Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5285705 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12380 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:09:54 pm »
Kto mi ukradł Tabasco? :P
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12381 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:11:55 pm »
Jaka rewelacyjna!!! :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12382 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:19:25 pm »
Kto mi ukradł Tabasco? :P
Branwen, to Koko z Tabasko szaleje na fotkach?
A gdzie teraz Koko przebywa, wiem że wcześniej była u Doty?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12383 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:29:34 pm »
Nie to nie jest Tabasco chociaż fakt - podobieństwo jest uderzające :P

Koko jest teraz w Azylu i zgadza się była cały czas u Doty, ale że Dota jest naszym idealnym DT do którego trafiają króliki na resocjalizację i/lub na rekonwalescencję - Koko zwolniła miejsce dla kolejnego potrzebującego pomocy uszatka :) A w Azylu znowu zacznie pewnie rządzić i ustawiać towarzystwo po kątach - takie króliki jak ona nie mają problemów z przystosowaniem się do nowego miejsca dlatego tym bardziej zachęcam do jej adopcji  :icon_mrgreen

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12384 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:29:59 pm »
joac- o ile się nie mylę, jest to Tadzik!
 
Dzisiejszy dzień był kolejnym szalonym dniem. Rano wpadłyśmy do Azylu, aby podać leki, a na dyżur przyszła Ada i dzielnie poradziła sobie z tak dużą ilością klatek. :) Natomiast ja i Kasia pojechałyśmy na plan. Akcja rozgrywała się przed szpitalem i w głównym holu. Grałyśmy dzisiaj z Panem Małaszyńskim, który co chwilę jeździł autem, z Panem Polkiem, z Panem Komanem oraz z panią Danutą. W przerwie wpadłyśmy jeszcze do Azylu, aby "ogarnąć sytuację" i dalej na plan. Nasza robota zakończyła się sukcesem o 20!

Co do informacji Azylowych:
- Z Fortem wszystko ok. Dzisiaj zebrało się troszkę ropy w nosku, ale po oczyszczeniu jest lepiej.
- Zidane czuje się dobrze. Nadal jest wzdęcie, ale teraz jesteśmy w lepszej sytuacji niż wczoraj.
Trio (Keyen, Tilia oraz Vekita), Fort oraz Zidane wcinają papki, aż się uszy trzęsą, to najważniejsze!

Dzisiejszy dzień uważam za udany, życzę wszystkim dobrej nocy, do jutra!  :papatki

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12385 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:32:29 pm »
Dajcie koniecznie znać, jak już będziecie wiedziały kiedy będzie emitowany ten odcinek :)
Koko jest niesamowita, a Tadeusza odrazu poznałam :)

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12386 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:37:19 pm »
Jasne, że damy znać! Same chcemy zobaczyć siebie w tv. Jutro zapytam i wieczorem postaram się poinformować :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12387 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:39:11 pm »
Nasze dzielne dziewczyny  :przytul  

Zasłużyłyście na dużą pizzę - tym razem obiecuję Wam większą niż ostatnio :P

A Tadzik no cóż... jest chłopak rozpoznawalny :)

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12388 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:42:37 pm »
Madzia, ja chcę w końcu schudnąć, a ty byś nas tylko tuczyła!
+o której jutro przyjeżdża królik z Bygdoszczy? Kiedy wpadasz do Azylu?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12389 dnia: Lipiec 16, 2013, 22:44:38 pm »
Jutro wyślę Ci sms-a ze szczegółami  :*

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12390 dnia: Lipiec 16, 2013, 23:39:46 pm »
A jak miewa się Kurt i Straszek? co u azylowych osesków?
No i u mojej pięknej Petitki :)
Powodzenia na planie :)
może by tak scenarzystę zaciągnąć do azylu i poddać mu myśl twórczą, coby ktoś komuś tam miłość wyznał, albo w atmosferze króliczej doznał olśnienia co do diagnozy, albo cudownego ozdrowienia :D

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12391 dnia: Lipiec 17, 2013, 00:12:20 am »
azylowe oseski są cudowne, słodkie i powoli zaczynają dreptać po klatce:)

Niestety scenarzysty nie da się zaciągnąć do Azylu :/ zresztą kogokolwiek ciężko, ponieważ mają zaplanowany transport i wszystko jest ustalone z kierowcami itd itp:/

Dzisiejsze odcinki, jakie były kręcone to (chyba) : 35, 38, 37, 39. Zrobiłam foto planu, ale za bardzo nie wiem o co w tym chodzi:P Oczywiście nie są to całe odcinki, tylko marne fragmenty, na których prawdopodobnie i tak nie będzie nas widać...

