Autor Wątek: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)  (Przeczytany 8600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« dnia: Grudzień 18, 2011, 22:04:27 pm »
Misia jest rocznym lewkiem, została oddana z powodu alergii dziecka, obecnie mała przebywa u mnie, bardzo przeżyła oddanie jej w piątek,dzisiaj już robimy postępy :) daje się głaskać po pysiu i całować, po całodziennym bieganiu klatka 80-tka do jakiej ją przerzuciłam z jej 60-tki okazała się nie spełniać oczekiwań dziewczynki bo woli biegać wolno, próby zamknięcia kończą się sprzeciwem i gryzieniem krat.Wolałabym aby mała powędrowała do ds ode mnie, szkoda mi jej bardzo, zupełnie nowa sytuacja, w piątek ciekły jej łzy była przerażona czemu została oddana:( koty toleruje jak najbardziej, na pewno zaprzyjaźni się z jakimś uległym króliczkiem nie ważne samiec czy samica - niestety oprócz mojej Dziuni nie mogła pobiegać z resztą towarzystwa, ale mała nie ma agresji do innym zwierząt, za to jest bardzo ciekawa i od razu przyjmuję pozycję uległą w stosunku do drugiego królika, jednak dziewczyna jest niesterylizowana więc samczyk musi być kastrowany na razie nie zauważyłam aby robiła siku poza klatką, jedynie trzeba nauczyć ją bobczenia bo zostawia za klateczką, Misia jest ogłoszona na www.przygarnijkrólika.pl , a jej galerię można także oglądać na naszej stronce http://helpkrolikom.manifo.com/
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline psikoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Puszek
  • Za TM: Inoczka, Zuzia, Misio-Bielasek, Misia
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2011, 22:51:21 pm »
Misia jest naprawdę śliczna  :heart -> chyba mam słabość do króliczków tak ubarwionych jak ona: najpierw moja Zuzia  :heart (zdjęcie z awatara), potem Inoczka  :heart (w czwartek będzie już moja) a teraz Misia.

Kto pokocha to cudo?
Inoczka i Puszek serdecznie zapraszają:

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2011, 00:51:55 am »
piękna, życzę rychłego znalezienia domku  :)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline PUSZKIN

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2011, 21:42:25 pm »
Śliczny lewek napewno sie ktoś znajdzie kto przygarnie i pokocha :)
         

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2011, 22:38:50 pm »
psikoza to pomyśl o Misi także, ona nadaje się do spokojnego króliczka, nie jest agresywna myślę że jest w stanie zaprzyjaźnić się z samiczką z powodzeniem, moja Dziunia jako ta najstarsza przywitała się z malutką, powąchała i bez tarć, niestety reszta ferajny króliczej już jest bardziej zazdrosna o nową piękność, dzisiaj przysnęłam przy Misi drapiąc ją po główce i pyszczku, wspaniały kochany króliczek, jest też czyścioszkiem, mimo wielu zapachów królików i kotów bobeczki jedynie pojedyncze czasami ,a siusiu u siebie w klatce.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2011, 12:25:24 pm »
mam nadzieje że zdjęcie się wyświetli :) jeżeli nie to misia zaprasza do swojej galerii - http://helpkrolikom.manifo.com/
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline tusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Kobieta
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:07:46 pm »
Toż to chyba rodzinka naszej Ciapki :) śliczności :)


dużo zdrówka i szybkiego znalezienia kochajacego domu! :)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 20, 2011, 14:12:20 pm »
Śliczna jest.Dodałam wiadomość o adopcji na facebook'a u mnie.Trzymam kciuki za znalezienie domku dla Misi .

Offline psikoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Puszek
  • Za TM: Inoczka, Zuzia, Misio-Bielasek, Misia
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 20, 2011, 23:15:39 pm »
psikoza to pomyśl o Misi także, ona nadaje się do spokojnego króliczka, nie jest agresywna myślę że jest w stanie zaprzyjaźnić się z samiczką z powodzeniem

Hmm do spokojnego króliczka mówisz... tylko, że ja jeszcze nie wiem czy moja Inoczka jest spokojnym króliczkiem. Ona ma być u mnie dopiero w czwartek, więc jej jeszcze nie znam. Ale wiem od jej poprzednich opiekunów, że malutka przed sterylizacją była bardzo terytorialna i coś z tego nadal mogło jej nadal pozostać.

Inoczkę planuję trzymać bezklatkowo. Nie wiem czy ona zaakceptowałaby drugiego królika w domu. Ja nigdy nie miałam więcej niż 1 królika na raz i nie wiem jak (i czy w ogóle możliwe jest) zaprzyjaźnić 2 króliki (do tego samiczki) nie posiadając w domu klatki... A najgorsze jest to, że gdyby ich się nie udało zaprzyjaźnić to ja nie mam w domu warunków do osobnego trzymania 2 uszaków.  :icon_cry

Poza tym istnieje jeszcze jeden mały, a właściwie duży problem - rodzice. O jednego królika musiałam im marudzić kilka tygodni... jak powiem że chcę drugiego to powiedzą, że zwariowałam...  :zonka: :nunu

Misiunia jest śliczna. Mam nadzieję, że podbije czyjeś jeszcze serduszko i znajdzie kochającą rodzinkę. Przesyłam dla niej dużo głasków i mizianków.
Inoczka i Puszek serdecznie zapraszają:

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 20, 2011, 23:20:36 pm »
Miśka jest boska :) na prawdę szybko podbija serce człowieka , tak że z chęcią bym jej nie oddała ale niestety tak się nie da, poza tym byłaby o wiele szczęśliwsza w domu gdzie może biegać ile wlezie najlepiej z innym króliczym przyjacielem, niestety u mnie biega swobodnie jedynie po pokoju z Dziunią, a jak biegać chce reszta po pokoju to muszę stawiać pomiędzy pokojem zaporę i mała wtedy rezyduje w korytarzu i kuchni, niby i tak to wielka odmiana po jej 60-cm lokum ale dziewczynka zasmakowała zdecydowanie wolności więc musi mieć wolny wybieg, w kojcu może jeszcze wytrzyma ale w klatce zdecydowanie nie da rady, więc drogi przyszły szczęśliwy posiadaczu pięknej królewny - klateczka jedynie na siusiu i do zabawy :), mała na pewno się nie nudzi z towarzystwem dwóch kocurków, dodam jeszcze że w dzisiejszych czasach króliczek o takim charakterku przyzwyczajonym do innych zwierząt to istny rarytas :P nic tylko adoptować - ale od razu uprzedzam jedynie do na prawdę wspaniałego domku bo innemu nie wydam dobrowolnie :)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 24, 2011, 19:38:51 pm »

"Żabka" wigilijna :DD

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2011, 09:58:33 am »
Misia się przypomina :) maleńka jest urocza, biega za człowiekiem za nogami, łebek podstawia do drapania, obecnie moje towarzystwo biega razem z nią jedynie gdy mała podchodzi za blisko to zostanie przegoniona, jedynie do dziuni podchodzi i może ją spokojnie powąchać,niestety jeszcze nabiera ciałka dopiero kosteczki jeszcze czuje się pod palcami przy głaskaniu, z warzywami nadal problem jedynie natki skubnie a tak to granulat, tak jak wetka mówiła w poprzednim domu musiała być na samej mieszance bez warzyw,ale powoli uczymy się :) brokułek malutkiej także smakuje, a tutaj najnowsze zdjęcia już mniej zestresowanej Misi:

Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2011, 15:37:00 pm »
Prześliczna uszatka szuka ciepłego miejsca nie tylko na zimę, ale i całe swoje życie  :heart
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline psikoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Puszek
  • Za TM: Inoczka, Zuzia, Misio-Bielasek, Misia
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2011, 10:42:19 am »
Misiunia się przypomina

Co tam słychać u "siostry-ksero" mojej Inoczki?

Przesyłamy mnóstwo głasków i  :*
Inoczka i Puszek serdecznie zapraszają:

Offline psikoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Puszek
  • Za TM: Inoczka, Zuzia, Misio-Bielasek, Misia
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2012, 23:20:50 pm »
Misia się przypomina!!

Gdzie jest kochany domek dla tej piękności??
Inoczka i Puszek serdecznie zapraszają:

Offline tusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Kobieta
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 16, 2012, 20:40:23 pm »
Co tam słychać u "siostry-ksero" mojej Inoczki?


i u siostry ksero naszej Ciapeczki :)


śliczności :)

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2012, 20:43:41 pm »
Czy Misia już znalazła domek?

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Urocza Misia lewek z Białegostoku szuka domku stałego :)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 08, 2012, 00:36:57 am »
Jeszcze nie na razie czeka razem z Zebkiem także uroczym kastratem u mnie,raczej razem ew zostaną oddani do adopcji jako zaprzyjaźnione i jedynie do kojca i wybiegu :) ale w Wawie mamy jeszcze uroczego baranka - Julkę i w Białymstoku młodego Lewka Kubusia to są pilniejsze adopcje niestety
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).