Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5291823 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12900 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:11:25 pm »
Jak mają takie czerwone pyszczki od malin to wyglądają jak jakieś wampiry! Groźne te azylowe uszaki :D
Zdjęcie jak Tilia zabiera Keyenowi malinkę - bezcenne!

Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12901 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:14:15 pm »
Nasza diablica pięknie jadła ipaktine na kłopoty z nerkami, wciąga cuni pro ale pyszna truskawka czy malina niiigdy w życiu. Jedynie brodą zaznacza skubana :-\

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12902 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:19:16 pm »
Marta, jeśli tylko chcecie, transport może być Wasz :P a tak na poważnie, jeśli możecie, to poproszę Was o transport dla 2-3 króli, które zaplanowałam dodatkowo poza siódemką (chyba, że jeszcze coś wypadnie poza planem, to wtedy będzie ich więcej)  :przytul, a siódemka pojedzie innym samochodem (i z uwagi na myxo i z uwagi na ilość :P)

Mychę oczywiście zabierzcie ze sobą :)



Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12903 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:23:15 pm »
A to nie ma żadnego problemu, bardzo chętnie pomiziamy dodatkowe uszy :-D To pewnie spotkamy się w poniedziałek pod azylem a co do szczegółów, będę męczyła Magdę :-D

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12904 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:57:20 pm »
Cytat: Kic on Dzisiaj o 16:18:17
nie ma to jak baraniaste klony! (moje czarno białe)
A gdzie jest temat Twoich klonów? usmiech2

PippiLotta, Klony dziękują za zainteresowanie, ale ich wątku nie ma i raczej nie będzie. skupiam się na wątkach moich tymczasowiczów, a na wątek Klonów już mi weny i czasu nie starcza. przemycam za to czasem ich fotki (np. w wątku Rózyczki) ;)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12905 dnia: Sierpień 14, 2013, 08:02:12 am »
pyszna truskawka czy malina niiigdy w życiu. Jedynie brodą zaznacza skubana :-\
Znam to...proszę, błagam,zachęcam, wybieram najsłodsze, najładniejsze owoce i NIC... a tak chciałabym zobaczyć Lukową mordziachę tak upaćkaną :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12906 dnia: Sierpień 14, 2013, 10:02:23 am »
pyszna truskawka czy malina niiigdy w życiu. Jedynie brodą zaznacza skubana :-\
Znam to...proszę, błagam,zachęcam, wybieram najsłodsze, najładniejsze owoce i NIC... a tak chciałabym zobaczyć Lukową mordziachę tak upaćkaną :)
W takim razie trzeba taką truskawkę, malinkę natrzeć marchewką hehehe :P
WO AMIGO

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12907 dnia: Sierpień 14, 2013, 10:03:45 am »
Mierzwiak malin i truskawek nie tknie, ale jak dam Jagodzie to do ziemi nie dolecą :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12908 dnia: Sierpień 14, 2013, 10:03:53 am »
Wysyłam pozdrowienia dla Lubczyka od jego imiennika z Krakowa :)



Offline MartuchaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12909 dnia: Sierpień 14, 2013, 10:26:59 am »
Ale cudny Lubczyk! Extra umaszczenie no i kłapouch. Rewelacja!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12910 dnia: Sierpień 14, 2013, 10:31:14 am »
Wysyłam pozdrowienia dla Lubczyka od jego imiennika z Krakowa usmiech2
kilo cukru na drugie śniadanie :) dzięki Oscarez :)

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12911 dnia: Sierpień 14, 2013, 11:30:09 am »
Piękny Lubczyk  :zakochany:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12912 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:30:07 pm »
oscarez, Twój Lubczyk jest piękny i mam nadzieję, że nasz Lubczyk za jakiś czas będzie leżał wyluzowany w swoim domu, pozując do zdjęć.

póki co dzisiaj Lubczyk (5) był w lepszym nastroju niż wczoraj.

nos nie wygląda najlepiej, ale podstawą jest apetyt, a dzisiaj Lubczykowi apetyt dopisywał od rana. wieczorem jadł też granulat, chociaż każdą pałeczkę musiałam mu podać do pyszczka - może tak jest wygodniej :]  











Majeranek (4) - obrzęk nosa jest mniejszy, ale doc usunął strup i rana jest świeża, ale nie krwawi...nosek jest po prostu malinowy. tym razem Majeranek nie otwierał pyszczka, chcąc złapać powietrze, po prostu pokochał maliny.

















Lebiodka (6) przechodzi teraz fazę mocnego ropnego kataru (zmiany ropne wzdłuż linii nosa)





Maggie (7) naprawdę wychodzi na prostą...szmery nosowe również są znacznie mniejsze niż jeszcze kilka dni temu. Maggie uwielbia rodicare instant.







Melisa (3) - panna wymagająca dużej socjalizacji. Lubczyk, Lebiodka nie mają żadnego problemu w kontakcie z człowiekiem. Majeranek też nie jest zbyt mocno zdystansowany. Kminek i Tymianek zachowują się dość ładnie, a Maggie potrzebuje jeszcze dość dużo czasu, chociaż jeśli wykonuje się bardzo spokojne ruchy, można ją uchronić przed atakiem paniki.





















Kminek (1)





i Tymianek (2)



jutro podam trzecią ostatnią dawkę zylexisu 1,2,3 i 4. poza tym dzisiaj musiałyśmy zaopatrzyć się w kolejną butelkę antybiotyku, ponieważ jedna wystarcza na 3-4 dni (za ok 30-40 zł). póki co koszt samych leków dla królików w Mosiny to ok 1300 zł (600 zł interferon, 500 zł zylexis + pozostałe leki) a w przyszłym tyg. chcemy zamówić 3 dawkę interferonu,dlatego nadal będziemy bardzo wdzięczne za wsparcie finansowe w leczeniu królików z Azylu  :bukiet(poza uszakami z Mosiny w najbliższych dniach czeka nas kilka zabiegów - Rufty - zęby, Divi - ropień etc.).

jednocześnie chciałybyśmy gorąco podziękować Panu Jarosławowi za zorganizowanie dla królików z Azylu 25 kg karmy rodicare basic oraz 2 kg karmy rodicare instant. każdego kto chciałby wesprzeć zakup karmy ratunkowej dla azylowych podopiecznych prosimy o kontakt parrot@go2.pl

wczoraj do Azylu zostały również zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu uszatkowo.pl - niestety w tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie, od kogo pochodzą te zamówienia (na pewno m.in. od Pani Małgorzaty  :przytul), ale na pewno to ustalimy  :bukiet

***

dzisiaj Magda musiała przyjechać do Torunia z maluszkami Saphiry, ponieważ wczoraj u Lunedi pojawił się skręt szyi. wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z encephalitozoonozą. maluchy czują się dobrze, ale mają wprowadzone leki. niestety jak widać cudem przeżyły po oddzieleniu od matki, ale nie wiadomo co jeszcze w nich siedzi.

***

dzisiaj do Azylu został oddany kolejny królik - powód oddania - wyjazd :/

młoda, piękna samiczka















***

w imieniu królików z Azylu Hachi i Kangusia dziękują Panu Dariuszowi (i naszemu adopcyjnemu Didiemu) za wspaniałe zioła  :bukiet

Hachi







Kangusia









***

Vekita



Hachi



Abi (linie w spektakularny sposób ;))



nasze małe królicze (przepraszam za określenie :P) pasożyty - wiecznie, wiecznie głodne ;) na dwóch łapkach proszą o jedzenie ;)



















Tilia to przywódca, a była taką wychudzoną sierotą (była ;))





***

dzisiaj do nowego domu trafił Grivel - królik z interwencji w Pile - serdecznie dziękujemy  :bukiet wkrótce wrzucę zdj. z nowego domu :)

najnowsze informacje z domu Wojtusia są wspaniałe :) Wojtuś z każdym dniem coraz bardziej zdobywa serca swoich opiekunów i jest coraz bardziej aktywny - jak na Seniora :) rozmowa z opiekunką Wojtusia niezmiennie wywołuje uśmiech na mojej twarzy :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2013, 22:49:02 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12913 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:36:27 pm »
Mosiniaki :* Na pewno wyglądają ładniej i widać, że zmiany na uszkach się goją :) A Meliska się po prostu tak boi ludzi?
Pasożyty i Kangusia w przepysznych ziołach :heart
Piękna ta czarna, lśniąca młoda samiczka :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12914 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:44:39 pm »
Toz nowa to kopia Jagody! Dla jej dobra i potencjalnej adopcji mam nadzieje, ze nie ma podobnego charakteru :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12915 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:53:41 pm »
dzisiaj do nowego domu trafił Grivel - królik z interwencji w Pile - serdecznie dziękujemy  bukiet wkrótce wrzucę zdj. z nowego domu usmiech2
Grivel jest w DT czy DS?

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12916 dnia: Sierpień 14, 2013, 21:58:18 pm »
Widać, że mosinowe uszaki mają się lepiej :) Mimo wszystko sprawiają wrażenie pewniejszych niż wcześniej :) A Kangusia przypomina mi moją Pyzę - jest śliczna!
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline marta981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12917 dnia: Sierpień 14, 2013, 22:17:49 pm »
króliki z Mosiny wyglądają znacznie lepiej :) Piękna jest nowa króliczka

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12918 dnia: Sierpień 14, 2013, 22:35:55 pm »


dzisiaj do Azylu został oddany kolejny królik - powód oddania - wyjazd :/

młoda, piękna samiczka



Powiem Wam, że po tych ostatnich "akcjach" z królikami na śmietniku to prawie jestem wdzięczna temu komuś za takie postawienia sprawy. Do tego osoba mogła nakłamać co do powodu (alergia dziecka itp)u, a tego nie zrobiła - albo odwaga albo niestety bezczelność zupełna.

Siódemka wielkie brawa!! :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2013, 23:00:08 pm wysłana przez chlup »

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12919 dnia: Sierpień 14, 2013, 22:41:52 pm »
Masz rację, chlup. Co prawda nam się nie mieści w głowie, żeby oddawać królika z byle powodu, ale jeśli już komuś się mieści, niech go choć ODDA, a nie wyrzuca :/
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html