Autor Wątek: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)  (Przeczytany 5714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« dnia: Luty 24, 2012, 20:03:29 pm »
Kochani jeśli nie macie pieniędzy to lepiej nie odwiedzajcie tych sklepów :D Jest tam aktualnie ogrom przepięknych króliczków  :zakochany:
Ja co wejdę do takiego sklepu, to coś kupuję, a potem nie będę miała co jeść  :DD pełno porcelanowych królików, pudełek, naczyń,... Różne kolekcje, kolory. Przy czym w Nanu-nana trafiłam na króliczą wyprzedaż, a w Flo przeceny brak :( bardzo polecam zajrzenie do tych sklepów osobom, które zbierają takie dekorację. Ja kupiłam dwa porcelanowe króliczki, pudełko i kubek. Jeśli ktoś nie ma dostępu to ewentualnie mogę coś kupić i przesłać :)





A może macie jakieś piękne przedmioty królicze - chętnie zobaczę zdjęcia - uwielbiam podziwiać takie króliczki :D
Czy tylko ja zwariowałam na króliczym punkcie?  :glupek:

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2012, 20:33:36 pm »
hehehehe marciulka nie tylko Ty, ja tez się łapie na oglądaniu przeróżnych "badziewi" w sklepach jeśli tylko są z motywem króliczka. Niedawno w sklepie z ubrankami dla dzieci (na wystawie) był kocyczek z króliczkami - w moim umyśle od razu lampeczka - och och jakby się w niego pięknie wtulał Buńczunio lub Roksanka  :crazy:
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline PUSZKIN

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2012, 21:00:51 pm »
To dobrze ,ze w moim miescie nie ma takiego sklepu, wykupiłabym asortyment, :crazy: to dziwne , koty i psy tez lubie, i ogólnie zwierzaki ale tylko na widok czegokolwiek z królikiem mam świra. Wracałam dzis z kolezanka i jej córeczka i co mi wpadło w oko króliczek na kurteczce tej małej i ojej jaki sliczny, :bunny: to chyba jakas mania, dobrze ,ze nie szkodliwa . Ostatnio jak byłam w szmateksie były 2 króliki pluszowe giganty ok 50, 60 cm, wys. jeden taki spioch -cudo. Marciula czy te sklepy maja jakies swoje str .internet? jak bys mogła to wstaw zdjecie kubka, chetnie zobacze, to 1 zdjecie to pudełko? a tak ogólnie to jakie tam sa ceny? pozdrawiam :heej
         

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2012, 21:09:38 pm »
Na kubku są króliczki malujące świąteczne jajka, strony sklepów pewnie są, ale nie będzie zdjęć produktów. Ja też teraz łapię za wszystko co z królikiem :D a jak zobaczyłam te królicze dekoracje... Oczy mi się zaświeciły :D Tak, to pierwsze to pudełko(9zł), króliczek biały też 9zł, a zielony 7zł. Kubek był po 5. Ja szczerze mówiąc wybieram te tańsze rzeczy, były też śliczne dwa połączone króliczki za 30zł, dzbanki, talerze... Ale bym zbankrutowała :D a i też skarbonki(chyba dokupię :D)
To chyba jakiś rodzaj zakupoholizmu. Króliczego  :crazy:
A pluszowego królika jeszcze nie mam - trzeba nadrobić :D

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2012, 21:13:36 pm »
To chyba jakiś rodzaj zakupoholizmu. Króliczego
królikoholizm
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline PUSZKIN

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2012, 21:45:56 pm »
Nie masz pluszaków ? To masz tyły ,musisz nadrobić , ja mam chyba 6 szt. wiecej nie kupuje bo mnie wyrzucą z domu, :bunny: ale co poradzic jak takie ładne no i tanie , po 1,2 zł w szmateksie wiec co nie mam kupic ,bo któż jak nie ja doceni ich wartosc estetyczna. :krolik mój królk ostatnio odgryzł pluszakowi wąsy -niedobry, on zreszta lubi obgryzac ,czasem mam wrażenie ,że on sobie obgryza sam pazurki, moje paznokcie musze przed nim chowac bo normalnie czatuje na nie ,latem juz nie maluje paznokci od nóg bo obgryzie z lakierem i tak mam ślady zebów . Trzeba uważac sezon wielkanocny sie zbliza ,a co jest jednym z symboli wielkanocy :bunny: ,wiec cos tam pewnie wypatrze w sklepach . dzieki za inf. :bukiet szczerze mówiac to jak na ceny wyprzedazowe to i tak nie mało, pare rzeczy kupisz i sie zbierze, przeciez nie samymi pierdołkami człowiek żyje, ceny karmy i suszki itp. sa nie małe, warzywa teraz w tym czasie drogie, samo życie!!! :heej
         

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2012, 16:19:08 pm »
To pudełeczko jest super :) a ja kiedyś kupiłam porcelanowego kicajca na wyprzedaży w lidlu z a1 zł :) Mialam go malowac farbami do porcelany, ale jakoś nie miałam kiedy i stoi sobie w kredensie ;)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2012, 17:50:16 pm »
Ja też mam tego białego króliczka z flo! :) Tylko w innej pozie :P
WO AMIGO

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Piękne królicze przedmioty w Nanu-nana i Flo! ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 02, 2012, 16:36:28 pm »
Ja mam dwa takie zielone uszaki - dostałam dopiero co na imieniny. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog