Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1784637 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2660 dnia: Październik 30, 2013, 13:11:05 pm »


Dori ale ten czas zaprzyjażniania  z samczykiem..ciężko by to mała przeszła ,samczyk by ją na początku wiadomo męczył a ona powinna mieć teraz spokój ,dobrego człowieka ,serce,ciepło  i po woli dojść do siebie po tych katuszach :(

boże kim są teraz ludzie....... :bejzbol zabiłabym...
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2661 dnia: Październik 30, 2013, 13:29:49 pm »
Wiem Emilio ,że tak jest . Liczyłam ,że ktoś  ma takiego króliczka , który  od razu zaakceptuje nowego towarzysza.  Mała miałaby do kogo od razu się przytulić , nie byłaby  dalej tak przeraźliwie samotna . Nowy świat jaki ujrzała , nie przez małą wywierconą dziurkę , przeraża ja , przytłacza , nie wie co może ją spotkać tam gdzieś  ...W Uszakowie będzie mieć wspaniałą opiekę , miłość wolontariuszy , ale to także nagle  pojawiający się stres , ogromny. A na początku musi mieć spokój , wyciszenie i towarzystwo kogoś jednego , puchatego .
Ja znam taką królicę , akceptuje wszystkie króliki . Swego towarzysza Kacperka pokochała od razu i Laurkę drugą  samiczkę także . Stanowią teraz trójkę wspaniałych przyjaciół . Mieszkają pod Nałęczowem  . Właśnie o takim towarzystwie myślałam . No ale  z reguły ten etap zaprzyjaźniania jakiś jest w większości przypadków... No nic trzymamy kciuki i  pomagamy jak możemy

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2662 dnia: Październik 30, 2013, 13:37:10 pm »
Ja znam taką królicę , akceptuje wszystkie króliki . Swego towarzysza Kacperka pokochała od razu i Laurkę drugą  samiczkę także

super,tylko pozazdrościć takiej królicy,nie miałam pojęcia że takie ugodowe króliki wogóle istnieją  ;)
u mnie z wszystkimi były przeboje... i nadal są.... :(
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2663 dnia: Październik 30, 2013, 14:04:20 pm »
To Meluzynka , była na DT u Absolu. Tam poznała Laurkę karzełka ( śliczna dodam )   . Od razu ją zaakceptowała. W DS  bez problemu , lizanie i wielka miłość tej trójcy tj Kacperka , Laurki i Meluzynki. Ani jeden włos nie spadł , nic  a nic się   nie działo. Odwiedzałam Meluzynkę  nie tak dawno i pewnie ponownie się wybiorę niedługo.  No nic czekamy na wieści o małej, ciekaw czy ktoś się zdecydował na WO...

Offline Rabbitusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Pośrednik Adopcyjny FPK
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2664 dnia: Październik 30, 2013, 14:13:06 pm »
Boże powiedzcie do czego zmierzamy.... co za sk.....dopasc wieczorem i oczy wydłubać na żywca!

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2665 dnia: Październik 30, 2013, 18:28:42 pm »
mam kilka wiesci o "malutkiej z szafy "
po wizycie w gabinecie wterynaryjnym :
Zdjecie rtg tylnych skokow wykazalo , iz malutka ma torbiele w stawach obu łapek jednakze jej prawa konczyna ma duzo gorsze nieprawidlowosci w ustawieniu i jest to efekt krzywicy
byc moze spowodowane , tym ze malutka zostala matka w zbyt wczesnym okresie swojego zycia kiedy nie do konca jej organizm byl wyksztalcony i oczywiscie kolejne porody
lub tez jest podejrzenie o ewentualne stare złamanie, ktore nie zostalo odpowiednio leczone i zle sie zroslo.
Na dzien dzisiejszy nic nie da sie z tym zrobic , lekarz stwierdzil ze skoro malutka przyzwyczaila sie do swojej ulomnosci i jakos radzi sobie ruchowo ,
to poki nic sie niepokojacego nie dzieje , lepiej tego nie ruszac bo gwarancji, ze wroci do normy nie ma zadnej.
Badanie ogolne wypadło w miare ok , cos zaniepokoiło jednak lekarza w brzuszku malutkiej wiec padla decyzja o sterylizacji , mala zostala poddana zabioegowi.
Na szczescie okazalo sie ze nie ma zmian nowotworowych , czego najbardziej sie obawialismy , bylo to nadmierne obtluszczenie macicy
( biorac pod uwage czym byla karmiona to nic dziwnego )
i oczywiscie stan macicy oraz jajnikow wskazywal na wielokrotne rodzenie - wiek zostal okreslony na 2 lata.....
wiec jednak malutka prawdopodobnie wiecej czasu spedzila w tej szafie  :icon_cry , niz zostalo nam to przekazane .
reszta narzadow w porzadku , zeby ok ( ufff) , pazury pozostawialy wiele do zyczenia : za dlugie , powylamywane - zostaly doprowadzone do porzadku
Mała obecnie jest juz wybudzona, skubnela troszke i sa  bobki   :lol.

