Autor Wątek: duża klatka, wolierka - Poznań  (Przeczytany 2704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline olinka_88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
duża klatka, wolierka - Poznań
« dnia: Listopad 08, 2012, 01:38:06 am »
Do sprzedania posiadam wolierkę wykonaną własnoręcznie.

Nadaje się dla papug i innych ptaków egzotycznych (zeberki, amadyny itp.). Myślę, że można ją także przerobić na klatkę dla szynszyli albo fretki.

Specyfikacja:
Siatka ocynkowana, oczka 1,3x1,3cm na trzech ścianach.
Tył klatki, dach oraz boki tworzące kuwetę wykonane z płyty hdf.
Spód klatki z płyty OSB grubości 1,2cm.
Stelaż (drewniana konstrukcja) z listew (naturalne drewno, nieimpregnowane, niemalowane).
Klatka stoi na 4 kółkach (od fotela).

Lewe drzwi otwierane na całej wysokości (zamocowane na zawiasach). Dodatkowo jest na nich małe okienko (także z zawiasami). Na wszelki wypadek zamontowane są zasuwki.

Na dole utworzona jest kuweta wysokości 15cm. Jej przód jest zamocowany na zawiasach (zamykana jest na haczyki, od zewnątrz, żeby ptak nie uciekł dołem), dzięki czemu można ją otwierać. Bardzo ułatwia to sprzątanie dna klatki:)

Wymiary:
wysokość bez kółek 182cm, z kółkami 188cm
długość 123cm
szerokość 73cm

Nie wiem ile klatka waży, ale np. po schodach można ją spokojnie przenieść w dwie osoby, a po chodniku klatkę wystarczy pchać:)

Klatkę zamieszkiwały papużki faliste [w odwiedziny wchodziły też nimfy;)], w kilku miejscach widoczne są ślady ingerencji ich dziobów.

Dodatkowe informacje:
Zdjęcia można obejrzeć na stronie http://www.garnek.pl/superow/a
Klatka na wszelki wypadek została już zdezynfekowana (preparat zakupiony u weterynarza).
Powodem sprzedaży jest to, że po przeprowadzce wolierka nie mieści się w drzwiach do papuziego pokoju, w związku z czym papugi dostały inną klatkę:)
Posiadam 4 nowe, czarne, nieużywane kółka - te aktualne czasem trochę się zacinają, ponieważ są od starego fotela - mogę je dodać gratis.
Klatkę można obejrzeć osobiście w Poznaniu na Winogradach (niedaleko Castoramy).
Mieszkam na parterze, więc ze zniesieniem nie będzie problemu:)
Transport we własnym zakresie.

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: duża klatka, wolierka - Poznań
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 18:34:59 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum w związku z brakiem aktywności, na podstawie pkt 7 z regulaminu działu:

"7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna."

Cały regulamin można znaleźć tutaj:
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt przez pw.