Autor Wątek: [Przygarnij Królika] Pilot [Gliwice]  (Przeczytany 53287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 25, 2012, 16:30:20 pm »
Sowcia, jak opuściły, pojechały do DS?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 25, 2012, 16:40:57 pm »
tak, domki stałe
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 25, 2012, 16:50:33 pm »
szczególnie, gdy patrzy się na smutek własnego dziecka, które pyta  o nie, szuka ich...

To dziecku wyjaśnij, pogadaj z nim o tym - opowiedz o małych króliczkach, które tak jak Ty dorastają i wyprowadzają się do nowych domków, zakładają swoje rodziny. Zapewnij, że nie stanie się im krzywda, że Ty i FPK wybrałyście dobry domek, króliczki będą miały tam prawie tak dobrze, jak u Was i będą cieszyć inne dzieci i mamusie :) To jest ważne, żeby dziecko było spokojne i nie czuło się odsunięte od sprawy czy wiedzy.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 25, 2012, 18:52:19 pm »
on był przy wszystkim, on wie, że ktoś pokocha te maluszki i da im dobry domek, tyle że Chmurka był jego ulubieńcem, od zawsze i to go boli najbardziej...
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 25, 2012, 19:38:04 pm »
Sowcia, pewnie, ze Twojemu synkowi jest smutno, ale przywyknie i poza tym wie,że to dla dobra maluchów. A wzór, jaki mu dajesz tym, co robisz -BEZCENNY! Trzymajcie się, bardzo się cieszę, że już dwa maluszki znalazły domki :)

PS. Ktoś z forum je adoptował?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 25, 2012, 19:42:27 pm »
Joac ma racje to jaki mu dajesz wzor jest bezcenny...a napewno mu bedzie jeszcze przykro przez jakis czas... :( powiedz ze ciocie forumowe tez placza razem z nim, ale wiedza ze beda mialy swietna opieke :przytul

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 25, 2012, 20:21:07 pm »
niestety nikt z forum  :/ ale mam nadzieję, że tutaj trafi :DD
Diva ma dwie małe opiekunki, a Chmurka trafił do domku, w którym mieszka 6 letnia króliczka ( :hura: towarzystwo) , jak tylko dorośnie, będą piękną parką :lol
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 25, 2012, 22:36:01 pm »
Super, że już mają domki  :brawo: :brawo: :brawo:
Synkowi smutno  :przytul to pierwsze doświadczenie, które składa się na mądrość życiową. Ma szczęście, że uczy się szacunku do każdej żywej istotki - gratuluję takiej postawy.
Pozdrawiam i przytulam  :przytul

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 26, 2012, 08:47:09 am »
Czy jakies kroliczki z tego watku szukaja jeszcze domkow?

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 26, 2012, 11:43:33 am »
jeszcze trójka maluchów
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 26, 2012, 11:49:06 am »
OK :)
Jesli trzeba, to moge zmienic temat watku i zostawic tylko imiona uszatych, ktore szukaja domkow.

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik, Chmurka, Diva / Olkusz
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 26, 2012, 12:40:08 pm »
Wczoraj miałam okazję być u Sowci i zobaczyć na żywo całą brygadę ;) Zabrałam Divę i Chmurka i rozwiozłam do nowych domów ;)

Diva zamieszkał w Bieruniu u sympatycznej rodzinki. Dostał w prezencie nową zagrodę ;) i zamieszka w pokoju u jednej z córek. Najszybciej jednak skradł serce mamy dziewczynek  :lol
Chmurek zamieszkał w Krakowie, będzie miał królicza narzeczoną o imieniu Tygrys . Wczoraj po wyjściu z transportera Chmurek natrafił na wielki pokój z włochatym dywanem, myśląc ze to trawa zaczął kopać a za chwile latać jak szalony ;)


Tocha w tytule można zostawić Elegancika , Pilota i Pirata ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 12:47:40 pm wysłana przez azi »

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 06, 2012, 14:35:56 pm »
Elegancik w połowie września pokica do DS ;) 

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 23, 2012, 21:49:54 pm »
Elegancik w DS  :hura:

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 11, 2012, 17:31:20 pm »
Co słychać u uszaków? Ktoś się nimi interesuje? Może znalazłyby się jakieś aktualne zdjęcia  ;)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 11, 2012, 18:34:01 pm »
Pilot musi zmienić DT. Jak wszystko dobrze pójdzie z moim Marcelkiem i pokica do DS, to najprawdopodobniej Pilot pójdzie na miejsce Marcelka w DT. 

