Autor Wątek: [SPRZEDAM] Selekcja :)  (Przeczytany 3062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Selekcja :)
« dnia: Luty 05, 2012, 20:13:09 pm »
Witam serdecznie :)

W związku z planowaną przeprowadzką pod koniec tego roku zabieram się za selekcję rzeczy:)
Na tą chwilę wystawiam kosmetyki i resztę "drobiazgów" :)

Zbieram na 4 zagrody dla mojej czwórki :) W nowym mieszkaniu chcę im urządzić naprawdę kawał fajnego miejsca, konkretniej chcę dla każdej z par rozłożyć wzdłuż ściany po 2 zagrody :)
Może mi się to uda. Obecnie każda parka mieszka w swojej zagródce, ale jak uda mi się uzbierać na 4 takie same, to te, które mam obecnie będę chciała wydać.

Przedmioty wysyłam listem poleconym ekonomicznym, czyli listem rejestrowanym. Na przesyłkach nie zarabiam, ceny wysyłki zgadzaja się z cennikiem POCZTY POLSKIEJ :)
Przed zakupem chętnie podam cenę wysyłki :)


ZAPRASZAM do zakupów:)  :heart
realia

P.S - Przepraszam za kiepskiej jakosci zdjęcia...corby  :*



1.   KAJDANKI
Specyfikacja:  kajdanki z czerwonym cicikiem vel futerkiem, regulowane, kluczyk zagubił się, ale przy obydwu zamknięciach jest otwarcie, więc kluczyk zbyteczny.  Ale miło kogoś postraszyć  jego brakiem... :P
Cena: 4,00


2.   PODUSZKI
Specyfikacja:  8 szt ozdobnych poduszek dekoracyjnych wielkości standardowego „Jasia”, można prać w pralce, zakupione przeleżały w szafie. Ładnie zapakowane mogą służyć  jako prezent
Cena za szt: 4,00
Cena za całość 26,00



3.   PŁYTY DVD
Specyfikacja: 5 szt płyt dvd, tytuły płyt:
„Oczy Anioła” z Jennifer Lopez
„Trans America” z Felicity Huffman (Złoty Glob za Najlepszą Aktorkę)
„Mania Wielkości” z Louis de Funes
„Inni” z Nicole Kidman
„Piękna i Denis” z Julia Duffy
Cena za szt: 3,00



4.   PASEK BIAŁY
Specyfikacja: kolor biały, nie używany, przy klamrze posiada kryształki, długość  całego paska ok. 100 cm, aczkolwiek posiada wiele dziurek, wiec możliwe różne regulacje, jak i proste skrócenie paska
Cena:  6,00



5.   PERFUM KENZO
Specyfikacja: oryginalny perfum KENZO – JUNGLE z nowej serii, zakupiony w Sephora, niestety nie mój gust, pojemnik ze sprayem 33 ml, wygodny,  można wrzucić do torebki, nie zajmuje dużo miejsca, podręczny
Cena: 15,00


6.   FARTUSZEK
Specyfikacja: fartuszek kuchenny, do gotowania, odchodzący od standardów, resztę widać na zdjęciu :)
Cena:  20 zł


7.   SMYCZ AUTOMATYCZNA
Specyfikacja: kolor różowy, MINI FLEXI, zasięg 3 m, mało używana, w bdb stanie, posiada blokadę
Cena: 15 zł.


8.   CIEPŁY SZALIK
Specyfikacja: biały, nie używany, bardzo przyjemny w dotyku szaliczek, pasuje do wszystkiego
Cena: 8,00


9.   PERFUM + DEODORANT LA RIVE – SWEET ROSE
Specyfikacja:  eau de parfum 90 ml, deodorant 150 ml, produkt z serii larive-parfums.com, w eleganckim opakowaniu, zapach Sweet Rose, ciekawa opcja na prezent
Cena: 15,00



10.   GŁOŚNIKI PIONEER 2 szt
Specyfikacja: cykacze znanej firmy PIONEER, idealne na przód. Można założyć w miejsce seryjnych lub zamontować dodatkowo w dowolnym miejscu, najprostszy montaż za pomocą mocnej taśmy dwustronnej. Sprawdzone, działają.
Cena: 15,00



11.   PERFUM + DEODORANT LA RIVE – IN LOVE
Specyfikacja: eau de parfum 90 ml, deodorant 150 ml, produkt z serii larive-parfums.com, w eleganckim opakowaniu, zapach In Love, ciekawa opcja na prezent
Cena: 15,00



12.   ZESTAW FILIŻANEK – GOLD COLLECTION JAPAN
Specyfikacja:  zestaw 2 szt filiżanek oraz 2 szt podstawków, idealnych do porannej kawy lub herbaty, zestaw bardzo elegancki, zresztą widać na zdjęciu. Nadaje się na prezent, ponieważ jest już „uszykowany”, oryginalny JAMASEN FINE PORCELAIN
Cena: 15,00



13.   FOLIA DO PRZYCIEMNIANIA SZYB
Specyfikacja: kolor super czarny, 75 cm x 300 cm, folia do przyciemniania szyb nie tylko samochodowych i nie tylko szyb, można przyciemnić również kierunkowskazy itp., sposób przyciemnienia łatwy, instrukcja na opakowaniu, nożyk w środku opakowania
Cena: 15,00


Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Selekcja :)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2012, 13:15:34 pm »
SPRZEDANE:
3.   Płyty DVD: "INNI" i "Oczy Anioła"
5.   Perfum KENZO
:)
Wysyłka wyniosła 4,90
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Selekcja :)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2012, 14:12:52 pm »
Sprzedany również numer:
13.   FOLIA DO PRZYCIEMNIANIA SZYB
:)





P.S - Przepraszam, ale nie mogę modyfikować wcześniejszego postu :(
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3