Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1795833 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2620 dnia: Październik 25, 2013, 13:02:40 pm »
Cytat: dori on Dzisiaj o 08:05:28
....... Ciekawe czy te uszyska  takie zostaną , pyśki nie wygladają na barankowe  ......

Cytat: joac on Dzisiaj o 09:21:27
........Wg mnie są krzyżówką baranka ze sterczyuszkiem, uszy bezbłędne, takie nietoperki ........


Ciekawa sprawa z tymi uszyskami , raz stercza a raz opadaja, na zmiane, he he he , w zasadzie mozna je dowolnie ustawiac i tak jak sie je ustawi tak zostaja przez dluzsza chwile do kolejnego ruchu krolisia, wtedy zmaina ustawienia  ,
przy sterczacych nie mozna by bylo tego zrobic , przy sterczacych uszyskach od poczatku stercza ))) wiec wyglada na to ze wszystkie beda baraniaste tylko sa chyba jeszcze za mlode  i nie do konca potrafia sie zdeklarowac 
- poczekamy zobaczymy

A moj Piracik, to kiedy chce, to jest barankiem, a kiedy nie chce, to helikopterkiem. Nie ma reguły. Trzyma uszki jak mu się podoba :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2621 dnia: Październik 25, 2013, 15:00:40 pm »

Zajac
jest czterdziestym siodmym krolisiem w sopockim uszakowie a

 PIĘĆDZIESIĄTYM KROLISIEM SOPOCKIEGO USZAKOWA

zwracam sie o pomoc w szukaniu domow dla sopockich uszatych sierot , DOMOW STAŁYCH I TYMCZASOWYCH ,
o pomoc w szukaniu dla nich miejsca na tym swiecie
o pomoc w szukaniu
WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13421.new.html#new

o pomoc w utrzymaniu sopockiego uszakowa :

SZUKAMY WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW SOPOCKIEGO USZAKOWA ,

KTORZY BY CO MIESIAC DORZUCILI SWOJA "USZATA CEGIEŁKE " ABY UTZRYMAC SOPOCKIE USZAKOWO


bo utrzymanie uszakowa kosztuje co miesciac :

czynsz : ok 300,00 pln ( w zaleznosci ile zuzyjemy wody )
prad : ok 30,00 pln ( poza okresem grzewczym , jeszcze nie grzejemy , same kroliki wydzielaja tyle ciepla ze niejednokrotnie cieplej jest w srodku niz na zewnatrz , nie bedziemy grzac tak dlugo jak sie da )

i zywnosc - miesiecznie :

siano :  ok 120 kg - 100,00pln - ( srednio co druga paczke 30kg p. Jarek przesyla gratis  :bukiet )
granulat : ok. 50kg Crispy Musli - ok 220,00pln ( w zaleznosci od promocji )
granulat : ok. ok 20 kg Cuni Complete - ok. 250, 00 pln ( karmimy tylko mlode i chore krolasy)
zwirek : ok. 200kg - 180,00 pln ( przywozimy z hurtowni)

nie liczac rachunkow za weterynarzy - tylko leczymy , tylko sterylizujemy starsze samice albo chore , pozostale sterylizujemy jesli zbierzemy na to finanse i kastracje rowniez ,
specjalnie jezdzimy za wlasne fundusze do Torunia zeby nasze kroliki mialy fachowa opieke ale rowniez aby minimalizowac wydatki

SOPOCKIE USZAKOWO :

od gory : Hikari , Volant ( łowiecek 01) , Bajka                     od gory : Rudi , Pafnusia, Thori                    


od gory : Makumba, Felcia, Łaciata                                     od gory : Chica, Madara, Bastet


od gory : Dynia, Tupta, Łowiecka 03                                   od gory : Kruszynek 02, Lolek, Balbinka, Łowiecek 02


maluchy :



od gory : Luna, Płatek, Bartek, Autostopowiczka                od gory : Tosiek, Tercia 01, Agrykola, Kala, Westa
             

od gory : Jerry, Fib, Kruszynek 03                                    od gory : Gdańszczanin , Rico, Carlos, Gaja