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 11, 2012, 19:39:32 pm »
Co słychać u uszaków? Ktoś się nimi interesuje? Może znalazłyby się jakieś aktualne zdjęcia
Witajcie. Ze względu na kupę spraw, które mnie przerosły nie bardzo mam czas pisać na forum. Przepraszam. Przepraszam też Agnieszkę, od której tak dawno już pożyczyłam kojec i jeszcze jej go nie zwróciłam.  :icon_redface
Dalej opiekuje się Pilotem i Piratką. Niestety tak jak pisała Kitty27 Pilot musi nas opuść, hormony buzują mu coraz bardziej, dochodzi coraz częściej do scysji między nim, a moim kastratkiem Cichym. A i też boimy się, żeby Piratka nie obrodziła w nowe młode. Obydwa uszatki mają już po 14 tygodni. A metraż pokoju, nie daje mi wielkich szans na ich oddzielenie, najlepiej wie to Azi która u mnie była.
Najnowsze zdjęcia i opisy moich dzieci:
Piartka






Waga: 1140 g (30.09.2012)
Piratka jest śmiała, ciekawska, bardzo skoczna, lubi pieszczoty i towarzystwo człowieka. Je z ręki opiekuna.
Bardzo związana z resztą królików w domku, potrzebuje dużo uwagi i towarzysza króliczka. Nie boi się odkurzacza
Uwaga: króliczka bardzo przeżyła rozstanie z braćmi, dlatego lepiej dla niej jakby miała króliczego towarzysza. Piratka jest do oddania tylko do towarzysza.
W razie nie znalezienia domku z towarzyszem zostaje u mnie na stałe :)
Pilot






Waga: 1160 g (30.09.2012)
Nieśmiały, nie podoba mu się branie na ręce i lampa błyskowa aparatu. Trudno, go przekonać do dłuższych pieszczot. Lubi chować się w rożne zakamarki, z których nie może potem sam wyjść. Potrafi bawić się dosłownie „niczym” i sprawia mu to dużą frajdę  Je z ręki opiekuna. Nie boi się odkurzacza.
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 11, 2012, 19:42:29 pm »
Ależ one wyrosły, te Twoje dzieci, Sowcia! Są coraz piękniejsze, oboje cudowni - te oczka, łapeczki - miodzio! Tylko brać te szkraby :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline sowcia_masterka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 442
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2012, 19:47:37 pm »
Ależ one wyrosły, te Twoje dzieci, Sowcia! Są coraz piękniejsze, oboje cudowni - te oczka, łapeczki - miodzio!
Dziękujemy za komplemanty :*
Mała retrospekcja
Piratka

Pilotek
Zniewo­liliśmy resztę zwierzęce­go stworze­nia oraz pot­rakto­waliśmy naszych da­lekich ku­zynów w fut­rach i piórach tak ok­rutnie, że po­za wszelką wątpli­wość, gdy­by mieli oni stworzyć re­ligię, sza­tanem byłby dla nich człowiek.
William Ralph Inge

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: [Przygarnij Królika] Pirat, Pilot, Elegancik / Olkusz
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 11, 2012, 19:52:21 pm »
I pomyśleć, że one na buteleczce wykarmione, na takie piękne, dorodne króle wyrosły :) Łapeczki tych niemowlaczków są nieprzyzwoicie słodkie  :zakochany: :zakochany: :zakochany: wygłaszcz, choćby Piratkę, jeśli Pilocik nie lubi :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html