Autor Wątek: UWAGA: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - zaginął królik [ŁAZY pod Warszawą]  (Przeczytany 23134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Szanowni Państwo,

Bardzo prosimy o pomoc. Cytuję prośbę zrozpaczonej opiekunki:

"W sobotę 19.05.2012 r. w Łazach z jednej z działek uciekł królik miniaturka (lew). Ma na imię Papa (choć nie reaguje). Jest cała czarna z lekko siwymi boczkami i zadkiem. Ma śmieszną dłuższą grzywkę. Czasami opada jej jedno uszko. Waży ok. 2 kg. Można ją zwabić na brokuł, rodzinki i suszone jabłko. Nie jest agresywna."

Mówimy o Łazach w woj. mazowieckim, koło Magdalenki pod Warszawą (gmina Lesznowola, powiat Piaseczno).

Jeśli ktoś widział króliczka, znalazł go, może ma u siebie, proszony jest o kontakt pod numerem 609629798.

Papa wygląda tak:

Pozdrawiam
bośniak
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2012, 12:00:07 pm wysłana przez bosniak »
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
wiadomo coś w sprawie króliczka?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

sonia

  • Gość
Wyobrazcie sobie,co za bezczelnosc albo znieczulica na cierpienie zwierzat.
Dalam linka na Forum dla kobiet,a oni wyrzucili go do kosza i jeszcze dali mi ostrzezenie!!!
Sama napisalam,zeby zlikwidowali moje konto,bo na takim forum nie bede ani minuty dluzej!
Normalne parodie,czegos takiego jeszcze nie widzialam-takiego chamstwa.
Tak sie zdenerwowalam,ze usuneli tego linka,ze az mna trzepie!
Taka wazna informacja a oni sobie wywalaja do kosza!!

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
sonia,co to dokładnie za strona ?? Dobrze wiedzieć żeby omijać.

sonia

  • Gość
To jest Forum Kobiet
Dalam tez linka na forum swinkowym .

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Niestety na razie cisza. Jeden z użytkowników naszego forum zaoferował pojechanie w miejsce zaginięcia i rozejrzenie się ( :* ) - mam nadzieję, że królinka się odnajdzie.

Bardzo wszystkim dziękuję za zaangażowanie w poszukiwania i zainteresowanie Papą :bukiet
Soniu, dziękuję raz jeszcze :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Sunny88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
Byłam z narzeczonym na tej łączce, chodziliśmy chyba godzinę, i niestety nic. Duża trawa, zarośla, drzewa dookoła, królinki ani śladu :( Spory teren jak na małego królika, potrzeba by było więcej osób w jednym czasie albo jakiś termowizjer wypożyczyć... Mam nadzieję, że ona jeszcze tam jest cała i zdrowa. Możliwe, że jutro też pojedziemy. Jakby ktoś chciał pomóc szukać możemy zabrać się razem z Warszawy.

sonia

  • Gość
Biedna krolisia,moze gdzies tam siedzi i placze.. placzek placzek

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
A porozwieszaliście w okolicy ogłoszenia? Może ktoś ją wziął do domu? :(
WO AMIGO

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Niestety wstawianie linków na innych forach bez poprzedniego poinformowania i poproszenia o zgodę  jest uznawany jako spam , dlatego są za to sankcje , ja na innych forach , najpierw piszę do administratora bądź moderatora o zgodę a potem zakładam temat ;)  
to taka uwaga do wszystkich .

Zaraz idę zakładać kilka tematów na zaprzyjaźnione fora  , może znajdą się inni z tamtych okolic , no i trzymam kciuki za znalezienie Maleństwa całego i zdrowego :)  
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2012, 22:53:06 pm wysłana przez kasiagio »



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
kasiago, mogę przekleić wiadomość na gerbile, jest wasza zgoda?

