Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280932 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12960 dnia: Sierpień 17, 2013, 20:03:06 pm »
Czyżby to nasz cudowny Marzyciel?? ;)

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12961 dnia: Sierpień 18, 2013, 16:31:49 pm »
Ja już bym dawno takiego chłopaka się pozbyła  :P
Jesteśmy studentami mieszkającymi w kawalerce, obydwoje mamy po dwa kierunki na studiach, więc facet nie chce żadnego zwierzaka, a przynajmniej dopóki się nie ustatkujemy na swoim :P

Bardzo się cieszę, że z siódemką jest lepiej, a przynajmniej się nie pogarsza. Trzymajcie się tam dziewczyny, robicie coś naprawdę cudownego, ratując te zwierzaki ;*

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12962 dnia: Sierpień 18, 2013, 17:01:51 pm »
Yn Twój chłopak puki co rozgrzeszony ale będziemy mieć Go na oku :diabelek
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12963 dnia: Sierpień 18, 2013, 20:55:12 pm »
Lubczyk nadal trochę marudzi z jedzeniem, ale dzisiaj pojawiły się już pierwsze bobki. poza tym Lubczyk uwielbia warzywa i to tylko określone rzecz jasna ;) a granulatem co do zasady gardzi :] (rodicare, beaphar, cuni complete - bez szału) rodicare instant nadal je tylko ze strzykawki i kieruje nim wyłącznie złość. Lubczyk jest charakternym stworzeniem i za to go uwielbiam :) jego szanse na przeżycie wydawały się być minimalne, ale mam nadzieję, że jednak weźmie przykład chociażby z Marzyciela (na wczorajszych zdj. jest Marzyciel :))

Kminek i Tymianek, Lebiodka Melisa, Majeranek i Maggie czują się dobrze - mają już lepszy apetyt, a oddechowo tak jak pisałam wczoraj :)

chyba jednak zbliżamy się do cudu ;)

tymczasem tak jak wczoraj wspominałam, szukamy pilnie transportu dla

Matyldy : Toruń - Warszawa  :bukiet (do DT)

oraz Abi vel. Elipsy: Toruń - Poznań  :bukiet (do DT)

***

jutro do doc pojedzie na pewno Rufty (zęby + kastracja) oraz Divi (ropień podskórny) oraz towarzystwo na kontrole, w tym nowy podopieczny Azylu, który przyjedzie do T. jutro

***

zapraszamy serdecznie do udziału w licytacji drewnianych domków przekazanych na rzec Azylu przez Rene

http://www.photoblog.pl/sztukadlakrolikow/156497645

nasza siódemka z Mosiny zużywa kilkanaście podkładów dziennie, a tym samym po 2 tyg. zapasy podkładów w liczbie ponad 400 skurczyły się do min. (zamawiamy zawsze podkłady za ok 500 zł, które wystarczały ostatnio na ok 1,5 miesiąca, a tym razem na znacznie krócej) - towarzystwo ma duże potrzeby ;) i będziemy wdzięczne za wsparcie w ich zapewnieniu  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 20:59:57 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12964 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:17:29 pm »
Dziś przejeżdżałam obok miejsca skąd odbierałam siódemkę z Mosiny... z zewnątrz nic się nie zmieniło... syf nadal taki sam :(
WO AMIGO

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12965 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:18:26 pm »
Dziś przejeżdżałam obok miejsca skąd odbierałam siódemkę z Mosiny... z zewnątrz nic się nie zmieniło... syf nadal taki sam :(
Szczerze wątpię, żeby coś się zmieniło :/
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12966 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:19:46 pm »
A wiecie co jest najlepsze? :) Moja siostra będzie mieszkać kilka ulic dalej, więc będę mogła często ich nawiedzać :P
WO AMIGO

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12967 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:20:21 pm »
A wiecie co jest najlepsze? :) Moja siostra będzie mieszkać kilka ulic dalej, więc będę mogła często ich nawiedzać :P
To będzie miała ich na oku w razie W :P
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12968 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:26:12 pm »
zobaczymy też jak zakończy się sprawa karna dot. królików z Mosiny. dokumentacja medyczna wraz ze zdjęciami została już przekazana Pogotowiu dla Zwierząt i teraz czekamy na rozwój wydarzeń.



Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12969 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:29:41 pm »
Miejmy nadzieję, że odpowiednio ustosunkują się do dokumentacji i sytuacja prawna uszaków szczęśliwie się dla nich zakończy
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12970 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:37:43 pm »
innej opcji nie bierzemy pod uwagę, tak jak w przypadku królików z Piły - już nigdy nikt ich nie skrzywdzi. nie dopuścimy do tego i mam nadzieję, że za jakiś czas króliki z Mosiny będą mogły trafić do DT  :przytul (oczywiście uzależniamy to teraz wyłącznie od ich stanu zdrowia, musimy mieć tylko pewność, że ich stan zdrowia jest stabilny i wtedy będziemy szukać dla nich DT  :bukiet)



Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12971 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:39:54 pm »
Maluchy mają ogromną chęć do życia i wolę walki, więc MUSI być dobrze i MUSZĄ wyzdrowieć :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12972 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:45:15 pm »
Taja zachowuje się jak prawdziwa dama, której brakowało towarzysza ;) wszystko wskazuje na to, że Dookie zdobędzie jej serce ;)










Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12973 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:48:29 pm »
Sette w nowym domku ;)





Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12974 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:50:21 pm »
własnie, ale wstyd :P zapomniałam :P

majka44kc, dziękujemy za to, że zawiozłaś Sette  :bukiet Pani Natalio, dziękujemy za dom dla Sette i cierpliwość w oczekiwaniu na swojego podopiecznego ;)

Majka, odezwę się do Ciebie wkrótce :P



Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12975 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:51:20 pm »
Cała przyjemność po mojej stronie ;)

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12976 dnia: Sierpień 18, 2013, 22:07:44 pm »
Żeby moja Mycha była taka szczęśliwa z powodu nowego Amanta. Chyba skakałabym pod sufit :-D Jutro się okaże co to będzie.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12977 dnia: Sierpień 18, 2013, 22:15:31 pm »
Sette w nowym domku ;)
Sette jest w nowym domu stałym?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12978 dnia: Sierpień 18, 2013, 22:26:00 pm »
Sette jest w nowym domu stałym?
dołączam z pytaniem ;)

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12979 dnia: Sierpień 18, 2013, 23:16:46 pm »
Tak Sette zawiozłam dziś do domu stałego. i jak się dzisiaj okazało,  jutro dowożę tam również Limę ;)