Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284153 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10400 dnia: Kwiecień 13, 2013, 22:10:56 pm »
Jak miło zobaczyć Pączusia! Strasznie stęskniliśmy się za tym szkrabem ;( A jak mu idzie dietka?
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10401 dnia: Kwiecień 13, 2013, 22:15:44 pm »
łojejku ale one szczesliwe wsród tych zieloności:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10402 dnia: Kwiecień 13, 2013, 22:28:21 pm »
Olu Salim jest piękny ,a te buciki ,ale poniżej bialutkie szaleństwo też cudne :) ,a zresztą ktoś widział brzydkiego królinka ?  :zakochany:

Offline wiola17-2003

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 122
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10403 dnia: Kwiecień 13, 2013, 23:18:17 pm »
Dzisiaj po raz pierwszy gościłam w azylu to prawdziwy raj dla królików jestem  pod wielkim wrażeniem tego miejsca.
Dziewczyny jesteście wszystkie urocze i ten profesjonalizm godne podziwu :bukiet
Nie mogłam wymarzyć sobie lepszych opiekunów dla Pesteczki i miejsca oczywiście.
Jeszcze teraz mam przed oczami króliki  :bunny: :bunny: :bunny:
Cóż jeszcze mogę dodać azyl przyciąga jak magnez o szybkim wyjściu z niego nie ma mowy a kiedy już człowiek się zdecyduję to skok przez płot hi hi  :D
Bardzo było mi miło poznać was kobitki osobiście.
Marta P maluchy wyściskane ,wycałowane ale złapać je to graniczy z cudem to żywe srebro są po prostu są wszędzie.
Rodzinka śniadaniowa jest super szaraczki piękne można zacałować. :kiiss

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10404 dnia: Kwiecień 13, 2013, 23:38:34 pm »
Wioluuu.. ale Ci zazdroszczę :)

Dobrze, że Pesteczka teraz będzie pod opieką doktora :)
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10405 dnia: Kwiecień 14, 2013, 14:25:05 pm »
Właśnie trafiła do mnie kolejna "znudzona zabawka" dla dziecka...króliś kupiony na Boże Narodzenie, po Wielkanocy się niestety znudził. Dziecko się przestało królikiem zajmować, więc co? ....Trzeba się pozbyć problemu. Ech :/
Dałam mu robocze imię MILKYWAY :) Myślę że pasuje do malucha - ma ok 3-4 miesięcy, ponoć facet (ja mu pod kieckę jeszcze nie zaglądałam) no i jak widać ...mutant angorki :P
MILKYWAY - bo jestem puszysty i biały jak nadzienie batonika  :PP


jeszcze od tyłu:


a tak wygląda moja "willa" od środka  :]


Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10406 dnia: Kwiecień 14, 2013, 15:16:22 pm »
Deedee :przytul jak dobrze, że go przejęłaś!
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10407 dnia: Kwiecień 14, 2013, 15:39:04 pm »
Cudowny puchatek. Deedee dobrze że jest juz u Ciebie.

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10408 dnia: Kwiecień 14, 2013, 15:51:21 pm »
noooo willa to przewygodna pewnie.... eh.... -,-
szkoda bidoczka... prześliczny.
Milkyway wpaniale pasuje! :*

Offline Betty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10409 dnia: Kwiecień 14, 2013, 16:00:15 pm »
Jaki piękniś! Wspaniała, kolejna porzucona bieda...

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10410 dnia: Kwiecień 14, 2013, 17:51:17 pm »
kurcze :( po kilku dniach obwąchiwania się przez klatki, wypusciłam Milę i Tewiego na neutralny grunt zeby rozpoczac poważne zaprzyjaznianie. Ale jedyne co się dzieje to Tewie wskakuje na nią w wiadomym celu, a ona biedna spanikowana ucieka. Tewie jest wybitnie nakręcony (według opisu sprzed adopcji-był kastrowany) I co ja mam teraz z nimi zrobic? :( miał ktos tak? :(

