zatrzęsienie czarnych młodych kroliczków.
królik to nie zabawka, nie pies, nie kot. Królik to królik - BIEGACZ ŁĄKOWY!!!!
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/
:bunny: Stefan :bunny: Pasztet :bunny: Krzyś :bunny: Lolek :bunny: Tio :bunny:

Offline Rabbitusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Pośrednik Adopcyjny FPK
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3211 dnia: Styczeń 04, 2014, 22:24:29 pm »
Witam wszystkich w Nowym Roku i oczywiście sle zyczenia samych wspaniałości!:)
Moze nie umiem sie odnalezc na forum zbyt dobrze,ale chcialam zapytac jak czuje sie Rudzik-juz taki duzy sliczny chłopiec i czy wiadomo co u Tuptusiowej:) Pozdrawiam! :balwan:

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3212 dnia: Styczeń 04, 2014, 22:30:08 pm »
Domi a nie ma przypadkiej dlugiej siersci? Bo pod Hikari to Volant jest :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3213 dnia: Styczeń 04, 2014, 22:45:12 pm »
helołłł Dominisia :) - bardzo milo bylo Cie dzis poznac :) :)
a krolis o ktory Ci prawdopodobnie chodzi to czarnakulka04 - bezimienna - dziewczynka :)


Rabbitusia Tupcia znalazla domek i pokicala do DS jeszcze przed swietami teraz bawi na poludniu po 06.01 ma wrocic do 3M to wtedy spotkamy sie z jej Ds i cos sie dowiemy :)
a jesli chodzi o Rudzika to niestety on jden z calej gromady kichajcow nie wyszedl obronna reka po dwoch tygodniach spokoju wczoraj znowu zaczal kichac  :/ i byl dzis u weta , dostal kolejna dawke antybiotykow  :/
ale tym razem Rudzik pojedzie jutro do DT do nellccii :bukiet , musi opuscic uszakowo do czasu skombinowania lampy bakteriobojczej i oczyszczenia powietrza bo inaczej sie nie wylewczy  :icon_sad
jedyne pocieszenie ze nie kicha juz tak bardzo no ale kicha  :icon_frown

Offline Rabbitusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Pośrednik Adopcyjny FPK
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3214 dnia: Styczeń 04, 2014, 23:09:18 pm »
Cudownie,ze znalazla sie jakas dobra duszyczka,ktora go zabierze do domku-dziekuje!;) mam nadzieje,ze dojdzie do siebie szybciutko!
Czekam na wiesci od Tuptusiowej z zapartym tchem,widzaialam Veste w DS:D :D

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3215 dnia: Styczeń 04, 2014, 23:11:20 pm »
kochani . ...  ok. 600 zl brakuje na zakup lampy bakteriobojczej . . .
kazda zlotowka na wage zlota  :onajego
mam nadzieje ze juz niedlugo uda sie ją zakupic !
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3216 dnia: Styczeń 04, 2014, 23:58:06 pm »
Dzis mozna bylo sie dowiedziec kilku "ciekawych informacji " :
..........ze sprzedawczynie w sklepie zoologicznym oszukuja bo twierdza ze potrafia rozroznic plec czterotygodniowych malych kroliczkow
prawda byla zupelnie inna . Zakupione siostrzyczki okazaly sie byc parka - "wyszlo szydlo z worka",  jak jedna z siostrzyczek zaczela robic gniazdo i powila swoje pierwsze mlode
.........ze trzymiesieczna samica moze juz byc zaplodniona i miec dzieci - dokladnie trzy miesiace od zakupu przyszly na swiat pierwsze mlode
.........ze male czteromiesieczne kroliczki skoro juz jedza to co matka to znaczy ze sa w zupelnosci samodzielne , no bo jedza wiec nie potrzebuja mleka matki , wiec mozna je juz oddac
.........ze samica moze znowu zajsc w ciaze jak tylko urodzi wiec samca trzeba rozdzielic - a wiedza ta "przyszla" jak sie okazlo ze po czterech tygodniach od pierwszych urodzin , znowu "siostrzyczka zaczela robic gniazdo
.........ze wychowywanie latorosli uszatej to takie cudowne zajecie dla calej rodziny , lacznie z piecioletnia ( tak na oko) coreczka - choc przy drugich maluchach szybko zmieniono zdanie
.........ze male kroliczki sa przyzwyczajone do czlowieka a szczegolnie malych dzieci bo coreczka ..."cuda" z nimi wyprawiala ...jak to male dzieci - osobiscie smiem twierdzic ze to cud ze przezyly
itp itd
a kazde zdanie bylo poprzedzone stwierdzeniem z nuta zadziwienia : Niech sobie Pani wyobrazi , ze .....
tyle "wiedzy" , tyle informacji  ......tylko dlaczego ... ja sie pytam ... wszystkiego tego trzeba bylo sie dowiedziec empirycznie ......
chcialoby sie rzec ...Niech sobie Pani wyobrazi , ze w XXI wieku mamy szeroki dostep do informacji ...trzeba tylko wcisnac "enter" ...pomyslec .....ale tej wiedzy juz zabraklo