Mika                                            


od gory : Ada, Rysia, Rudzik


PH02


oprócz tego : w domach tymczasowych przebywa Suchar, Sunzi i Tarzanik


PIĘDZIESIAT KRÓLIKÓW JEST W WASZYCH REKACH , PIĘDZIESIAT KRÓLIKOW LICZY NA WASZA POMOC , PIEDZIESIAT KROLIKÓW PROSI
a my razem z nimi


Czy warto pomagac , jakby mnie ktos zapytal , zawsze opdowiem, bezapelacyjnie warto , zawsze
Prosimy o datki ale sami tez bierzemy na siebie ciezar finansowy czesciowo , chociazby oplaty za dojazdy ,za recepty za badania ktorych nie mozna placic przelewem , za lekarstwa
za srodki czystosci ktorych idzie calkiem sporo .. i nie wiem co jeszcze ..za wszystko co trzeba poprostu , co akurat jest potrzebne
na wszytko mamy rachunki , jesli ktos chce mozemy przeslac
i dyzury , czy swieci slonce czy pada dzeszcz , czy jestes zmeczona , czy wypoczeta , czy masz taki kaprys czy obowiazek , jedziesz bo wiesz ze one czekaja , ze one caly dzien czekaja
przy tej ilosci krolikow to juz nie jest zabawa to nie jest kaprys ale obowiazek ...ale co, odmawiac przyjmowania .....kiedy wiesz ze trzeba pomoc
i uwierzcie ze czasami sie nie chce , naprawde nie chce ale mimo wlasnych slabosci jezdzimy i opiekujemy sie tymi sierotami , najlepiej jak potrafimy i chwala nas za ta opieke
ostatnio nawet dr Krawczyk ( czego Bogusia nie napisala ) bardzo nas chwalil za to ze nasze kroliki sa bardzo dobrze utrzymane ze stosujemy sie do jego zalecen i to widac
wiec czy warto pomagac ....wartoooooooooooooo
i kazdy to powie z czlonkow zalogi sopockiego uszakowa :

Bogusia , Patrycja, Basia , Ania , Kaja ,Dominika, Kasia oraz Sylwia , Asia, i Daria aa i ja

a jedyna dla nas zaplata ale jakze cudowna sa te usmiechniete , szczesliwe ryjki ze zdjec z juz niesierotami ale czlonkami rodzin ,
zdjec ktore otrzymujemy od domow stalych naszych bylych podopiecznych i dobre slowo od was wszystkich za ktore bardzo dziekujemy

i pomagajcie i wspierajcie nas , nie patrzcie ze moze za czesto sie nie odzywamy ..bo czasami juz sil nie ma ..ale pamietajcie ze one sa , one czekaja

jesli ktos zechcialby zostac wirtualnym opiekunem sopockiego uszakowa prosze o kontakt : sopot@kroliki.net
i goraco zapraszamy rowniez do wirtualnych adopcji rowniez poszczegolnych krolaskow ,
trzynascioro z nich jeszcze nie ma wirtualnego opiekuna a czesc z nich czeka na swoje upragnione imie


kochani trwa bazarek na sopockie uszakowo , jeszcze tylko trzy dni , tylko trzy dni - zapraszamy : http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16231.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2622 dnia: Październik 25, 2013, 19:23:07 pm »
Filusia dotarla do Bydgoszczy bez prezszkod , czeka sobie teraz grzecznie w domku u Miki na transport w niedziele do Wrocka  :lol ,
nawiasem mowiac jej uroda zrobila wrazenie na gospodyni , czemu mnie to nie dziwi  :lol

