Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284141 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12300 dnia: Lipiec 13, 2013, 12:47:51 pm »
Pytanie, nie znam serialu, ale luknełam na filmweb i....
Czy nie jest odwrotnie? tzn Jacek Koman trzyma ulotki i karmi azylową gwiazdę?
Normalnie aż przejrzałam zdjęcia jeszcze raz. Pan Piotr Polk (nad moim łóżkiem wisi nasze wspólne zdjęcie) trzyma w rękach tylko przypinkę -to ten w garniturze, trzymający parasol. Pan Jacek Koman karmił uszatą gwiazdę -ten w bordowym swetrze.

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12301 dnia: Lipiec 13, 2013, 14:38:07 pm »
No no ;) Dziewczyny, piękna akcja! Dla czego mnie nie zaprosiłyście? :D Z chęcią bym przyjechała :D hehehe.
I nawet macie zdjęcie z moim "niedoszłym" kuzynem :D

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12302 dnia: Lipiec 13, 2013, 18:00:52 pm »
Fajna akcja, a ja jeszcze bardziej lubię "Lekarzy"

A tu Coffee na straży przy mojej córce


Coffee z Tymkiem okupują małżeńskie łóżko  :bunny: :bunny:



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12303 dnia: Lipiec 13, 2013, 21:36:20 pm »
No a ja dziś dostałam obiecujący formularz ws DT z opcją DS dla Migotki  :bunny: :jupi
Trzymajcie kciuki  :niegrzeczny

Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12304 dnia: Lipiec 13, 2013, 21:41:02 pm »
Wiedziałam, że Migotka zrobi zamęt na planie i szybko znajdzie się dla niej dom! Przypominam tylko, że jak na razie mała musi przejść zabieg dot. oka, ale trzymam kciuki!  :PP

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12305 dnia: Lipiec 13, 2013, 21:52:15 pm »
Najważniejsze jest zdrowie naszej gwiazdy :) Jak dziewczyny dadzą zielone światło na podróż do DT to wtedy będziemy działać :)

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12306 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:23:57 pm »
tymek79Zdjęcie z córcią piękne.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12307 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:30:44 pm »
szaleństwa ciąg dalszy - idziemy za ciosem, bo każdą szansę na to, aby powiedzieć, czym jest Azyl trzeba wykorzystać :)

Pan Wojciech Zieliński - serialowy doktor Daniel Orda :D



zrobił na nas ogromne wrażenie - rozmową, podejściem do tematu...to była ogromna przyjemność  :bukiet



















:D



i...Pani Magdalena Różczka - serialowa Alicja Szymańska :D  kolejny niezwykle przyjemny punkt popołudnia :bukiet























:D



Weronika z Fortuną  :przytul











szalone :P













wolontariusze Azylu przysłuchują się jak zostać statystą :P













rewelacyjna atmosfera :) niesamowicie życzliwi ludzie, którzy pozwalali nam kręcić się do woli...:)

***

Bonsai dzisiaj trafił pod skrzydła Kasi  :przytul a jutro Fortuna opuści Azyl i trafi do DT u doty  :przytul

już niedługo oko Fortuny powinno wyglądać dobrze, chociaż zawsze będzie odrobinę mniejsze (w tej chwili u Fortuny utrzymuje się jeszcze tylko opuchlizna po zabiegu).

Fort bez zmian. ma apetyt. cały czas oczyszczamy i ściągamy ropę z nosa. podobnie u Kurt.

poza tym w Azylu bez zmian...oddział szpitalny trzyma fason, a my stajemy przed wyzwaniami, dot. przyjmowania kolejnych królików, czyli standardowo ;)

z tą różnicą, że dzisiaj pod naszą opiekę trafiła również koszatniczka :]

zabieg Migotki jest zaplanowany na 25.07. - od razu po powrocie doc, tak jak zabieg Pufci.