Dzis nasze sopockie uszakowo "wzbogacilo sie" o dosc okrojona rodzinke - mame i dwojke jej czterotygodniowych dzieciaczkow ,
miala byc cala rodzinka ale z szesciu maluchow pozostala tylko dwojka i mamusia
Nikogo nie interesowalo gdzie maluchy z mama ida , jakie beda mialy zycie ... nic a nic
cztery inne poszly w swiat wczesniej ...gdzie ...nie wiadomo ... lepiej sobie tego nie wyobrazac
wazne ze udalo sie przejac niespelna pol roczna mamusie i jej dwojke czterotygodniowych maluchow

waleczna mamusia zaslonila swoim cialem maluszki - niesamowity to widok - strasznie sie bala ale zaslonila  :lol

zwiedzanie nowej posiadlosci  :lol






Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3217 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:05:19 am »
jakies 3 tygodnie temu pisalem tutaj z kim mam sie kontaktowac od was w sprawie lampy, odzew byl sredni :-P
pytalem dlatego ze w zaleznosci od wyniku rozmow z firma jest szansa (trudno aktualnie powiedziec jaka) ze taka lampe bedzie mozna zalatwic albo gratis albo taniej/duzo taniej niz w cenniku na stronie

pytanie tylko czy jestescie zainteresowani, jesli oczywiscie sie uda
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3218 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:11:30 am »
Pan_Krolik oczywiscie ze jestesmy zaiteresowani !! !! w tej sprwie wyslalam kilka pw i nie bylo zadnego odzewu , zadnej odpowiedzi wiec ja pomyslalam ze sprawa upadla
czekam na informacje czy sie da zalatwic z ogromna niecierpliwoscia  :lol jakby sie udalo to byloby superrrrr  :blaga:
Bylaby to dokladnie taka sama lampa jak w podanym wczesniej linku ??? Bo ta nam wskazal dr Krawczyk  :lol

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #3219 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:26:08 am »
Pan_Krolik oczywiscie ze jestesmy zaiteresowani !! !! w tej sprwie wyslalam kilka pw i nie bylo zadnego odzewu , zadnej odpowiedzi wiec ja pomyslalam ze sprawa upadla
czekam na informacje czy sie da zalatwic z ogromna niecierpliwoscia  :lol jakby sie udalo to byloby superrrrr  :blaga:
Bylaby to dokladnie taka sama lampa jak w podanym wczesniej linku ??? Bo ta nam wskazal dr Krawczyk  :lol

bylaby taka lampa, w tej samej firmie .... z gwarancja etc .... jedyna roznica to cena

w okresie okoloswiatecznym byl jakis problem z PW i chyba faktycznie czesc nie dochodzila
"wake (call) me when u need me" HALO 4