i mam dobra widaomosc  :lol , malutka z szafy ma ogromna szanse na doswiadczone DT  :lol , jak tylko zwolni sie miejsce malutka pojedzie do Torunia  :jupi
a w Toruniu dokonczymy reszte badan : krwi , moczu i bobow i oczywiscie bardzo nas interesuje jaka diagnoze postawi malutkiej dr Krawczyk
Sa juz pierwsze wplaty na uslugi weterynaryjne "malej z szafy"  z Sopotu - bardzo dziekujemy p. Marcie z Ustki i p. Dominice z Braku  :bukiet :bukiet :bukiet

bardzo prosimy o kolejne  :blaga:





Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2666 dnia: Październik 30, 2013, 18:36:03 pm »
malutka z szafy ma ogromna szanse na doswiadczone DT
super :) należy jej się super domek/sanatorium gdzie spokojnie odzyska króliczą radość życia :)
 :przytul
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2667 dnia: Październik 30, 2013, 18:55:08 pm »
i z ostatniej chwili .....

z ogromna przyjemnoscia , chcialbym powitac w gronie Wirtualnych Opiekunów Sopockich Krolików .....p. Pawła z Gdyni - Cioper - witamy serdecznie i bardzo dziekujemy  :bukiet :bukiet :bukiet
od dzis BEZIMIENNY GDANSZCANIN bedzie nosił przesympatyczne imie : PYSZCZEK  :hura:

i jeszcze jedna uszata sierota w tym tygodniu straciła status bezimiennej  :lol : PH02 , ostatnia z bezimiennych PHowciakow  , nazywa sie teraz FRYTKA  :lol
Martyna - byly wirtualny opiekun Lizaka , nie opuscił nas i tym razem wybral własnie FRYTKE - bardzo bardzo dziekujemy  :bukiet :bukiet :bukiet


edit

KOCHANI ZGLOSIL SIE WIRTUALNY OPIEKUN DLA "MALUTKIEJ Z SZAFY"   :hura: :hura: :hura:
czekamy na imie .... :lol

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2668 dnia: Październik 30, 2013, 20:49:48 pm »
Ile niusów, szkoda, że nie wszystkie dobre :/ Choć... w sumie przejęcie króliczki z szafy to jednak dobry nius, bo jej gehenna się skończyła :*
No i fotki mojej córeczki wirtualnej się pojawiły :*
Wpłaciłam dziś na bazarek, z mała górką - dla malutkiej z szafy :)
Nóż mi się w kieszeni otwiera, ale frustracja i gniew nic tu nie dadzą :]
Głaski dla zwierząt i pozdrowienia dla ludzi :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2669 dnia: Październik 30, 2013, 22:58:57 pm »
jest imie :balet: , jest imie dla "małej z szafy" ..... VANILKA .......przesłodkie prawda  :lol

a wirtualnym opiekunem została p. Dominika Al-Johani , bardzo dziekujemy  :bukiet :bukiet :bukiet

p.s.
pojawila sie szansa dla pieciu naszych podopiecznych : Tosiek , kruszynek 03 , Rudi, Tupta i Dynia .... :nie_powiem
i jutro tez jest spotkanie ...moze cos nowego " sie urodzi " i w poniedziałek .... :nie_powiem
oj dzieje sie dzieje ...zeby nie zapeszyc .... :nie_powiem


