Autor Wątek: Tulisia śliczna mala królewna  (Przeczytany 41521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2012, 19:34:02 pm »
Tulisia dziś długoo biegała i zwiedzała teren :) mała jest bardzo ciekawska, najbardziej lubi wchodzić w zakamarki, kica od klatki do transporterka, je dużo sianka, i suszków, granulatu ma bardzo mało bo nie chcę jej dużo dawać. Miały być dziś zdjęcia ale tak brykała, że nie dała się sfotografować :D
Dziś została otulona i obcałowana :) powoli zaczyna się jej u mnie podobać, ma dużo miejsca do biegania, więc teraz czekam na pierwsze piruety :)))
pozdrawiamy wszystkich :] :*

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2012, 20:26:27 pm »
Oj doczekasz sie doczekasz. Pewnie juz jutro będę na wysokość 1 m . Dajesz jej  zieleninki troszkę, marcheweczki?:"

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 15, 2012, 14:58:02 pm »
Oj doczekasz sie doczekasz. Pewnie juz jutro będę na wysokość 1 m . Dajesz jej  zieleninki troszkę, marcheweczki?:"

Malutka dostaje marchewkę i pietruszkę z warzyw, obecnie czekamy aż owies skiełkuje bo zasiałam. Wczoraj wieczorem były pierwsze piruety, dziś kolejne :) malutka skacze wszędzie, nawet na biurko :D klatkę ma małą, ale zamykam ją w niej na noc, w dzień biega do woli :) chyba ma złe wspomnienia odnośnie innych królików :( tak samo jak Kala panicznie się boi. Postawiłam w pokoju część zagrody, aby moje nie weszły, siedziały i patrzyły na intruza, a Tulisia zaczęła skakać do góry i uciekać, one nawet jej nie wąchały :( zakryłam kocem, aby mała się nie bała.
Obiecane zdjęcia :) pozdrawiamy :*

wejdzie wszędzie gdzie się da :)












Piękne oczęta :)









Jeszcze tam mnie nie było :D




A tutaj lubię się chować :)


Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2012, 17:38:15 pm »
 Jak miło ja ogladać, kruszynkę kochaną, a jeszcze milej poczytac o jej piruetach . Znaczy zaakceptowała ciebie i polubiła. Pozwól ,że wkleje zdjęcia  ze spotkania z moimi krróliczkami.Tulisia podchodziła ostrożnie i wąchała i nie było z jej strony agresji , raczej ciekawość , choć wiecej śmiałości miała w stosunku do Zefirka .  Do niego dochodziła częściej . To Kicusia bardziej okazywala niechęć  niż ona , warczala , prychala , fuczała. Nawet Zefirka atakowała ,jeszcze dzisiaj dostał  od niej   po uszach .









A z tego co wiem , to oni mieli drugą samiczkę . I tamta i Tulisia są niesterylizowane i tamta bardzo tę małą gryzła. Dlatego ją chcieli oddać. Wyglaskaj mala przylepeczkę ode mnie



Zauważyłaś jaką ma szachownicę na główce, jedna połowę głowy ma beżową , a drugą brązową, jedno uszko naprzemiennie beżowe i brązowe po przeciwnych stronach
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 18:41:24 pm wysłana przez dori »

Offline BasiulkaM

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Płeć: Kobieta
  • http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13271.0.html
    • Leoś i Olinka :)
  • Za TM: Zuzia
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2012, 22:31:35 pm »
Moja Zuzka ma podobne kolorki :) Wiecie co? Ja nie mogę tu wchodzić bo bym wszystkie te królisie przygarnęła, aż w końcu narzeczony by mnie z domu wyrzuci :P

sonia

  • Gość
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 15, 2012, 22:47:28 pm »
To prawda,bardzo podobna do Zuzi.

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2012, 07:24:16 am »
No ja teraz już nie wiem czemu się tak bała, też postawiłam część zagrody tak jak i Ty Dorotko :D W nocy malutka zjadła dużo sianka i suszków :) Nawet parę CC z miski zniknęło :) dałam jej suszony brokuł i nie pogardziła, później mama jej da troszkę marchewki. Jeszcze dodam że za pokojem, tuż obok zagrody Czarna zostawiła dużo bobków, aby zaznaczyć swój teren :D

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2012, 08:20:16 am »
Ja musiałam uprać  te chodniki , które rozłożylam dla królików na korytarzu ,żeby im latwiej bylo biegać . Był zaminowany dokumentnie i miejscami osikany :lol, bo kicały naprzemiennie. Ja myśle ,że za dużo się w jej życiu ostatnio działo . Ona musi się przyzwyczaić , przekonac , poczuc bezpiecznie, w pełni i zaufać.Musi powoli przyzwyczaić sie do obecności twoich krolików.  Oglądalam zdjęcia , bardzo dobrze się czuje , piruety świadczą o tym . 
A rodzicom sie podoba?


Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2012, 08:45:59 am »
Tak, mała była niespodzianką dla taty ale nic nie powiedział :) mówił, że malutka i grzeczna a jak zaczęła gryźć stołek to powiedział, że taki sam gryzoń z niej jak z Bobka i z Czarnej, one to strasznie gryzą stołki i kwietnik :D

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 16, 2012, 09:01:40 am »
PoKa masz nową króliczkę :)
Fajnie  ;-)
Pozdrawiam cieplutko całą Waszą króliczo-ludzką rodzinkę  :przytul

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 16, 2012, 09:32:27 am »
Tulisia  jest słodka i taka kochana, na zdjęciach z Kicusią  widać jaki z niej maluszek. Jest taka urocza wręcz  do schrupania. Jednym słowem zakochałam się w mikroskopijnej panience.
Pozdrawiamy
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 16, 2012, 09:51:17 am »
Tulisia  jest słodka i taka kochana, na zdjęciach z Kicusią  widać jaki z niej maluszek. Jest taka urocza wręcz  do schrupania. Jednym słowem zakochałam się w mikroskopijnej panience.
Pozdrawiamy

Tak jest kruszynką :) ona w porównaniu z Bobek to 1/3 jego :D

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 16, 2012, 09:53:21 am »
PoKa masz nową króliczkę :)
Fajnie  ;-)
Pozdrawiam cieplutko całą Waszą króliczo-ludzką rodzinkę  :przytul

Mam miękkie serce i nie mogłam odmówić :) wczoraj zrobiła parę bobków na łóżku i dywanie, ale i tak jest grzeczna bo załatwia się ładnie do kuwetki :]

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 16, 2012, 10:53:43 am »
To GRATULUJĘ  :brawo: :brawo: :brawo:
Jest ślicznie ubarwiona - uwielbiam takie kolorowe króliczki  :zakochany:

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 16, 2012, 11:38:37 am »
Śliczna króliczka, nie mogę się napatrzeć. PoKa, gratuluje  :bukiet


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:05:14 pm »
Malutka daje popis :p wczoraj biegała a ja oglądałam tv, dziś zaglądam a tu wykładzina i kable pogryzione :D mała niedobrotka się zrobiła :] apetyt małej dopisuje i sama się domaga koperku :)

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 18, 2012, 10:37:04 am »
Tulisia ma już w klatce dywanik :) chyba w nocy podjada bo rano całe sianko co jej dałam wieczorem było zjedzone :) apetyt dopisuje :D pozdrawiamy :*

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 24, 2012, 10:06:15 am »
Coś nie ma wiadomości o Tulisi?  :hmmm

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 24, 2012, 10:16:15 am »
Dawać zdjęcia, dawać zdjęcia, prosimy



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 24, 2012, 10:47:18 am »
Oj malutka jest u nas rozpieszczana :D ma pełną swobodę w bieganiu, najlepiej lubi wejść w dziurę i tak siedzieć :)
Kabelki pozabezpieczałam, bo chętna była do gryzienia :D w klatce śpi z misiem, już mu łapkę odgryzła  :mhihi jest kochana i ciekawska wszystkiego. Lubi zostawiać bobki na łóżku, ale ją uczę kultury  :pokoj:
sianko z klatki znika błyskawicznie, w nocy ma dużo a rano nic :) lubi jeść lucerne z trawką w kostce, babkę, pasternaka, kukurydzkę, marchewkę, pietruszkę, koperek, trawkę z nasion owsa która wyrosła  ;-)
Ostatnio mała dała popis. Mama ją puściła i poszła a małej nie ma, szuka w każdym zakątku, za łóżkiem, w klatce, koło szafy i nic, malutkiej nie ma, myślała że może jakimś cudem wyszła z pokoju, ale jej nigdzie nie było  :niespodzianka postanowiła jeszcze raz sprawdzić w pokoju, jakie było jej zdziwienie jak zobaczyła Tulisię, gdzie?? na parapecie w misce z nasionami owsa!!  :niegrzeczny Malutka w najlepsze zajadała się trawką  :icon_lol ale jak ona tam weszła? tak, tak, jest malutka ale skacze bardzoo wysoko, nawet firanka nie była naruszona, tak się schowała, że nie było jej widać  :hahaha
pozdrawiamy :) zdjęcia wstawię wieczorem, jak zgram z aparatu  :przytul