Autor Wątek: [SPRZEDAM] Pomponowe rozmaitości - hand made  (Przeczytany 2566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ravalad

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Pomponowe rozmaitości - hand made
« dnia: Grudzień 15, 2011, 21:14:57 pm »
Moi drodzy
Moją stosunkowo nieszkodliwą, ale dosyć rozwiniętą manią :crazy: jest robienie pomponów. A ponieważ wełna i tym podobne kosztują, to tak sobie pomyślałam, że spróbuję Was zainteresować swoimi wytworami, żeby mieć fundusze na ów materiał ^^

W chwili obecnej mam do sprzedania cztery pary kolczyków-pomponów:

1. Kuliste czarno-białe duże - 10zł


2. Kuliste "reggae'owe" czerwono-żółto-zielone średnie - 8zł


3. Czerwone serca - 10zł

4. Również serca, para mieszana jedno serce czarne a drugie białe - 10zł

Bardzo chętnie zrobię również coś na zamówienie. Ale dopiero po świętach, bo w tej chwili mam do zrobienia 40 pomponów na własny użytek, które mam zamiar użyć na choince zamiast bombek ^^ Pompony można wykorzystywać do różnych rzeczy jako zabawka dla zwierząt, jako ozdoba do torby/komórki, breloczek, do zawieszenia w samochodzie, jako zabawka. Poniżej zamieszczam moje PRZYKŁADOWE prace - które NIE są na sprzedaż, ale mogę podjąć się wykonania czegoś podobnego. W przypadku rzeczy robionych na zamówienie nie jestem w stanie odgórnie podać ceny, ponieważ wszystko zależy od wielkości pompona, ilości i jakości materiałów oraz czasu, który muszę poświęcić na wykonanie :)


Wisienki


Sześcienne pompony kostki


Pomponowe wcielenie Alucarda - postaci z anime Hellsing

Jakby ktoś był ciekaw to pozwalam sobie jeszcze zamieścić linka do mojej listy luźnych pomysłów związanych z pomponami: http://ravalad.deviantart.com/journal/Woolen-obsession-226153684 :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 21:38:13 pm wysłana przez Ravalad »