Solvieg dobrze powiedziane : sanatorium  :lol - jakby trzeba bylo to tylko tam sama bym pojechala na rekonwalescencje  ;)
aaaaaa
nie uwierzysz , ja nie wierzylam , choc zobaczylam dzis na wlasne oczy  :wow - Thori to ...100% ...facet  :wow ,
wracamy do pierwotnego imienia Thorgal ?
zakamuflowal sie tak jak Bastet , oba kroliczki talkie spokojniutkie i takie cichutkie i milusie , zupelnie nie podobni do innych dorastajacych mlodziencow ,
no jednym slowem "chlopiska" jak sie patrzy a jednoczesnie okazy czystosci i spokoju .....
...od razu sprawdziłam Pafnusie ...ale nie i Pafnusia i Madarka to dziewczynki  :lol

w ogole chcialam pochwlic Westunie , tak cudownie wychowala dzieciaczki ( i to nie swoje) ze sa takie cudownie łagodne tak jak ona sam  :lol
az dziw ze to nie ich rodzicielka , zadziwiajace cos w tym "mleku matki" ...musi jednak byc   :hmmm



KAMPANIA REGALOWA WCIAZ TRWA   :heart
MAMY DO UZBIERANIA NA DWA, CZTEROPOŁKOWE  REGALY  
JAK SIE UDA , TO BEDZIE SZEŚĆ  PEŁNO METRAZOWYCH NOWYCH MIEJSC DLA USZATYCH SIEROT

WPLATY : MAMY JUZ NA JEDEN REGAL I PÓŁ PÓŁKI KOLEJNEGO    :bukiet :bukiet :bukiet

bardzo dziekujemy :
1/ Pani Karolinie z Gdyni
2/ Panu Jarosławowi z Łodzi
3/ Panu Dominikowi z Ciechanowa  
4/ Pani Ania z Gdyni
5/ Pani Beata z Gdanska

1/ Pani Magdaleny z Bielkówka

JESZCZE TYLKO TRZY I PÓŁ PÓŁKI - BARDZO PROSIMY :

Konto województwa pomorskiego z Sopotem
25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Volkswagen Bank Polska S.A.
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL25 2130 0004 2001 0516 7234 0003
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: DAROWIZNA NA REGAŁ/PÓŁKE DLA KRÓLIKÓW Z SOPOTU


zapraszamy  wszystkich , zapraszamy kazdego kto chciałby poprawic warunki zycia krolasow w Sopockim Uszakowie ,
kazdego , i tego co dołoży sie do pólki  i tego co zasponsoruje cala półke , kazdego , ktoremu lezy na sercu dobro uszatych sierot
!!
gorąco zapraszam
:)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2670 dnia: Październik 30, 2013, 23:58:55 pm »
To ja jeszcze dodam, ze Kaja przyniosla nowa zarowke do Uszakowa i naszd krolasy maja podobno super jasno :) juz sie tez nie moge doczekac az wreszcie okna beda w pelni osłonięte (czyli jak zakonczy sie remont)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2671 dnia: Październik 31, 2013, 07:23:46 am »
ale jaja  :hahaha
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2672 dnia: Październik 31, 2013, 08:14:25 am »
Hehe, te zmiany płci u królików stają się już tradycją :D Solvieg, byłaś mamusią chłopczyka, potem dziewczynki, a teraz znowu chłopaczka - a wciąż chodzi o jedno i to samo dziecko :D
Trzymam z całej siły kciuki za adopcje - żeby doszły do skutku i były cudooooowne ;)
A Westunia zawsze będzie miała miejsce w moim sercu - to taka wspaniała królinia :heart
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2673 dnia: Październik 31, 2013, 10:39:06 am »
ale jaja  :hahaha

uahhhhaaaa doslownie  hi hi hi , jakbys byla przy tym ....  jak "to" zobaczylam, to to samo zdanie przyszlo mi na mysl tylko moze w troszke innym kontekscie  -  :hmmm jakis cud natury - czyta w myslach ? .. :hmmm -  ;)

