Autor Wątek: [3M] Uszaki z SOPOTU  (Przeczytany 1785164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1660 dnia: Czerwiec 13, 2013, 01:36:59 am »
ciociu Dorciu co nagle to po diable  ;) - sopockie uszaki padaj do nozek i my tez  :bukiet - bardzo dobrze ze Domisia juz nie bedzie martwic cioci Dori , ze najgorsze minelo  :lol

Bbutterfly, joac , Solvieg bardzo sie ciesze ze ulotki sie podobaja - to wazne - gabuizm  projektant nad projektantami  :lol

Milcia wpadajjjjj , zapraszamy ...tylko wez pod uwage wiecej czasu ...he he ..aby zdazyc je wszystkie wymiziac oczywiscie  ;)

Integra dokladnie o te podklady chodzi , one sa najlepsze , najtrwalsze i na dluzej wystarczaja . jesli chodzi o sposob pokrycia kosztow to w gre jednak wchodzi albo przesylka albo wplata na konto ( sopockie :) ) bo nie ma fizycznej mozliwosci wyplacenia gotowki z konta , bazujemy tylko na tranzakcjach bezgotowkowych a czy w tej aptece nie mozna rozliczyc sie przelewem tzn. zamowic towar ze wskazaniem miejsca odbioru - czyli  ktora apteka w polsce  ,  dostac dane do przelewu i przelac albo zaplacic na miejscu a potem odbior gdzies tam w polsce ? ( kombinuje bo nie znam tej apteki  :icon_frown )  

Skittles nareszcie  :hura: :hura: Bobcio zostaje u ciebie , Bobo znalazl domek  :balet: - ale milo sie zrobilo  :lol

Bbutterfly mamy piecioro bezimioennych PHowciakow cztery babeczki i jeden Pan , do wyboru do koloru : moze ktorys wpadnie w oko Danielowi  :>

friends bardzo dobry pomysl aby przyuczyc sie obcinania zebow u dr Pyrak, pod jej bacznym okiem , dopiero jak bedziecie pewni umiejetnosci swych to wtedy  :)

faer  na poczatku nazwy linku fotki:  http://.......jpg , trzeba umiescic w kwadratowym nawiasie symbol IMG a na koncu tez w kwadratowym nawiasie symbol /IMG i wtedy pokaze sie zdjecie w watku - napisalam tak troszke skrotowo botez  calosc nazwy , ktora nalezy wklaic w watek, mozna znalezc bezposrednio w  ImageShack . wystarczy wejsc w katalog : moje obrazy i tam przy kazdym zdjeciu z prawego boku jest kolumna z "koleczkami i pierwsze koleczko od gory z literka I , nalezy "kliknac i wtedy otworzy sie okno a nastepnie , cala zawartosc Forums: wkleic do watku :) - mam nadzieje ze cos z tego zrozumialas  ;) i Ci pomoglam

Żiba nie do poznania  :wow , cos ty znim uczynila  ;) , zupelnie inny zwierzak  :lol wyglada przepieknie hymmmmm....marzenie , szkoda byloby go od Ciebie zabierac he he he i gdzie by sie biedaczek podzial  ;) , jego byla klaciora zajeta he he he

aaa dori , pragne Ci doniesc ze tak jak Kaja dba o spelnienie "miziackich" potrzeb Kiciusi tak faer dba o czystosc i nie dopuszcza do koltunienia Kiciusiowego futerka :) - doswiadczenie dziewczyna ma po swoich kocurkach i żibie rzecz jasna  :lol - dziewczyny sie malo chwala wiec ja je pochwale  - super sa :lol wszystkie sopockie dziewczyny i panowie , rzecz jasna, tez    :lol
gabuizm szykuj sie na kolejny wyborrrr podopiecznego  :hura:

no i mamy fotke pana PHowciaka PH05 bialy z bezowymi uszami i plamami - krolik miniaturka gladkowlosa :) :

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1661 dnia: Czerwiec 13, 2013, 07:35:31 am »
Skittles, gratuluję adopcji! Bobo na zdjęciu zapewne odpowiada na pytanie: "Czy chcesz u mnie zostać na stałe?" " Noooo..." :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1662 dnia: Czerwiec 13, 2013, 08:04:10 am »
Żiba jak prawdziwy Król Lew - dumny :D wygląda niesamowicie :)

