Autor Wątek: Tulisia śliczna mala królewna  (Przeczytany 43076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 04, 2012, 21:47:59 pm »
Na stronie www.przygarnijkrolika.pl u Tulisi widnieje adopcja w toku :>

Offline nathka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 04, 2012, 22:36:25 pm »
Halo, halo, dobry wieczór :) Na forum dopiero zaczynam działalność, także wypadałoby się w końcu przedstawić i zaistnieć w gronie użytkowników ;} Tak się zatrwożyłam powyższym postem, bo już od miesiąca staram się o adopcję Tulisi i jak mi wiadomo, adopcja jest już w toku :) Także się przypominam, przedstawiam jednocześnie i czekam na gradobicie pytań, jako że nie znana Wam moja osoba :icon_redface

Swoją drogą, też chciałam się pochwalić, że przyszły mąż Tulisi, mój Galen też miał kastrację w zeszłym tygodniu, wszystko poszło gładko i sprawnie. Dziad już prosto z operacji wrócił taki głodny, że się rzucił niemalże na jedzenie, a Pani doktor mnie straszyła, że pewnie z dwa dni nie będzie chciał nic jeść :icon_biggrin A temu już szaleństwa i brykanie w głowie. Sprawia wrażenie, że się w ogóle nie przejął utratą męskości :> Losing balls, like a boss! :matrix

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 04, 2012, 23:15:12 pm »
hehe no więc pytam, bo wcale nie tak wiadomo :) chyba tylko dla wtajemniczonych :P
w takim razie będę szukała dalej króliczka dla mojej chętnej.
Jednak wydaje mi się że dublowanie ogłoszeń nie jest właśnie najlepszym działaniem. Rzeczywiście na przygarnij jest adopcja w toku (zanim dałyście znać nie wiedziałam że Tulisia jest tam ogłaszana), ale na stronie adopcyjnej spk ogłoszenie jest aktywne, więc jak możecie to zróbcie z tym coś, bo znowu się ktoś przyklei do Tulisi na trzeciego :)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 05, 2012, 08:43:27 am »
Halo, halo, dobry wieczór :) Na forum dopiero zaczynam działalność, także wypadałoby się w końcu przedstawić i zaistnieć w gronie użytkowników ;} Tak się zatrwożyłam powyższym postem, bo już od miesiąca staram się o adopcję Tulisi i jak mi wiadomo, adopcja jest już w toku :) Także się przypominam, przedstawiam jednocześnie i czekam na gradobicie pytań, jako że nie znana Wam moja osoba :icon_redface

Swoją drogą, też chciałam się pochwalić, że przyszły mąż Tulisi, mój Galen też miał kastrację w zeszłym tygodniu, wszystko poszło gładko i sprawnie. Dziad już prosto z operacji wrócił taki głodny, że się rzucił niemalże na jedzenie, a Pani doktor mnie straszyła, że pewnie z dwa dni nie będzie chciał nic jeść :icon_biggrin A temu już szaleństwa i brykanie w głowie. Sprawia wrażenie, że się w ogóle nie przejął utratą męskości :> Losing balls, like a boss! :matrix

O witamy, czyli do Ciebie pojedzie Tulisia?? I będzie mieć towarzysza, ale super informacja. Bardzo się do malutkiej przywiązałam i chciałabym, aby trafiła na dobry domek. Zapytam czy króliki będą w klatce czy w zagrodzie? Czy będą bezklatkowce?? pozdrawiamy :)
Tulisia jest już chętna do zabawy :D

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 05, 2012, 09:33:09 am »
Witaj Natalia . Miło mi cię widzieć na forum . Mam nadzieję ,ze będziesz kontynuować wątek Tulisi na naszym forum , no i Galenka także .
Jak czytalaś dzięki wspaniałej opiece PoKa Tulisia dochodzi do siebie , no i wkrótce pozna swojego towarzysza. 

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 05, 2012, 09:43:13 am »
Jej, ale wieści  :jupi  :bunny: :jupi  :bunny: :jupi  :bunny:
na Tulisię czeka nie tylko prawdziwy stały domek, ale jeszcze kawaler  :zakochany:
Bardzo się cieszę  :przytul
PoKa, a jak Tulisia dzisiaj?

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 05, 2012, 10:47:56 am »
Jej, ale wieści  :jupi  :bunny: :jupi  :bunny: :jupi  :bunny:
na Tulisię czeka nie tylko prawdziwy stały domek, ale jeszcze kawaler  :zakochany:
Bardzo się cieszę  :przytul
PoKa, a jak Tulisia dzisiaj?