Co do kolejnych znanych osób, to próbuję okrężną droga dostać się do Roberta Lewandowskiego. Myślę tez nad Małgorzatą Kożuchowską, bo jej tata wykłada na mojej uczelni i czasem można ją gdzieś tam dorwać. Wątpię, że się uda, ale spróbować można:P

Zdjęcia z planu. Trochę słaba jakość , ale robione telefonem i przy maksymalnym zmęczeniu^^






Niepocieszona Milena, ponieważ wybrali kogoś innego do scenki, a krawężnik był tak strasznie twardy do siedzenia...


Zaległy wpis pana Pawła Małaszyńskiego  :heart:



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12392 dnia: Lipiec 17, 2013, 08:23:10 am »
Dziewczyny serialowe, dzisiaj po południu (będę o 17) zostawię wam w Azylu jedną rzecz, którą można wykorzystać promocyjnie ;) Tylko któraś z Was musiałaby załatwić marker lub coś innego do pisania po płótnie.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12393 dnia: Lipiec 17, 2013, 08:28:13 am »
po_sąadziedzku
-u Kurt nadal oczyszczamy, tylko to możemy jak na razie robić ;)
-Straszek nadal wystraszony, podajemy panacur, mam nadzieję, że damy radę
Oseski piękne, wszystkie żyją, niektóre już próbują biegać po klatce, ale zazwyczaj kończy się na uderzeniu o ściankę klatki!

kata_strofa - kurczę, o 17 to mało osób już będzie, my planujemy iść o 11.30 bo wtedy będą wszyscy (mamy cały plan, więc wiemy, ale ciii!)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12394 dnia: Lipiec 17, 2013, 21:21:13 pm »
Dzisiaj do Azylu trafił taki oto chłopak:



 Podobno studentki zostawiły go w mieszkaniu i wyjechały. Czy to prawda, nie wiem  :/
Chłopaczek jest sporych gabarytów (ale nie jest otyły), waży 2,05 kg, do tego milutki i przytulaśny. Moim postulatem było nazwać chłopaka Wolfgang vel Wolfi, gdyż przyjechał wozem na niemieckiej rejestracji, ale Milenie się nie podobało :P

A tutaj Forcik, któremu aż uszy stanęły na jedzenie ze strzykawki :P



przepraszam za jakość zdjęć, mój telefon ssie  :icon_rolleyes

Dzisiaj w Azylu odbyło się spotkanie adopcyjne i aż dwa uszatki mają szansę na fajny dom w Toruniu  :icon_biggrin
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2013, 21:24:57 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12395 dnia: Lipiec 17, 2013, 21:33:04 pm »
Cudny białasek! no i Forcika widzę, nawet zdrowo wygląda słodziak :)
Aż dwa króliczki ma szansę na DS? Wow, co za efektywność :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12396 dnia: Lipiec 17, 2013, 21:55:14 pm »
Może Ludwig :> od Bethoveena
A na dodatek bieluśki jak umyty w Ludwiku :)

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12397 dnia: Lipiec 17, 2013, 22:08:29 pm »
Kolejny pracowity dzień za nami :)

-Fort błyskawicznie szybko wcina papkę, ma chłopak apetyt. Kiedy odciągam od niego strzykawkę, aby się chociaż troszkę oblizał, to taki brudny do mnie kica i gryzie strzykawkę.  :DD

-Zidane dzielnie pokonał wzdęcie, jest już lepiej.

-Plamek na dniach wyjedzie do nowego domu w Warszawie  :icon_biggrin

-Nowy rezydent Azylu jest piękny. Ma uszka jakby chciał być barankiem, a nie mógł. Jedno uszko mu lekko spada i drugie jest u góry, wygląda to bardzo śmiesznie. MOŻE KTOŚ CHĘTNY DO WYMYŚLENIA IMIENIA DLA TEGO PANA?

*trochę chwalenia się, PLAN*
Dzisiaj udało nam się dorwać pana Bobrowskiego. Mamy zdjęcie, wpis do księgi oraz autografy    :jupi


Jutro kolejny dzień pełen wrażeń, życzę dobrej nocy, do jutra!  :heej

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12398 dnia: Lipiec 17, 2013, 23:59:30 pm »
Dzisiaj do Azylu nie udało mi się zajrzeć, bo utknęłam na planie, dlatego zdjęcia zrobione są przez Milenę i jej koleżankę Martę moim apartem;)

Zdjęcie z panem Bobrowskim, kiedy wpisuje się do księgi:


Z nami podczas wpisywania:


Wpis:


A teraz fotki maluchów :D proszę nie piszczeć do monitora!







A Bonsai dzisiaj wysypał kuwetę:P a nawet Milena była świadkiem jak z nim rozmawiam! Dzisiaj wzięłam go i mówię"musimy poważnie porozmawiać.." a narzeczony z drugiego pokoju krzyczy "nie słuchaj jej! ja cię kocham!":D ach ta męska solidarność ..

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12399 dnia: Lipiec 18, 2013, 07:58:09 am »
Aaaa... nie udało się, piszczę do monitora!!!!!!!! :hura:
WO AMIGO