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10411 dnia: Kwiecień 14, 2013, 17:56:42 pm »
ma ok 3-4 miesięcy

jestem pewien, że ma więcej jednak  :niegrzeczny

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10412 dnia: Kwiecień 14, 2013, 17:58:03 pm »
Justynka, wiosna jest, teraz większość królików wagonikuje. Poza tym muszą ustalić hierarchię, a króliki tak to właśnie robią. Poczytaj sobie w wątku o zaprzyjaźnianiu królików i podejdź do tego na spokojnie, stopniowo i bez paniki.
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10413 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:21:50 pm »
Zgadza się, przy zapoznaniu tak bywa, a potem mija. Mój Czesio kastrat też musiał obsesyjnie po naskakiwać na Zacha kastrata ;)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10414 dnia: Kwiecień 14, 2013, 18:22:55 pm »
oscarez no właśnie ciężko powiedzieć, wydawał się dość spory przez to futro puchate...ale mam w domu 4 miesięczną Kleo - i ona jest od niego o wiele większa...ona to w ogóle chyba mutuje w kierunku mieszańca z hodowlańcem  :D

wagabunda dostarczono mi go w dość sporej klatce...więc aż takiej tragedii nie było...no poza syfem jaki w niej miał :/ Sądzę że na oczy kuwety nie widział  :zaczepia:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2013, 18:26:02 pm wysłana przez Deedee »

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10415 dnia: Kwiecień 14, 2013, 19:02:40 pm »
Justynka, wiosna jest, teraz większość królików wagonikuje. Poza tym muszą ustalić hierarchię, a króliki tak to właśnie robią. Poczytaj sobie w wątku o zaprzyjaźnianiu królików i podejdź do tego na spokojnie, stopniowo i bez paniki.
matko matko :) czytałam różne rzeczy wcześniej ale jak to dzisiaj na własne oczy zobaczyłam to... :D taki spokojny ten Tewiuś dotychczas, taki aniołek uszaty, a tu wyszło szydło z worka   :icon_rolleyes  :nie_powiem :icon_redface dziękuję  :przytul

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10416 dnia: Kwiecień 14, 2013, 19:03:50 pm »
Zgadza się, przy zapoznaniu tak bywa, a potem mija. Mój Czesio kastrat też musiał obsesyjnie po naskakiwać na Zacha kastrata ;)
dziękuję  :przytul muszę się uzbroić w cierpliwość i melisę wypić przez następną próbą  :matrix :krzywy2

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10417 dnia: Kwiecień 14, 2013, 20:09:02 pm »
Deedee, super, że udało Ci się przejąć Milkyway. teraz jej los się odmieni  :przytul

chwilowo bezimienny - uszak z Bydgoszczy, który wczoraj trafił do Azylu ;)

























Corn w króliczym raju - grunt to dobra miejscówka :)















***

Skyi Lizzard pozdrawiają z nowego domu :D  :bukiet









dzisiaj Azyl opuścił Aladyn - miłośnik tuneli z trawy morskiej :P - teraz będzie pod opieką naszej Weroniki  :przytul, której przy okazji gratulujemy jej sukcesów w harcerstwie :*

jutro mamy ciężki dzień. zabieg Tufiego oraz Hugo. pierwsza wizyta Pesteczki u doc. kontrola Loli. badania Bonsai i Fusika.
proszę, trzymajcie mocno kciuki  :przytul
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2013, 20:17:10 pm wysłana przez Ola_19 »



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10418 dnia: Kwiecień 14, 2013, 20:22:15 pm »
Skyi Lizzard pozdrawiają z nowego domu
Ale maja fajnie....jedzonka roznego rodzaju jak w restauracji ;) ;)

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10419 dnia: Kwiecień 14, 2013, 21:14:42 pm »
Sky i Lizzard mają króliczy raj normalnie!!! Wspaniale patrzeć na szczęśliwe uszątka.
A nowy podopieczny z Bydgoszczy jest bardzo podobny do uszaków z interwencji Bydgoskiej czy mi się wydaję?

Azyl nam zielenieje na wiosnę ;)