Autor Wątek: SPRZEDAM zimowe ubrania  (Przeczytany 3246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
SPRZEDAM zimowe ubrania
« dnia: Listopad 23, 2011, 18:54:58 pm »
Fajna ciepła spódnica kupiona w markowym sklepie, jak nowa. Rozmiar 40. Cena 10 zł.



Kurteczka ciemnoniebieska z flauszu, wykończona sztucznym granatowym liskiem. Stan dobry. Rozmiar 42. Cena 7 zł



Kozaczki dla odważnej dziewczyny. Na obcasach lekko zdarta powłoka. Rozmiar 39 . Cena 5 zł



Fajna jesienna kurteczka na podszewce. Dwurzędowa.Stan dobry +. Rozmiar L. Cena 7 zł



Kożuszek naturalny, ciemnobrązowy, w ciekawe wzory. Bardzo ciepły, na mroźne dni. Ciężki. Rozmiar 44. Cena 7 zł.




Wszystkie rzeczy używane. Do ceny należy doliczyć koszty przesyłki. Najpierw wysyłam a później proszę o przelew, bo nie wiem ile będzie kosztować przesyłka. Chodzi o to, żeby było jak najtaniej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 19:07:03 pm wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: SPRZEDAM zimowe ubrania
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2011, 19:02:18 pm »
"Fajna jesienna kurteczka na podszewce. Dwurzędowa.Stan dobry +. Rozmiar L" w jakiej cenie ?  :D
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: SPRZEDAM zimowe ubrania
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2011, 19:07:23 pm »
Już uzupełnione.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: SPRZEDAM zimowe ubrania
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2011, 19:12:43 pm »
Super! :)
a rozmiar to takie duże L czy pośrednie? bo ja mam M/L. a interesuje mnie ta kurteczka :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: SPRZEDAM zimowe ubrania
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2011, 19:21:45 pm »
W pasie -47x2.
tak pod pachami 53x2
długość całej kurteczki 73

dla mnie to L, takie większe.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.