Hehe, te zmiany płci u królików stają się już tradycją :D ...................
jakos tak to nam i naszym wetom wychodzi  :icon_redface , nie potrafie plci rozroznic a i nie za bardzo lubie zagladac krolasom pod ogon ale u Thori nie trzeba bylo byc znawca wszystko bylo widac   :lol
wiec poki nie widac to ja sie staram nie wypowiadac :)  ale Thori tak jak i Bastet sprawdzal wet a tu prosze kamuflaz jak ta "lala"  :lol

Solvieg twoj maluch sie dopytuje czy bedzie powrot do pierwotnej wersji jego imiena ?  :lol , czy zostajemy przy Thori wg mnie moze zostac ale decyzja oczywiscie Twoja  :lol , czekamy

Kochani jeszcze jedna bardzo bardzo dobra wiadomosc

KAMPANIA REGALOWA     :heart
MAMY DEKLARACJE NA CALUSI JEDEN, CZTEROPOŁKOWY  REGAL - CALUSI  :hura: :hura: :hura:  
dostalam sygnal ze mamonka juz idzie  :balet:
UDAŁO SIE  , UDALOOOOOOTO BEDZIE SZEŚĆ  PEŁNO METRAZOWYCH NOWYCH MIEJSC DLA USZATYCH SIEROT

MAMY JUZ NA DWA REGAŁYYY    :bukiet :bukiet :bukiet

bardzo bardzo dzikuejmy  :bukiet :bukiet :bukiet :
1/ Pani Karolinie z Gdyni
2/ Panu Jarosławowi z Łodzi
3/ Panu Dominikowi z Ciechanowa  
4/ Pani Ania z Gdyni
5/ Pani Beata z Gdanska
6/ Pani Magdaleny z Bielkówka
i
sponsorowi calusiego regału , ktorego zyczeniem jesyt zostac anonimowym - dziekujemyy  :bukiet :bukiet

no
dziewczynyyy .....uruchamiamy proces zamowienia stelazy  :lol i potem przycinanie skrecanie a na koniec polki ... troszke to potrwa ale na pewno sie o tym dowiecie  :lol

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2674 dnia: Październik 31, 2013, 12:01:23 pm »
no
dziewczynyyy .....uruchamiamy proces zamowienia stelazy  :lol i potem przycinanie skrecanie a na koniec polki ... troszke to potrwa ale na pewno sie o tym dowiecie  :lol


Elegancko :D

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2675 dnia: Październik 31, 2013, 12:04:36 pm »
No jak facet to wracamy do facetowskiej wersji :D Thorgal :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2676 dnia: Październik 31, 2013, 17:55:53 pm »
Ale te samce "Westowe" dobrze sie kamuflowały :P ani "jajek" na wierzchu, mają już rok a nigdy nie "lały" gdzie popadnie i na kogo popadnie. Bastet to zawsze był taką spokojną i cudowną samiczką, a tu taki cud Aniołek wyszedł :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2677 dnia: Październik 31, 2013, 17:57:10 pm »
Ale te samce "Westowe" dobrze sie kamuflowały :P ani "jajek" na wierzchu, mają już rok a nigdy nie "lały" gdzie popadnie i na kogo popadnie. Bastet to zawsze był taką spokojną i cudowną samiczką, a tu taki cud Aniołek wyszedł :)
To wpływ filozofii gender :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2678 dnia: Październik 31, 2013, 18:00:03 pm »
joac uśmiałam się :D dzisiaj szefowa biadoliła jaki to gender ma zły i destrukcyjny wpływ na biedne dzieciątka :P ... jak widać nie na każde  :hahaha
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2679 dnia: Październik 31, 2013, 18:02:42 pm »
Hehehehe no chyba :P cud dziewczynki w skórach chłopaków :) ale dzięki temu fantastyczne z nich chłopaki :) Moje ulubieńce. W ogole to ostatnio jak bylysmy u dr Krawczyka to Madara dostała od doktora tyle głasków, że szok :D ale jej futro sprawia, że rąk nie da się od niej oderwać :D

ps. Jeszcze tak motywując czemu to moje ulubieńce... nie wiem czy wiecie jakie to uczucie dostać ciepłym strumieniem od samca z nadmiarem miłości do Ciebie... jeśli tak to pewnie zrozumiecie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2013, 18:13:33 pm wysłana przez nellciaa »