Autor Wątek: [Sprzedam] Tanie podręczniki do gimnazjum i liceum  (Przeczytany 3030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
[Sprzedam] Tanie podręczniki do gimnazjum i liceum
« dnia: Wrzesień 02, 2012, 13:04:41 pm »
Sprzedaję moje podręczniki, właściwie wszystkie były używane, jednak niektóre są w stanie idealnym:P inne w bardzo dobrym lub dobrym. Wszystko odkładnie opiszę. Wysyłka jednej książki to ok 4zł, możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

1. Dein Deutsch podręcznik do nauki języka niemieckiego do 1klasy gimnazjum, dla początkujących. Stan bardzo dobry-. W niektórych miejscach uzupełnione ćwiczenia ołówkiem- można zetrzeć, jednak większość jest czysta. 5zł


2. Alles klar 2b- podręcznik z ćwiczeniami i płytą CD. Stan bardzo dobry-. Część ćwiczeń wypełniona ołówkiem, część czysta. Płyta nieużywana. 10zł


3. Atlas historyczny do roku 1815, dla szkół ponadgimnazjalnych. Stan idealny, 5zł


4. Podręcznik do języka polskiego Barwy epok Kultura i literatura 2. Stan dobry. Pomazane ołówkiem krawędź książki, kilka notatek zrobionych ołówkiem w środku(może się przydać przy opracowywaniu wierszy:P) 5zł


5.Język polski i inne nauki humanistyczne kalendarz gimnazjalisty, kurs przygotowawczy do egzaminu, 3. Stan idealny, z tego co zauważyłam nic nie było wypełniane w środku. 5zł.


6. Zdaj z nami czyli matura ustna i pisemna z języka angielskiego. Bardzo pomocne teksty, testy, ćwiczenia. Stan bardzo dobry-, kilka ćwiczeń wypełnionych ołówkiem. 5zł


7. Podręcznik do Matematyki klasa 2, kształcenie w zakresie podstawowym. Jedynie okładka trochę zniszczona, pozaginane rogi, w środku nic nie popisane. 5zł


8. Vademecum Gimnazjalisty, Fizyka, Mieczysław Sawicki. Stan idealny, chyba była bardzo mało używana:P 5zł.
[/url]

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam] Tanie podręczniki do gimnazjum i liceum
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2012, 23:31:48 pm »
Nikt nie potrzebuje książek..?
[/url]

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: [Sprzedam] Tanie podręczniki do gimnazjum i liceum
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2012, 13:46:45 pm »
Barwy epok sprzedane:)
[/url]

Offline Sashy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 882
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Sprzedam] Tanie podręczniki do gimnazjum i liceum
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2013, 18:16:27 pm »
Zamykam i przenoszę do archiwum w związku z brakiem aktywności, na podstawie pkt 7 z regulaminu działu:

"7. Wszystkie tematy, w których nikt nie udzielał się dłużej niż 30 dni będą zamykane i archiwizowane. Jeśli nie chcesz, aby Twój wątek został zamknięty, napisz w nim post, że oferta jest ciągle aktualna."

Cały regulamin można znaleźć tutaj:
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,10389.0.html

Jeśli oferta jest nadal aktualna to proszę o kontakt przez pw.