dzis w uszakowie mielismy odwiedziny i.......szykuje sie nam adopcja  :nie_powiem ...byc moze ...... dla ...trzynasciaka 01   :nie_powiem ...jakby co trzymajcie kciuki
i drugie odwiedziny ....... i DT a moze i DS :nie_powiem  ...jeszcze niewiadomo ktorego uszaka  :nie_powiem ,.........moze gdanszczanin albo kruszynek 02  :nie_powiem.......... jak bede wiedziec to dam znac

aaaa i okazalo sie ze Bastet to 100% samiec ,he he he - kamuflowal sie kamuflowal az przyjelysmy ze to na pewno dziewczynka, specjalnie tak sobie wykombinowal pewnie he he he ,
wiec jak juz uwierzylysmy i dalysmy spokoj ze sprawdzaniem wtedy cichutenko sie okreslil i nikomu nie powiedzial   ;) hi hi hi

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2623 dnia: Październik 25, 2013, 20:32:45 pm »
Moja Filusiu kochana, trzymam kciuki, żeby trafił Ci się najlepszy domek!
Tłoczno w Uszakowie, oj sporo macie tych uszaczków  :nie_powiem
Zajączek przesłodki, choć widać, że raczej taki zabiedzony jeszcze :/ Ale te uszka :zakochany:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2624 dnia: Październik 27, 2013, 11:02:50 am »
joac przybylo nam uszakow przybylo  :/

wczoraj , w sobote generalne sprzatanie ,
nastapil podzial rol :) : Basia zajęla strategiczne miejsce w lazience i pieczolowicie szorowala kazda klaciore na blysk ,
kwasek cytrynowy bardzo sie przydal :)
reszta dziewczyn ( Patrycja , Sylwia , Kaja i Bogusia) wykonywala obróbke "wstepna " i ustawiała klaciory w kolejce do mysia a po myciu "uzbrajanie "  :lol  
Kaja zajęla sie tez higiena osobista futerek naszych puchaczy i co chwile wynosila do smieci worki z odpadami ,
uzbieralo sie z dziesiac worasow smieci , nabiegala sie dziewczyna hi hi hi
a na koniec Bogusia na kolanach wyszorowala podloge ( to zdjecie akurat nie wyszlo :( )
Sylwia i Patrycja ( Skittles)   :lol

Sylwia , Patrycja ( Skittles) i Basia   :lol

Patrycja ( Skittles) , Sylwia i Kaja   :lol

Patrycja ( Skittles) i Sylwia :lol

Patrycja ( Skittles), Sylwia i Basia zajęla strategiczne miejsce w lazience i nikogo nie chciala wpuscic  ;)

wyczesywanie naszych puchaczy : PH02. Volant , łowiecek 02
oraz łowiecka 03 :




a po sprzataniu , wszystko błyszczalo i pachnialo :) :



Rudzik dostal wieksza klatke ( ta blekitna na samym dole ) w spadku po Rudim , chlopak ledwo co sie w niej miescil ,
za to Rudzik strasznie sie ucieszyl, dla trzykrotnie mniejszego chlopaka to bylo szczescie :)  


Offline Beka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cezary
  • Za TM: Dola 13 lat, Emi 2 lata
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2625 dnia: Październik 27, 2013, 12:51:03 pm »
Jak slicznie, napracowalyscie się Dziewczyny  :przytul: jesteście wielkie  :brawo: A o sobie Miła ani słowa i foty ?? Przy okazji wielkie buziaki podziękowania dla Miłej za ratowanie i pomoc w chorobie mojego Cezarego  :onajego  
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 13:51:12 pm wysłana przez Beka »

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2626 dnia: Październik 27, 2013, 18:20:53 pm »
Filusia wyruszyla w podroz do Wrocka ... :lol
za opieke w Bydgoszczy bardzo bardzo dziekujemy ... Miki :onajego  :bukiet

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2627 dnia: Październik 27, 2013, 18:29:53 pm »
Ale błysk , a zwierzaki jakie szczęśliwe. Oczywiście oprócz tych  czesanych ...

