Autor Wątek: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU  (Przeczytany 39590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 22, 2012, 23:35:50 pm »
Spasuj zgaga z taką ilością jedzenia  świeżego zwłaszcza .Moze , a raczej na pewno tego nie widziala wcześniej . Raczej dawaj suszki  , a powoli zieleninkę  i raczej częściej i po mniej. Ja miałam na początku troszke kłopotów z Domisią z powodu niedożywienia i zmiany diety.Takze rzucała sie  na jedzenie i pochłaniała razem z moimi palcami .Bobki były nieciekawe ,cuchnące . Dawalam na poprawę trawienia  Fatrogermina P po 1/2 saszetki rozpuszczone w wodzie ( małej ilości ) raz na dzień oraz  B12   1/4  tabletki raz dziennie . Unormowało sie pięknie i Domisia przybiera na wadze . Teraz ma 1,45 kg , a miała 1,10 kg

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 22, 2012, 23:53:11 pm »
Dori,

ja nie napisałam, że dałam jej to na jeden posiłek  :lol zjadła to w ciągu całego dnia  :lol. Witaminy z grupy B dostaje w zastrzykach podskórnie. Ja mam wrażenie, że ona raczej była tylko na świeżym jedzeniu (nie licząc suchego chleba i smietany :diabelek :diabelek). A preparat zawierający naturalną florę bakteryjną też dostaje BIO-LAPIS FOR RABBITS . Uważam, że ten ma lepszy skład od Fatrogermina P i mam z nim lepsze doświadczenie. Nie martw się, będzie dobrze z przewodem pokarmowym. Bardziej martwią mnie te odparzenia.....
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2012, 23:56:51 pm wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 23, 2012, 00:38:30 am »
Bardziej martwią mnie te odparzenia.....

tak zle jest ?!
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 23, 2012, 13:15:22 pm »
Bardziej martwią mnie te odparzenia.....

tak zle jest ?!

Właśnie wróciłam od weta z małą. Jestem panikara andy_wawa i tyle. Pan doktor Michał Godźiek jest bardzo zadowolony :P :P :P. Wszystko ładnie się goi. Dostała witaminki pod skórę i kupiłam jej nową saszetkę maści ( :oops: musze mniej smarować  :hahaha: :hahaha: ).

Pan dr Jakub nie umiał się małej nachwalić. Widział małą w czasie ostatniej wizyty i nie chciał uwierzyć, że to ten sam królik. Jaka ona ruchliwa, jaka ciekawska. Podszedł do Mini, pogłaskał ją po główce i powiedział, że teraz już tylko będzie miała dobrze w życiu.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 23, 2012, 13:29:29 pm »
Jestem panikara
Lepiej dmuchać na zimne :)
Maluszki potrafią się tak szybko regenerować w dobrych i bezpiecznych warunkach - a Mini trafiła najlepiej :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 23, 2012, 14:52:55 pm »
kata_strofa, miałam to napisać jezyk1 - drugi Frodo...worrek wrzuć tutaj zdjęcie Frodo, to będzie wiadomo, jaką Królową za jakiś czas będzie Mini! usmiech2

ojj tak nam też to się nasunęło- damskie wydanie Froda  ;-) już jest z niej piękna panna, a jak futerko odrośnie  :zakochany:

a Froda można zobaczyć tutaj... http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.0.html (nie chcemy zaśmiecać wątku Mimi)

Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 23, 2012, 21:15:51 pm »
Mini pozdrawia




Ta zielenina miała być na jutro





Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 23, 2012, 21:29:06 pm »
Lysiutka Miniula jest taka piękna! A co z tego, źe zielnina na jutro, jak ja teraz chcę jeść :P
Mama zrobi więcej :diabelek

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 23, 2012, 21:34:29 pm »
Ja jej nie żałuję, ale ona sama zjada więcej zielonego, niż wszystkie uszy razem wzięte w przytulisku............no kto to widział zjadać 2 pęczki koperki i 2 pęczki pietruszki. Dla niej dziś był cały brokuł i paczka rukoli - miałam nadzieję, że to choć starczy na 2 dni. No ale cóż.....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 23, 2012, 21:56:25 pm »
Wygłodniała dzidzia po prostu :* Ale na pyszczku widać ju,ż charakterek dziewuszki :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline .Klaudyna..

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Uszatkowo <3
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 23, 2012, 22:07:13 pm »
Ale ślicznotka :) .
Milek(*) Crazy(*)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 23, 2012, 23:13:26 pm »
One jest przepiękna!! :) Co to dopiero będzie, jak jej futro odrośnie!! :)
WO AMIGO

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 23, 2012, 23:19:30 pm »
One jest przepiękna!! :) Co to dopiero będzie, jak jej futro odrośnie!! :)
Łomatko! Toż to się wszystkie ciotki (ze mną na czele) zjadą i będzie karramaba!! Jedna za ogon, druga za ucho, trzecia za poliki (bo ciotki zawsze tak robią młodym).  A jak dojadą łapkofile(a pierwsze pewnie będą) to mała zwieje  :niespodzianka  :piesek:

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 23, 2012, 23:23:41 pm »
Mini od dzisiaj na adopcyjnej: http://adopcje.kroliki.net/rabbits/977#yield   Przepraszam Cię, Zgaga, za opóźnienie :*

Zainteresowanych adopcją Mini - wyłysiałka ;) zapraszam do kontaktu: iza.kamionka@kroliki.net
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 23, 2012, 23:26:39 pm »
:
Ja jej nie żałuję, ale ona sama zjada więcej zielonego, niż wszystkie uszy razem wzięte w przytulisku............no kto to widział zjadać 2 pęczki koperki i 2 pęczki pietruszki. Dla niej dziś był cały brokuł i paczka rukoli - miałam nadzieję, że to choć starczy na 2 dni. No ale cóż.....
BTW jak Twoje maluchy reagują na rukolę? Czytałam, że nie wolno. Ale moje uszy wariują, jak sobie robię sałatę z rukoli. I stójki i błagi i kocie oczy ;)  :crazy:

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 23, 2012, 23:28:27 pm »
Mini od dzisiaj na adopcyjnej: http://adopcje.kroliki.net/rabbits/977#yield   Przepraszam Cię, Zgaga, za opóźnienie :*

Zainteresowanych adopcją Mini - wyłysiałka ;) zapraszam do kontaktu: iza.kamionka@kroliki.net

W końcu kupie większe mieszkanie, albo wyprowadzę męża;)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 23, 2012, 23:41:26 pm »
Ja czytałam, że można rukole podawać. Trzeba uważać, jak przy sałacie rzymskiej, bo może zawierać dużo azotanów. Moje wszystkie uwielbiają - Czarna tylko lubi ]:-&gt; Nic im nie ma. Mini właśnie robi podskoki i wywija mi tu gołym dupiskiem pod nosem. Jest niesamowicie skoczna i szybka.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 24, 2012, 00:04:30 am »
Zgaga, moje uszy już kochają ciocie od rukoli;) a co do skoków i podskoków to baardzo prosimy o filmik!

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 24, 2012, 08:05:55 am »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Gdor3ZVTffo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Gdor3ZVTffo</a>
 <a href="http://www.youtube.com/watch?v=07A3yl-FsKo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=07A3yl-FsKo</a>
 <a href="http://www.youtube.com/watch?v=KpxNVSvMEuQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KpxNVSvMEuQ</a>



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Rybnik] MINI SZUKA DOMU
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 24, 2012, 09:26:34 am »
Wszędzie jej pełno, energia rozpiera tę króliczkę :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html