Autor Wątek: Poszukuję dużej klatki dla królika pilne.  (Przeczytany 9971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lopq

  • Gość
Odp: Poszukuję dużej klatki dla królika pilne.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 06, 2012, 17:24:03 pm »
Nie przesadzajcie :) SPK dostaje używane klatki dla adopcyjnych królików i z powodzeniem ich używamy. Są dostępne skuteczne środki do dezynfekcji, nie trzeba od razu lać chloru ;)

 Dokładnie tak :) Ja dostałam królika swojego początkowo bez klatki i musiałam jeszcze tego samego dnia ją skombinować i miałam pożyczoną od siostry po jej pupilku który niestety już z niej nie korzystał bo po prostu nie było go już na tym świecie. A mój królik jest w niej już 2 lata zdrowy tylko troche mu przyciasno chyba dlatego szukam nowej :)

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukuję dużej klatki dla królika pilne.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 07, 2012, 13:04:28 pm »
dwa lata w klatce 60-ce? na 100% jest mu ciasno. piszesz, że 'jakoś sobie radzisz', nie traktuj tego jak atak, bo zupełnie nie to mam na celu, ale polecam stronę miniaturkabeztajemnic.com, gdzie jest opisane wszystko odnośnie potrzeb uszaka. Twój króliś na pewno będzie wdzięczny. :) powodzenia w szukaniu klatki, oby tą z tablicy udało się dostać. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

lopq

  • Gość
Odp: Poszukuję dużej klatki dla królika pilne.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 07, 2012, 20:39:59 pm »
nie powiedziałam,że jest w niej non stop z reguły jest wypuszczony jednak nie oszukujmy się czasem musi w niej posiedzieć.