Dziś Tulisia dała popis, puściłam ją na łóżko poszła za transporterek i nasiusiała i zrobiła bobki :D czyli wszystko dobrze :)
Ona ma w sobie tyle energii, już chciałaby kicać :]
Dobrze, że będzie z samczykiem, bardzo tego potrzebuje :)

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 06, 2012, 18:30:15 pm »
Malutka na drugi dzień po sterylce :) zdjęcie robione telefonem, więc słabo widać :D pozdrawiamy  :* :heej



Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 06, 2012, 18:33:16 pm »
Przesyłam dla Tulisi i dla twojej dwójki mnóstwo  :przytul :przytul :przytul

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 06, 2012, 18:37:26 pm »
Przesyłam dla Tulisi i dla twojej dwójki mnóstwo  :przytul :przytul :przytul

Dorotko dziękujemy za wszystko, ale za dużo tego  :niespodzianka Malutka zjadła meliskę i ma zajęcie, weszła na klatkę i obgryza tapetę :D
Moje grubasy już poszły spać  :niegrzeczny pozdrawiamy Cię cieplutko  :* :* :*

Jeszcze dodam, że Tulisia chętnie pije lakcid ze strzykawki  :pokoj: z Bobkiem musiałabym się męczyć co najmniej pół godziny  :mhihi

Offline IzaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 06, 2012, 20:31:01 pm »
Śliczna i kochana jest  :zakochany:
Głaski ślemy dla dzielnej dziewczynki i jej Pani  :przytul

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 06, 2012, 21:56:53 pm »
Poka nie pozwalaj jej wskakiwać na klatkę i uważaj   jutro i  pojutrze  . Moze zacząć sie  interesować szwami . Lizac sobie może , ale nie wygryzać . A od czwartego dnia  swędzi.
I nie mów ...grubasy , one tylko w porównaniu z tobą sa grubasami   :diabelek

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 07, 2012, 07:16:49 am »
Poka nie pozwalaj jej wskakiwać na klatkę i uważaj   jutro i  pojutrze  . Moze zacząć sie  interesować szwami . Lizac sobie może , ale nie wygryzać . A od czwartego dnia  swędzi.
I nie mów ...grubasy , one tylko w porównaniu z tobą sa grubasami   :diabelek

Hehehe :)
Pilnuje malutkiej, dziś z rana była tak głodna, że aż się zdziwiłam, wczoraj  malo co z miski zjadła, tylko zieleninkę, a dziś? Miska pusta  :niespodzianka
Dałam malutkiej warzywka i tak jadła jakbym ją głodziła  :mhihi odzyskała prawdziwy apetyt  :hura:
Dziś jedziemy na ostatni zastrzyk, mała nie interesuje się szwami wcale, mówiłam że jest grzeczna jak aniołek  :icon_smile
pozdrawiamy  :heej

Dorotko ale tu jest różnica, moje uszatki jedzą ile wlezie ale tyją, a ja jem ile wlezie i waga stoi  :hahaha

Offline nathka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 07, 2012, 20:53:03 pm »
Haha, no proszę, to widzę, że trafi swój na swego :D Tulisia dzielna tak samo, jak mój łotr :> Bardzo mnie cieszą te wieści, że malutka wraca do formy, już się tutaj na nią nie możemy doczekać :) Galen też już nie pamięta, że miał jakikolwiek zabieg :)

O witamy, czyli do Ciebie pojedzie Tulisia?? I będzie mieć towarzysza, ale super informacja. Bardzo się do malutkiej przywiązałam i chciałabym, aby trafiła na dobry domek. Zapytam czy króliki będą w klatce czy w zagrodzie? Czy będą bezklatkowce?? pozdrawiamy :)
Tulisia jest już chętna do zabawy :D

Królasy będą miały zagrodę, ale będę robiła co się da, żeby im jak najwięcej bezklatkowej swobody zapewniać...wiecie, Galen to jest kablo - pogromca i muszę na niego bardzo uważać  :rotfl2 Ale duuuży ogród i osłonięty wybieg chyba im to jakoś zrekompensuje :)

A tak dla przypomnienia, nie wiem czy ktoś kojarzy tego pana... http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10657.0
To jest właśnie Romeo naszej Tulisi  :icon_biggrin Przemianowany na Galena :)

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 07, 2012, 21:16:46 pm »
Haha, no proszę, to widzę, że trafi swój na swego :D Tulisia dzielna tak samo, jak mój łotr :> Bardzo mnie cieszą te wieści, że malutka wraca do formy, już się tutaj na nią nie możemy doczekać :) Galen też już nie pamięta, że miał jakikolwiek zabieg :)