tymek79, dziękujemy za Coffee  :przytul

dobranoc  :przytul
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2013, 22:40:42 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12308 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:51:47 pm »
Fort bez zmian. ma apetyt. cały czas oczyszczamy i ściągamy ropę z nosa. podobnie u Kurt.
Ech,biedna Kurtałka :( co u niej znów się narobiło?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12309 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:54:40 pm »
u Kurt tak jak wspominałam kilka dni temu - oczyszczanie i wyciąganie wydzieliny z nosa :/



Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12310 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:57:42 pm »
kolejny wakacyjny dzień zaliczam do udanych! spotkanie z tymi kochanymi ludźmi i z wami dziewczyny. Dziękuję za wszystko jeszcze raz. A z uszakami walczymy, dzisiaj Fort dzielnie podjadał ze strzykawki a Kurt spokojnie dała nam się oczyścić :)!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12311 dnia: Lipiec 13, 2013, 22:58:40 pm »
Kolejne super zdjęcia!!!! :* :* :* A Panią Magdalenę uwielbiam, m.in. za jej podejście to spraw zwierząt :) A ten serial to teraz będę chyba oglądała z jeszcze większą przyjemnością! :)

Dota.. nawet sobie nie wyobrażasz, jak się cieszę, że Fortunka będzie u Ciebie :)
WO AMIGO

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12312 dnia: Lipiec 13, 2013, 23:05:09 pm »
Ach te nasze odchyły <3 smerfny dzień..

Bonsai nie wysypał na razie kuwety, a chodzenie po panelach powoli opanował:P czasem jeszcze się poślizga, ale ogólnie idzie mu dobrze ;) gorzej z narzeczonym, który ma uczulenie na siano, o czym nie wiedzieliśmy, ale ważne żeby królik czuł się dobrze:P

Doktor Orda  :heart  :D  :zakochany: ech...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12313 dnia: Lipiec 13, 2013, 23:09:41 pm »
KasiaDe uważaj kto ci patrzy w monitor, bo narzeczony oprócz siana może się uczulić na "Lekarzy" :D

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12314 dnia: Lipiec 13, 2013, 23:16:10 pm »
Ale ja Wam zazdroszcze  :placze.
Zdjęcia fantastyczne!
Weronika, ależ ty masz urodę, szalenie fotogeniczna jesteś :roza:

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12315 dnia: Lipiec 13, 2013, 23:22:58 pm »
KasiaDe uważaj kto ci patrzy w monitor, bo narzeczony oprócz siana może się uczulić na "Lekarzy"
no fakt.. ale sam grał tam ratownika medycznego, więc może nie będzie tak źle:P gorzej z tym sianem:P

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12316 dnia: Lipiec 13, 2013, 23:47:17 pm »
No to chyba musisz u dr Ordy załatwić narzeczonemu odczulanie :P

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12317 dnia: Lipiec 14, 2013, 00:03:20 am »
moje dwa ideały obok siebie...:D

p.s. biuro rzeczy znalezionych.. 2 portfele i duża fajna chusta:P portfeli mogę się pozbyć, ewentualnie zawartość może zostać ( o ile jakaś jest bo nie zerkałam ). Po chustę nie musi się nikt zgłaszać - nie obrażę się  :lol


Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12318 dnia: Lipiec 14, 2013, 09:03:07 am »
MartaP ja także bardzo się cieszę. Fortuna miała do mnie trafić już jakiś czas temu ale wtedy bardziej byłam potrzebna Karimowi
W tej chwili mam możliwość pomóc i jej. Pomimo smutku który jeszcze we mnie siedzi jestem szczęśliwa wiedząc że będzie u mnie

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #12319 dnia: Lipiec 14, 2013, 09:17:45 am »
Dota.. nawet sobie nie wyobrażasz, jak się cieszę, że Fortunka będzie u Ciebie
Ja właśnie też :heart - dziękuję, Dorotko, że bierzesz tę wspaniałą królinkę do siebie. Po odejściu Waszej Calineczki może Fortunce uda się zapełnić troszkę zaistniałą pustkę :przytul

Kasiu, wspaniale, że Bonsai u Ciebie - kultowy, piękny Bonsai :zakochany:

Zdjęcia z aktorami super i ich wpisy też bardzo, bardzo miłe :) Przy okazji wspaniała przygoda :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html