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
kasiago, mogę przekleić wiadomość na gerbile, jest wasza zgoda?
To nie o naszą zgodę chodzi tylko adminów czy modów forum , gdzie chcecie założyć temat :) Napisz do tamtejszej administracji z zapytaniem ;)



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
a ogłoszenia w okolicy? na słupach, drzewach? ja jestem za daleko :(
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Szanowni Państwo,

Bardzo prosimy o pomoc. Cytuję prośbę zrozpaczonej opiekunki:

"W sobotę 19.05.2012 r. w Łazach z jednej z działek uciekł królik miniaturka (lew). Ma na imię Papa (choć nie reaguje). Jest cała czarna z lekko siwymi boczkami i zadkiem. Ma śmieszną dłuższą grzywkę. Czasami opada jej jedno uszko. Waży ok. 2 kg. Można ją zwabić na brokuł, rodzinki i suszone jabłko. Nie jest agresywna."

Mówimy o Łazach w woj. mazowieckim, koło Magdalenki pod Warszawą (gmina Lesznowola, powiat Piaseczno).

Jeśli ktoś widział króliczka, znalazł go, może ma u siebie, proszony jest o kontakt pod numerem 609629798.

Papa wygląda tak:

Pozdrawiam
bośniak
kasiago, mogę przekleić wiadomość na gerbile, jest wasza zgoda?
To nie o naszą zgodę chodzi tylko adminów czy modów forum , gdzie chcecie założyć temat :) Napisz do tamtejszej administracji z zapytaniem ;)

Spoko. To akurat nie jest u nas problemem problemem :) Trzymam kciuki za znalezienie się uszaka. A może juz go ktoś przygarnął i warto też po sklepach porozwieszać informacje że ktos go szuka.

sonia

  • Gość
A może juz go ktoś przygarnął
Zeby twoje slowa sie spelnily,byloby cudownie....a tak czlowiek nie ma chwili spokoju,zeby nie myslec,a najgorsze jest to ,ze przychodza te najgorsze mysli smutny_krolik :placze

Offline Sunny88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
Ktoś chętny na dzisiejsze poszukiwania? Teren duży i trudny, więc bardzo przyda się pomoc.

sonia

  • Gość
 :megafon Mieszkancy okolic Warszawy,prosze was idzcie z Sunny88,poszukajcie to biedne zwierzatko :blaga: :blaga: :blaga:

Offline Sunny88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
I znowu nie mam dobrych wieści... Dzisiaj niestety byliśmy krócej, bo czas nam na więcej nie pozwalał, i króliczka nie znaleźliśmy :( Od soboty to ona może być wszędzie, a teren nie dość, że wielki i zarośnięty, to i w miarę otwarty, więc mogła uciec w miejsca dla nas niedostępne. Zdążyliśmy wywiesić 2 ogłoszenia i zamienić parę słów z panią mieszkającą obok łąki (jej psy strasznie na nas ujadały i się wkurzyła). O króliku nic nie wie, stwierdziła, że tam mieszka dużo zajęcy, więc królika już na pewno tu nie ma i dała nam jasno do zrozumienia, żebyśmy się już tutaj nie pałętali (pamiętała nas z wczoraj, ale nic nie mówiła, żeby ktoś inny czegoś szukał). No cóż, we dwójkę ciężko szukać, jutro zamierzamy wywiesić większą ilość ogłoszeń. Jak ktoś chętny, możemy zabrać samochodem z Warszawy. Trzymajcie kciuki za malutką, oby nam się wreszcie odnalazła :(

sonia

  • Gość
Czy jest mozliwosc,zeby krol do tej pory przezyl wsrod dzikich kroli i innych zwierzat :(

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
szkoda, że nikt jej nie widział... W Krakowie akcja szukania karzełka na hektarach krzaczorów została w grudniu uwieńczona sukcesem, dzięki chęciom i determinacji Worrka i Ani :* Mam nadzieję, że i Tobie, Sunny, się powiedzie. Dziękuję i kibicuję mocno :bukiet
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan