Autor Wątek: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść  (Przeczytany 27492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 27, 2011, 15:55:07 pm »
Jak zobaczysz jak wygląda RTG to będziesz się śmiała że się bałaś. Dłużej trwa ubieranie się w ten fartuch niż samo RTG to dosłownie chwilka jak pstryknięcie aparatem foto.

A jak ten doktor taki cudowny to może zony szuka? żartuję oczywiście


gosia1111

  • Gość
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:01:31 pm »
Nie boję się badania :) tylko tego że go nie przytrzymam. A doktor to podobno świetny facet, już w tym wątku nawet możesz się o tym przekonać :p

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:10:39 pm »
hehe nie wiem czy szuka obraczki nie widzialam a facet rewelacyjny- w zyciu nie widzialam czlowieka z wiekszym sercem do zwiezaków a one to chyba czuja bo kleja sie do niego rowno a na rtg ja jezdzilam do innego miejsca w lublinie w jego budynku powiem od razu ze nie wiem czy ono sie znajduje ale kto wie:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Punisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:18:52 pm »
No wy to macie fajnie bo macie do najlepszych wetów blisko, a ja to kurka rurka ....
Pamiętaj, nawet strachliwy królik ma w swej nazwie króla. :bunny:

gosia1111

  • Gość
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 27, 2011, 16:25:10 pm »
Punisia, Niby tak, ale wolałabym, żeby to nie było potrzebne jednak. A teraz czekam cierpliwie na wyjazd z królisiem do weta. Ale to takie dziwne jest. Jakby popatrzeć na niego z boku to normalny, wesoły i energiczny króliczek. Troszkę chudy, ale wesoły, a tak naprawdę to tylko ja i moja mama wiemy co on i my musiałyśmy przejść, a jednak pomimo tylu wizyt, zabiegów, zastrzyków nie widzimy poprawy. :(

A dzisiaj buszując po forum znalazłam sobowtóra Filcia tylko w żeńskim wydaniu. http://forum.kroliki.net/index.php?topic=12816.0 Barbarka jest identyczna, aż się zastanawiam czy to nie zagubione rodzeństwo. :)

gosia1111

  • Gość
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:03:03 pm »
Jaka ja byłam głupia, dlaczego nie poszłam do dr Ziętka wcześniej. Tak byśmy mieli to z głowy a teraz to nie wiem jak będzie. Myślałam, że ta poprzednia klinika była dobra, przecież wcześniej jak zrobili korektę było w porządku. Myliłam się. Wracam od dr Ziętka i jestem zrozpaczona. Nawet bez RTG powiedział, że wyczuwa przerost korzeni dolnych, górnych (w tym mogą one być w ropniu) i dotykają do kanalików łzowych. Polecił nam wykonanie RTG a do tego czasu jest malutka szansa, że rozproszy tego ropnia, jeśli jest mniejszy antybiotykami. Moje małe biedactwo otrzymało bardzo silny środek przeciwbólowy, antybiotyk, coś na stymulację apetytu, żeby zaczął jeść. Miał już trzy narkozy a do operacji korzeni ona jest też potrzebna. Chociaż będziemy walczyć do końca, czuję, że niestety muszę się powoli żegnać...

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:16:11 pm »
nie mów nawet tak dopóki jest choc mala szansa i jak wrazenie poi poznaniu naszego doktora ? nie przesadzilam w opisie?:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

gosia1111

  • Gość
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:19:23 pm »
Nie przesadziłaś, doktor świetny, widać, że się zna i kocha zwierzęta. Delikatny i fachowy. Godny polecania. Do końca życia sobie nie wybaczę, że nie pojechałam do niego wcześniej. :(

Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:56:07 pm »
Kurcze no. Kolejna podobna historia, kolejny wet konował :( aż mi sie  nie chce myslec nawet ile zwierzat sie meczy przez tych konowałów a nie kazdy jest taki ze jezdzi do innego weta. Najlepiej zamykać te kliniki :(

Gosia trzymaj sie i nie poddawaj, teraz przynajmniej wiadomo jak działać, wszystko bedzie dobrze.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:59:28 pm »
Ej ej co to za pesymistyczne nastawienie? skoro juz trafiłaś pod własciwy adres to głowa do góry. Chwila strachu i po bólu bedzie, bo tez nie może byc inaczej. Kiedy RTG? i kolejna wizyta?

gosia1111

  • Gość
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:08:46 pm »
Wizyty to codziennie u Ziętka, żeby dawać te antybotyki i przeciwbólowe. RTG postaramy się w następnym tygodniu, chciałabym szybciej, ale niestety sytuacja rodzinna mi nie pozwala, a do tego czasu właśnie doktor będzie go chciał jakoś utrzymać i wyleczyć ropień. Po RTG zobaczy się. Jeśli da się wyleczyć ropień będzie dobrze, a teraz operacji nie zrobimy. 3 narkozy w takim krótkim czasie nie wytrzyma :(

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:14:52 pm »
rtg rob natychmiast- nie zartuje
ta sprawa jest i tak bardzo przegapiona im szybciej zietek zobaczy co sie dzieje tym maly ma wieksze szanse jedz dzis albo najpozniej jutro i bez marudzenia
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:20:06 pm »
Zrób wszystko co w Twojej mocy aby jak najszybciej zrobić to RTG bez tego ani rusz. Doktor widzi tylko to na zewnątrz a co jest w środku to tylko zdjęcie pokaże, skoro ma leczyć to musisz mu pomóc w tym. Wiem że życie przynosi nam wiele niespodzianek i kazdy z nas ma wiele problemów ale jak człowiek sie zaprze i będzie pozytywnie myślał to nie ma rzeczy nie mozliwych. Głowa do góry i do dzieła tzn. na RTG

gosia1111

  • Gość
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 27, 2011, 19:37:05 pm »
Robię wszystko co w mojej mocy, ale doktor powiedział, że nie ma wielkiej różnicy czy pojadę jutro na RTG bo on go dotrzyma do tego następnego tygodnia.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 28, 2011, 11:55:22 am »
gosia1111 pisze tu bo nie mam czasu czekac kiedy sie pojawisz na chat albo kiedy odpiszesz na pw- koral rozmawiala i wczoraj i dzis z zietkiem w Twojej sprawie i wierz mi jest roznica kiedy zrobisz to zdjecie!!!!!!!!!!!! zietek nie potrafi tupnac noga i kazac komus cos zrobic- ale nas bardzo prosil o to by cie sklonic do jak najszybszego zrobienia zdjecia- czy mam ci napisac wprost- czekajac przyczyniasz sie do smierci zwierzaka- on juz dlugo nie pociagnie- stan jest bardzo powazny
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 28, 2011, 16:40:34 pm »
nie no, żadna róznica w wypowiedzi doktora, ja bym nie chciała mieć mydlonych oczu że mnie  doktor mówi że zadna rożnica kiedy zrobi sie zdjęcie a komu innemu ze trzeba to zrobić juz bo zwierzak umrze. Czy kogoś stać na leczenie zwierzaka czy nie to powinien znać gorzką prawde i liczyc sie z tym jakie moga byc ewentualne konsekwecje .......

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 28, 2011, 18:27:49 pm »
RTG zrób jak najszybciej. Ropień to cholerne paskudztwo... :/


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 28, 2011, 19:24:20 pm »
madziula85- doktor nie powiedzial ze "zadna róznica" to niestety interpretacja gosii1111:(
znam od lat tego doktora i nawet nie bedac przy wizycie i nie rozmawiajac z nim ( a koral to zrobila i wczoraj i dzisiaj i  mi wszystko przekazala wraz z apelem by naklonic gosie do jak najszybszego zrobienia zdjeciaj) bylabym pewna ze takich slow nie uzyl- powiedzial gosii ze ma zrobic zdjecie rtg jak najszybciej ona powiedziala ze babcia miala zawal i teraz nie moze- ze moze w pszyszlym tyg da rade to zrobic- doktor powiedzial wiec ze daje je tydz  (a on sprobuje utrzymac przez ten tydz zwierzaka przy zyciu- dlatego wizyty sa codziennie a doktor robi co moze by to malenstwo przezylo) ale czas dziala na jego niekorzysc- doktor teraz szuka dla niego chirurga (pyta dr rozanską czy zajmie sie zebami i ropniem malucha)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:02:38 pm »
marta1984 - w takim razie to zupełnie zmienia postać rzeczy, widocznie taka interpretacja była wygodna by w jakims stopniu uspokoić obawy o zycie uszaka.... tak czy siak gosia i tak podejmie decyzje.....

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Potrzebuję pilnie pomocy - nic nie chce jeść
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:04:43 pm »
lekarza ma najlepszego jakiego można musi tylko od razu robić to o co ją prosi a nie czekać- jeśli ktoś maemu może pomóc to tylko on i dr rozanska- chirurg w lublinie bo jak krolik dozyje bedzie operowany
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!