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2628 dnia: Październik 27, 2013, 19:52:07 pm »
Czekam na wieści o Filusi w DS :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2629 dnia: Październik 27, 2013, 22:32:59 pm »
Filusia jeszcze w podrozy ... czekamy na wiesci


Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2630 dnia: Październik 28, 2013, 10:16:16 am »
Filusia dojechała wczoraj szczęśliwie do domku :) długą podróż dziewczyna miała ale wreszcie jest w cieplutkim, cudownym DS :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2631 dnia: Październik 28, 2013, 10:17:38 am »
Filusia dojechała wczoraj szczęśliwie do domku :) długą podróż dziewczyna miała ale wreszcie jest w cieplutkim, cudownym DS :)
Bardzo, bardzo sie cieszę!  :brawo: :brawo: :brawo:
I bardzo proszę miły nowy domek o wieści o mojej byłej wirtualnej córeczce :)  :bunny:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Agniese

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 191
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lejdi, Pepe, Czibo, Inka <3
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2632 dnia: Październik 28, 2013, 19:16:17 pm »
Cześć :)
Wpadłam, by pozdrowić Was od Filusi :)
Co prawda jak po długiej nieobecności zalogowałam się na swoje konto, to jako pierwsze rzucił mi się w oczy avatar mojej kochanej Lejdi, o którą tak długo walczyłam i zrobilo sie smutno :( Mam nadzieję, że Filusia szybko skradnie moje serce.
Póki co siedzi schowana za kanapą, nie chce wyjść, dokładnie to się rozłożyła i odpoczywa. Przyjechałyśmy do domu około 23:30 wczoraj, noc spędziła w swoim kąciku a jak wróciłam po kilku godzinach z pracy, to była już za kanapą. Miałam nadzieję, że pod moja nieobecność zwiedzi mieszkanie.
Czekam aż zechce przyjść i się przywitać.
Chciałabym nadać Filusi nowe imię, chociaż teraz raz mówię na nią Filusia a raz.. Pepe :) Jak pieprz po włosku. Albo piosenka Perfectu :)
Ponad Ciebie nie ja
Ponad Ciebie się nie wynoszę
Ponad wszystko nie ja
Tylko ponad siebie choćby trochę
...o to proszę

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2633 dnia: Październik 28, 2013, 19:21:57 pm »
Agniese  :przytul obie musicie się do siebie przyzwyczaic i pokochać a to wymaga czasu  :przytul
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Agniese

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 191
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lejdi, Pepe, Czibo, Inka <3
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2634 dnia: Październik 28, 2013, 19:23:40 pm »
(: to prawda.
Ponad Ciebie nie ja
Ponad Ciebie się nie wynoszę
Ponad wszystko nie ja
Tylko ponad siebie choćby trochę
...o to proszę

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2635 dnia: Październik 28, 2013, 22:37:34 pm »
Agniese, jak się cieszę, że Filusia tak dobrze trafiła! nie miałam pojęcia, że jedzie do Ciebie! Ufff, ale ulga :D Będzie miała najlepszy dom, o jakim mogła zamarzyć :) A imię - pal licho, byleby była szczęśliwa - a Ty z nią :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2636 dnia: Październik 29, 2013, 08:05:55 am »
Agniese, gratuluje decyzji
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Agniese

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 191
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lejdi, Pepe, Czibo, Inka <3
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2637 dnia: Październik 29, 2013, 08:06:55 am »
dziękuję, to takie miłe :) królinia je śniadanie.
Ponad Ciebie nie ja
Ponad Ciebie się nie wynoszę
Ponad wszystko nie ja
Tylko ponad siebie choćby trochę
...o to proszę

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2638 dnia: Październik 29, 2013, 08:37:55 am »
Agniese, a założysz jej wątek? Bardzo bym chciała zobaczyć tego szaraczka kochanego :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #2639 dnia: Październik 29, 2013, 19:10:28 pm »
O tak! Jestem za powstaniem wątku o Filusi :D