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1663 dnia: Czerwiec 13, 2013, 08:46:34 am »
A jak maleństwa? :)

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1664 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:02:35 am »
Bobo, Ty szczęśliwy maluchu  :heart

Co za super wieści!!!!  :doping: Żiba, moje WO uszy  :przytul  :bunny: Piękny panicz, widać, że jest szczęśliwy, bardzo się cieszę, że gromadka się dogadała  :onajego Czekam na oficjalne info, i... Znowu... Zmieniam WO... Co chwile mi się zmienia WO na inne uszaki, i nie wiecie ile szczęścia mi to daje  :bunny: :glupek: :bunny: Bo to oznacza tyle szczęścia dla nich  :heart
gabuizm szykuj sie na kolejny wyborrrr podopiecznego  :hura:
Czad, czad, czad  :kiiss Aż się łzy cisną ze szczęścia, że kolejny maluch znalazł swoje miejsce  :heart Teraz najbardziej, z całego serca trzymam kciuki za kogo-ano Chica...  ;( Biedulka, tak długo nie może się doczekać swojego człowieka  :buu Przypominam Wam wszystkim o niej, maluchy są bardzo ważne, ale pamiętajmy o seniorach!!!   :krolik

Bardzo się cieszymy, że ulotka Wam się podoba, Rikowi woda sodowa nie strzeliła, nie wie, że jest gwiazdą  :PP Jesteśmy ZAWSZE do usług, cokolwiek będzie potrzebne-a my sie do tego nadamy-to robimy!  :doping:

A kilka słów tutaj o Riko, który jest u nas od 3 miesięcy-jest grzeczny, czysty, nie chce gryźć kabli, nie chce gryźć kartonów, bardzo ładnie je, lubi sianko, lubi suszki  :heart Sporo się niestety wywraca, ale staramy się go podpierać cały czas jak jesteśmy z nim-i bryka nieziemsko dużo, cieszy się, dużo przytula, uwielbia być całowany-ideał, i tylko jak mamusia weźmie na ręce to chwileczkę się denerwuje  :wiking: , ale pozwala  :heart
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2013, 10:06:08 am wysłana przez gabuizm »


Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1666 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:42:28 am »
wygladają razem jak puchaty kwiatuszek :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline gabuizm

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 519
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Kulka, Kropek, Riko
  • Za TM: Amadeusz
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1667 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:50:24 am »
Co za cudeńka  :heart

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1668 dnia: Czerwiec 13, 2013, 13:21:21 pm »
huurrrra   :hura: :hura: , mamy pierwszego Wirtualnego Opiekuna dla PHowciakow
krolinka PH04 otrzymala opieke wirtualna od p. Daniela  :balet:
tylko jeszcze ......... czekamy na imie  :lol  dla malej - p. Danielu  :bukiet :bukiet :bukiet


ZAPRASZAMY DO ADOPCJI WIRTYUALNEJ

BEZ OPIEKUNA WIRTUALNEGO W SOPCIE POZOSTALY :

Ada - czarna krotkowlosa miniaturka - samica ok. 1-2 lata :


Mika - krotkowlosa miniaturka tricolor  - samica ok. 1-2 lata :


oraz bezimienni :
PH01 : czarna krotkowlosa miniaturka - samica ok. 1-2 lata :


PH02 : czarna z szarym "musnieciem" , dlugowlosa miniaturka z biala plamka na nosie - samica ok. 1-2 lata (mocno wystraszona) :


PH03 : biala krotkowlosa z szarymi uszami i plamkami  - samica ok. 1-2 lata :


PH05 : bialy z bezowymi uszami i plamami - samiec- krolik miniaturka gladkowlosa :) :

Offline Integra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2604
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Będzin
  • Moje króliki: Niutosław Niutorkiewicz, dla znajomych Niutek
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1669 dnia: Czerwiec 13, 2013, 14:29:53 pm »