O witamy, czyli do Ciebie pojedzie Tulisia?? I będzie mieć towarzysza, ale super informacja. Bardzo się do malutkiej przywiązałam i chciałabym, aby trafiła na dobry domek. Zapytam czy króliki będą w klatce czy w zagrodzie? Czy będą bezklatkowce?? pozdrawiamy :)
Tulisia jest już chętna do zabawy :D

Królasy będą miały zagrodę, ale będę robiła co się da, żeby im jak najwięcej bezklatkowej swobody zapewniać...wiecie, Galen to jest kablo - pogromca i muszę na niego bardzo uważać  :rotfl2 Ale duuuży ogród i osłonięty wybieg chyba im to jakoś zrekompensuje :)

A tak dla przypomnienia, nie wiem czy ktoś kojarzy tego pana... http://forum.kroliki.net/index.php?topic=10657.0
To jest właśnie Romeo naszej Tulisi  :icon_biggrin Przemianowany na Galena :)

To na tego kawalera trafi Tulisia, szczęściara z niej  :brawo:
Będzie miała się do kogo przytulać, bo narazie to tylko do misia się tuli  :przytul:
A odnośnie kabli to malutka nimi nie pogardzi  ]:->

Offline nathka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 08, 2012, 20:38:58 pm »
A właśnie tak przy okazji zapytam, czy Tulisia lubi jakieś miękkie posłanka, jakieś podusie etc? Bo mój Galen próbę umilenia mu życia jakimkolwiek posłaniem (takim dla kota np.) traktuje jak zniewagę, a samo łóżeczko, jak intruza w klatce - kopie i gryzie, aż się wata posypie :P Tylko chodniczki i dywaniki jakoś przechodzą. Ale i tak najbardziej lubi "na twardko" :D

Aha i jeszcze pytanko do posiadaczy zagród - jaka minimum wysokość powinna być, żeby nie wyskoczyły? 60 cm wystarczy? Bo jestem właśnie w trakcie zamawiania i nie chcę strzelić babola :)

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 08, 2012, 23:17:20 pm »
A właśnie tak przy okazji zapytam, czy Tulisia lubi jakieś miękkie posłanka, jakieś podusie etc? Bo mój Galen próbę umilenia mu życia jakimkolwiek posłaniem (takim dla kota np.) traktuje jak zniewagę, a samo łóżeczko, jak intruza w klatce - kopie i gryzie, aż się wata posypie :P Tylko chodniczki i dywaniki jakoś przechodzą. Ale i tak najbardziej lubi "na twardko" :D

Aha i jeszcze pytanko do posiadaczy zagród - jaka minimum wysokość powinna być, żeby nie wyskoczyły? 60 cm wystarczy? Bo jestem właśnie w trakcie zamawiania i nie chcę strzelić babola :)

Tulisia pokazała po misiu jak mu obgryzła wszystkie łapki co lubi koło siebie :)
Ja mam zagrodę wys 60cm i nie przeskoczyły, łepki im wystawały jak wyciągnęły się na łapkach, zaznaczę że Tulisia wysoko skacze, ale mając obok towarzysza nie będzie zainteresowana niczym innym :D

edit:Jak dałam jej kocyk to kopała, obecnie w klatce mam chodniczek i bardzo jej to odpowiada :) korzysta z kuwetki bardzo ładnie :]
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2012, 23:37:16 pm wysłana przez PoKa »

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 08, 2012, 23:30:00 pm »
ja mam 85cm wys i wyskakuje na parapetr z podłogi tez wskakuje ale picus to kosmita więc sie nie liczy choć rilla Gosiaczka mimo ze baranek nieporadny ale bez problemu z ponad metrowej kica:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 08, 2012, 23:39:16 pm »
ja mam 85cm wys i wyskakuje na parapetr z podłogi tez wskakuje ale picus to kosmita więc sie nie liczy choć rilla Gosiaczka mimo ze baranek nieporadny ale bez problemu z ponad metrowej kica:)

wow to niezłe skoczki z nich :D

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: Tulisia śliczna mala królewna
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 11, 2012, 22:05:40 pm »
A my znowu wracamy z nowymi zdjęciami :)

Mamy nowy sprzęt, więc zdjęcia są wyraźniejsze :]
Malutka kica jak sarna, we wtorek jedziemy na zdjęcie szwów :)




Pysia kochana :*