Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281403 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10140 dnia: Kwiecień 05, 2013, 20:59:41 pm »
Grafik jest zakróliczony, to mąż naszej Branwen :) Jachu, wielkie dzięki :bukiet

Króliczek nie ucierpiał w przygotowaniu billboardu, zdjęcie zostało udostępnione nam przez jego właścicielkę :)
WO AMIGO

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10141 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:01:43 pm »
Rewelacja :)))))). Chwyta za serce biedny kroliczek ale w taki sposób przekaz jest bardziej wyrazisty :))) gratulacje I dzięki dla Marty :****
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10142 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:09:23 pm »
po_sąasiedzku, póki co jeszcze bezimienny - chociaż dla mnie to Rumcajs :P został oddany z powodu alergii dziecka :]



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10143 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:10:05 pm »
róliczek nie ucierpiał w przygotowaniu billboardu, zdjęcie zostało udostępnione nam przez jego właścicielkę usmiech2
a kto był modelem? możesz pokazać fotkę
No to grafik faktycznie zakróliczony i poza fachem, talentem to przekaz tak silny emocjonalnie
Jachu, uszate też cię kochają:)
wrzucam na główną str Azylu

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10144 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:12:49 pm »
Brawo Marta i inni,ktorzy to cudo stworzyli :onajego REWELACJA :doping:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10145 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:13:00 pm »
Rumcajs ślicznie :)
Dobrze, że te wszystkie dzieci nie cierpią z powodu alergii na chipsy, colę i insze przysmaki :]

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10146 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:21:20 pm »
Billboard rewelacyjny, podobnie jak sam pomysł! Świetne, świetne, świetne - i myślę, że przyniesie efekty, a o to chodzi! Gratulacje dla wszystkich osób stojących za tym pomysłem  :bukiet
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10147 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:24:45 pm »
Janeczko, jasne :) Oto króliczek który widnieje na billboadzie: http://www.flickr.com/photos/jlhopgood/7609425742/sizes/l/in/photostream/

Podobno był chory na jakąś chorobę skóry i przez 2 tyg był kąpany cały. Nienawidził tego :P
WO AMIGO

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10148 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:25:51 pm »
asigo z chęcią zobaczę Femurka nawet jak wygląda dziwnie przez zmianę sierści :)

Momo waży dokładnie 2.25kg :) i dostał anybiotyk w zastrzykach + maść do smarowania "pustych miejsc" bez sierści :)

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10149 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:27:00 pm »
BRAWO - cudowny pomysł. Jesteście niesamowite - miałam dzis parszywy dzień ale dzięki Wam odzyskałam dobry chumor :D
Rumcajs - trafione w dziesiątkę :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10150 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:31:33 pm »
tak się zastanawiałam co to za niespodzianka i w życiu bym się nie domyśliła, ale może w ten sposób trafi to do świadomości ludzi, że zwierzę to nie zabawka. Naprawdę podziwiam wasze zaangażowanie :) postaram się wpaść w przyszły weekend do Azylu, ostatnio umknął mi Momuś, mój ulubieniec. Czyżby spędzał święta poza azylem?
  
Herbi

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10151 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:36:41 pm »
O bidulinek malusi :( http://www.flickr.com/photos/jlhopgood/7609425742/sizes/l/in/photostream/. Mam nadzieję, że teraz już jest w pełni sił i humoru?
Olu a jak tam nasze chorowitki - Kurt, Tufi i Pachinka bidulinka ??

Offline Rene

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10152 dnia: Kwiecień 05, 2013, 21:53:20 pm »
Jestem pełen zachwytu - dobrze by było zobaczyć takie bilbordy w innych miastach.
Biedny maluszek naprawdę łapie za serce. Przewodnie HASŁO --nie kupuj ADOPTUJ--
powinno wisieć we wszystkich sklepach ZOO.
B R A W O

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10153 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:05:49 pm »
Suuuper widok  :hura: billboard naprawdę przyciąga wzrok

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10154 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:08:33 pm »
Pachino walczy...chociaż jest źle, obiektywnie jest źle i nie chodzi już o to, że tydzień temu był kolejny kryzys, ale o to, że tak długo to wszystko trwa. Pachino nie reaguje na leki albo inaczej: reaguje na chwilę. przez kilka dni jest lepiej, potem znowu kryzys. wczoraj zastanawiałyśmy się z Magdą co dalej i czasami przychodzą nam do głowy najgorsze myśli, ale mimo wszystko nie możemy się im poddawać.
kiedy przychodzi się do Azylu i patrzy na Pachino, Kurt, Tufiego i inne chore króliki, które wciąż trafiają pod naszą opiekę, jest ciężko, bardzo trudna jest taka codzienność, ale z drugiej strony w tych królikach i walce o nie musimy szukać siły...więc dzisiaj cieszyłam się widokiem Tufiego, który ostatnio spędza całe dnie na wybiegu razem z Kurt, który dzisiaj miał lepszy humor, pił wodę z poidełka, wyginając się i zaglądając do klatki z zewnątrz (było to trochę karkołomne, ale nie chciało mu się wchodzić do klatki i wyglądał uroczo :P) i chociaż wygląda źle, jednak cieszy tym, że po prostu jest :)
Kurt czuje się dobrze. póki co podczas codziennego oczyszczania, nie ma tam ropy...i oby tak dalej :)

zobaczymy co przyniesie nam jutrzejszy dzień, tzn. jakie króliki do nas przyjadą :/

w ndz. czekamy na gości z Poznania i Warszawy  :przytul

przypominamy też o transporcie na trasie Olsztyn - Kraków dla Seena  :bukiet Karolina - pierwsze adopcyjne "koty za płoty" - tzn. pierwsze króliki :P  :bukiet

mamy wspaniałą, coraz większą ekipę skupioną w różnych miejscach w kraju, bywa lepiej/gorzej, ale razem możemy wszystko i jeszcze mnóstwo przed nami  :przytul

wiem, że podczas dnia otwartego uda nam się spotkać tylko z niewielką częścią osób skupionych wokół Azylu (póki co, to chyba nierealne skupić w jednym miejscu taką il. osób :P), ale zapraszamy wszystkich do regularnych odwiedzin w Azylu i spotkań z naszą zakróliczoną ekipą :D



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10155 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:11:40 pm »
Olu....transport już załatwiony :P w niedzielę Seen wyrusza w podróż do nowego domu  w_daleki ( tu  :bukiet dla Dobrusi i jej niezawodnych kontaktów).
Sanne trafi natomiast do DS na początku przyszłego tygodnia.  :niegrzeczny

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10156 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:12:56 pm »
i jak widać moje słowa to nie tylko "gadanie" :P cieszę się, że Seen już jedzie do Krk  :przytul



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10157 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:14:32 pm »
Dzieje się oj dzieje ;) Zaraz podeślę Ci Olu na maila zdjęcia Hippie....mam nadzieję że jakieś się nada na stronę adopcyjną :P

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10158 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:16:01 pm »
Deedee, a napisz coś więcej o Hippe
Rozumiem, że piękny nowy uszaczek to zdecydowanie Rumcajs :P kojarzy mi się z Amigo

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10159 dnia: Kwiecień 05, 2013, 22:16:34 pm »
to Hippie od razu do Magdy, bo ja jej nie ogarniam :P