Integra dokladnie o te podklady chodzi , one sa najlepsze , najtrwalsze i na dluzej wystarczaja . jesli chodzi o sposob pokrycia kosztow to w gre jednak wchodzi albo przesylka albo wplata na konto ( sopockie :) ) bo nie ma fizycznej mozliwosci wyplacenia gotowki z konta , bazujemy tylko na tranzakcjach bezgotowkowych a czy w tej aptece nie mozna rozliczyc sie przelewem tzn. zamowic towar ze wskazaniem miejsca odbioru - czyli  ktora apteka w polsce  ,  dostac dane do przelewu i przelac albo zaplacic na miejscu a potem odbior gdzies tam w polsce ? ( kombinuje bo nie znam tej apteki  :icon_frown


No właśnie poczytałam o zamawianiu w aptekach doz.pl i wychodzi mi że jednak tylko opcja taka, jak wcześniej opisałam - zamówienie przez internet i zapłata gotówką w aptece przy odbiorze u nich obowiązuje :zdenerwowany

W takim razie kupie te podkłady w aptece i wyślę paczkę - proszę na PW o info ile tych podkładów oraz o adres do wysyłki.


Offline friends

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1671 dnia: Czerwiec 13, 2013, 18:36:46 pm »
friends, u mnie dobrze sie sprawdzaja gryzaki melisowe firmy herbal pets, pasternak i topinabmur :)
Dziekuję bardzo:) Tego jeszcze nie próbowałam i skorzystam napewno! Może chociaż wydłuzy czas, nawet o tydzień to już będzie miło. Dziś byłyśmy u Pani Doktor, przyglądałam się z zapałem ucznia, wypytałam o wszystko no i zobaczymy czy podejmę próbe. Na początek może pod okiem Pani Agnieszki a potem kto wie... Dziękuję za rady, trzeba wdrożyć w życie i czekać na efekty:)

Offline Kaja

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1672 dnia: Czerwiec 13, 2013, 22:33:57 pm »
kochani !! !! !! !! !! !! !!  :megafon :megafon zapraszam do zerknięcia w ogłoszenie  :megafon :megafon  http://ogloszenia.trojmiasto.pl/agd/lodowka-z-zamrazarka-indesit-srebrna-stan-bardzo-dobry-sopot-ogl6888091.html

sprzedaje lodówkę !!  :serenada:  cały uzyskany koszt zostaje przeznaczony na spłacenie faktur za kastracje i sterylizacje nowych podopiecznych sopockiego azylu (niestety starczy tylko na część)

a może wy macie jakieś niepotrzebne sprzęty w domu, które można by było spieniężyć i uzyskane pieniądze przekazać na sopockie sierotki ?? :krolik :krolik :krolik


dorzucam też zdjęcie Pysia z jego Wirtualnym Opiekunem Tomkiem.  :megafon Pysio rośnie jak na drożdżach !! !! !! zdjęcie po lewej zdobione jakieś 2-3 tyg. temu. Zdjęcie po prawej dziś.  Kto przygarnie Pysia ?? ?? ??

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2013, 23:14:50 pm wysłana przez Kaja »
królik to nie zabawka, nie pies, nie kot. Królik to królik - BIEGACZ ŁĄKOWY!!!!
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/
:bunny: Stefan :bunny: Pasztet :bunny: Krzyś :bunny: Lolek :bunny: Tio :bunny:

Offline Merowski

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1673 dnia: Czerwiec 13, 2013, 23:24:16 pm »
Jak tak dalej pojdzie to za  trzy tygodnie to Pysio mnie bedzie trzymal na rekach:D :serenada: :serenada: :serenada:

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1674 dnia: Czerwiec 14, 2013, 00:04:50 am »
Jak tak dalej pojdzie to za  trzy tygodnie to Pysio mnie bedzie trzymal na rekach:D :serenada: :serenada: :serenada:

Maluchy rosną niesamowicie szybko !  :niespodzianka  :D Mianowicie wczoraj na własne oczy widziałam te brzdące i nie wierzyłam, że przecież tak niedawno były jeszcze takie maleńkie ... :krolik  :bunny:

Offline Kaja

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1675 dnia: Czerwiec 14, 2013, 00:16:17 am »
Za góra 2 tygodnie trzeba bedzie je rozdzielić.  smutny_krolik  smutny_krolik  smutny_krolik smutny_krolik  smutny_krolik  smutny_krolik  Małe bidulki. Dojdzie 5 dodatkowych klatek i łącznie 6 brzuszków do wykarmienia. Biedne kruszynki, tak bardzo się do siebie tułą. Mam nadzieje, ze szybko znajdą nową rodzinkę.
królik to nie zabawka, nie pies, nie kot. Królik to królik - BIEGACZ ŁĄKOWY!!!!
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/
:bunny: Stefan :bunny: Pasztet :bunny: Krzyś :bunny: Lolek :bunny: Tio :bunny:

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1676 dnia: Czerwiec 14, 2013, 00:32:01 am »
Za góra 2 tygodnie trzeba bedzie je rozdzielić.  smutny_krolik  smutny_krolik  smutny_krolik smutny_krolik  smutny_krolik  smutny_krolik  Małe bidulki. Dojdzie 5 dodatkowych klatek i łącznie 6 brzuszków do wykarmienia. Biedne kruszynki, tak bardzo się do siebie tułą. Mam nadzieje, ze szybko znajdą nową rodzinkę.

Nowe klatki, kuwetki, miseczki, poidełka, paśniki, więcej żwirku i jedzonka a to wszystko jeszcze mnożymy x6 ... Kolejne wyzwanie przed nami, ale damy radę, bo jak nie my, to kto ?? ;)

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają  :bukiet
Jesteście dla nas motywacją do dalszego działania, bo wiemy, że możemy na Was liczyć i razem uda nam się wychować tę gromadkę, liczącą już sobie 40 par uszu. Wspólnie łatwiej jest osiągnąć zamierzony cel.
Jeszcze raz dziękujemy !
  :roza:  :bukiet  :roza:

Offline Martini90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2804
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Amor
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1677 dnia: Czerwiec 14, 2013, 06:42:51 am »
Dziękuje za zdjęcia! :)
Najchętniej to bym wszystkie uszaki od was wzięła :(

Byłam w sklepie ostatnio i chłopcy (po max 10 lat) pakowali zakupy, zbierali na wyjazd swojej drużyny piłkarskiej. Może coś w tym kierunku dla królisiów można zrobić? Zagadać z jakąś szkołą ? Dzieciaki miały by lepszą ocene np ze sprawowania, a każda złotówka by się przydała dla was, a raczej dla tych małych bezbronnych sierotek

Offline Kaja

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1678 dnia: Czerwiec 14, 2013, 11:53:46 am »
jakby ktoś zastanawiał się jak króliki biorą kąpiel i czy to lubią... z pozdrowieniami dla Dony- króliczka, którego czasem trzeba kąpać

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3_J0AMPPD34" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3_J0AMPPD34</a>

Cytuj
Byłam w sklepie ostatnio i chłopcy (po max 10 lat) pakowali zakupy, zbierali na wyjazd swojej drużyny piłkarskiej. Może coś w tym kierunku dla królisiów można zrobić? Zagadać z jakąś szkołą ? Dzieciaki miały by lepszą ocene np ze sprawowania, a każda złotówka by się przydała dla was, a raczej dla tych małych bezbronnych sierotek

Martini90 !! to świetny pomysł. Koło uszakowa jest Alma. Trzeba będzie zrobić akcje we wrześniu. Teraz niestety idą wakacje i ciężko będzie zorganizować dzieci. Taka zbiórka musi być zorganizowana super profesjonalnie, żeby można było ją powtarzać i żeby dzieciaki były zadowolone i czuły że zrobiły świetną robotę :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2013, 12:05:35 pm wysłana przez Kaja »
królik to nie zabawka, nie pies, nie kot. Królik to królik - BIEGACZ ŁĄKOWY!!!!
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/
:bunny: Stefan :bunny: Pasztet :bunny: Krzyś :bunny: Lolek :bunny: Tio :bunny:

Offline Merowski

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [3M] Uszaki z SOPOTU
« Odpowiedź #1679 dnia: Czerwiec 14, 2013, 12:18:32 pm »
Akcja ze zbieraniem super ale nie wiem czy to niewyglada tak, ze dzieciaki zbieraja kase na ZHP czy kluby sportowe w krorych naleza zeby miec potem na wyjazdy. Nie wiem jakby to mialo wygladac zeby "obce" dzieci zbieraly na "nas". Jezeli da rade to super :)