Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280927 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9980 dnia: Marzec 27, 2013, 08:21:50 am »
A co z psem?

nie mam pojęcia,proponowałam schronisko ale powiedział że nie chca przyjmować i trzeba jeszcze płacić....
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9981 dnia: Marzec 27, 2013, 08:49:39 am »
oczy wszystkich króli są hipnotajzin jezyk1 jezyk1 jezyk1
Bo to są Tapmadl :P

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9982 dnia: Marzec 27, 2013, 09:28:41 am »
Ale cudownie wszystkie uszki słonko na zdjęciach pieści :)

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9983 dnia: Marzec 27, 2013, 11:35:33 am »
Dzielny chłopczyk z Franklina! Mam nadzieję że już wszystko będzie dobrze!! trzymam kciuki!!  :onajego

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9984 dnia: Marzec 27, 2013, 11:55:01 am »
Wczoraj miał zabieg kastracji azylowy Błękitek, który został po zabiegu zabrany do nas na DT :hura:. Rano wyglądał na okaz zdrowia,apetycik też niczego sobie(lubi widać ziółka), także dzielny chłopak. Narazie daliśmy mu spokój, bo jest jeszcze bardzo wystraszony po podróży i zabiegu. Bardzo spodobał mu się jego nowy drewniany domek z którego jak narazie prawie nie wychodzi i nie mam za bardzo okazji do podziwiania jego lazurowych pięknych oczek. Czy może ktoś coś wie czy jadł już warzywa :hmmm?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9985 dnia: Marzec 27, 2013, 11:55:58 am »
Franklin.. jesteś WIELKI! :* (oczywiście jego opiekunka też :bukiet )
WO AMIGO

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9986 dnia: Marzec 27, 2013, 12:03:15 pm »
Franklinek jesteś superuszakiem, cieszę się, że wszystko ok.
Jabłko puchatnikom najbardziej smakowało :) Dupka Marzyciela wygląda coraz lepiej, Alladynkowi  goi się rana po oczku - och jak cudnie ogląda się zdrowiejące uszaki.
Pozdrawiam Torusia ;) choć dziś na zdjęciach nie wystąpił ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9987 dnia: Marzec 27, 2013, 12:12:31 pm »
Franklinek jesteś superuszakiem, cieszę się, że wszystko ok.
najbliższe dni pokażą jak będzie, ale ja bardzo mocno wierzę, że Franklin w końcu wyzdrowieje i będzie czyimś najkochańszym kartoflaczkiem.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9988 dnia: Marzec 27, 2013, 12:23:49 pm »
najkochańszym kartoflaczkiem
zapożyczam do mojego słownika codziennego

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9989 dnia: Marzec 27, 2013, 12:25:47 pm »
najkochańszym kartoflaczkiem
zapożyczam do mojego słownika codziennego
Bycie kartoflakiem to zaszczyt i wielka odpowiedzialność, nim się nie zostaje nim się jest ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9990 dnia: Marzec 27, 2013, 14:50:56 pm »
Wczoraj miał zabieg kastracji azylowy Błękitek, który został po zabiegu zabrany do nas na DT :hura:. Rano wyglądał na okaz zdrowia,apetycik też niczego sobie(lubi widać ziółka), także dzielny chłopak. Narazie daliśmy mu spokój, bo jest jeszcze bardzo wystraszony po podróży i zabiegu. Bardzo spodobał mu się jego nowy drewniany domek z którego jak narazie prawie nie wychodzi i nie mam za bardzo okazji do podziwiania jego lazurowych pięknych oczek. Czy może ktoś coś wie czy jadł już warzywa :hmmm?

ogólnie Błękitek jest bardzo strachliwym królaskiem u nas też był bardzo przerażony.
Podawałam mu warzywa ale po małym kawałku wszystkiego,  jadł chętnie (marchew,seler,pietruszka,buraczek) reagował normalnie,nie było problemów z kupkami .
A ziółka tak zasmakowały:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2013, 14:54:08 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9991 dnia: Marzec 27, 2013, 15:20:16 pm »
Błękitek cudowny gratuluje adopcji.

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9992 dnia: Marzec 27, 2013, 19:02:56 pm »
Dzięki Emilia za informacje :przytul:. Błękitek to już mnie chyba nie polubi bo jak wyjęłam go pierwszy raz z klatki od razu na zastrzyk :/. Obejrzałam mu ranki po zabiegu i widać mały broi :bunny:. Mam nadzieję, że  mu się nie rozejdą szwy. Jak się go bierze na ręce to się boi strasznie i te niebieskie oczy robią mu się podwójnie większe :wow. Emilia jakbyś mogła to powiedz mi bo mi to gdzieś umknęło jak on się znalazł u Ciebie. Był z sklepu czy ktoś go porzucił :nie_wiem? Gagamor mały jest u mnie na DT ,ale szykuje mu się fajny domek :hura:.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9993 dnia: Marzec 27, 2013, 19:32:28 pm »
Emilia jakbyś mogła to powiedz mi bo mi to gdzieś umknęło jak on się znalazł u Ciebie. Był z sklepu czy ktoś go porzucił nie_wiem? Gagamor mały jest u mnie na DT ,ale szykuje mu się fajny domek hura

Błękitek został oddany do sklepu zoologicznego nie powiedzieli dlaczego poprostu oddali,tego samego dnia dzwonili do mnie własciciele sklepu i zabrałam go do siebie był u mnie do czasu transportu do Torunia.Nie wiadomo co przeżył wcześniej ...może dlatego tak sie teraz boi...tez zauważyłam te powiększajace sie ze strachu oczka :(

A jaki domek mu sie szykuje u kogo ??? poinformuj nas koniecznie :doping:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9994 dnia: Marzec 27, 2013, 19:45:17 pm »
Więcej informacji będzie w moim wątku DT u Hariell ,również zdjęcia. Zapraszam jeśli ktoś chciałby dalej śledzić los Błękitka :bunny:.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9995 dnia: Marzec 27, 2013, 21:34:19 pm »
jutro do Azylu przyjedzie Pączuś z Poznania. wieczorem uszaka zobaczy doc. mam nadzieję, że Pączuś nie kryje w sobie żadnych dodatkowych niespodzianek poza nadwagą :(

poza tym szukamy domu dla króliczki oddanej przez właścicieli do lecznicy w celu jej uśpienia. dlaczego? jej właściciele kupili ją dla dziecka, a potem okazało się, króliczka nie pozwala się brać na ręce, lubi głaskanie, ale kiedy próbuje wziąć ją na ręce strasznie drapie i...dziecko jest całe podrapane - STRASZNE. po prostu straszne.
króliczka tymczasowo przebywa u Pani Sylwii, jednak musimy jak najszybciej znaleźć jej dom bądź z czasem przywieźć do Azylu.

oto ona













z pozytywnych wiadomością mamy taką, iż w przyszłym tyg. kolejny królik z Azylu trafi do nowego domu tymczasowego w Toruniu  :bukiet

z gorszych, że przed nami dni bez odrobiny taryfy ulgowej, a w zw. ze Świętami raczej w drugą stroną...byle do wtorku po Świętach ;)

***

jutro czeka nas znowu długi wieczór u doc. zabieg czeka na 100% Kurt. poza tym planuję kontrolę u kilku króli, w tym Marzyciela...a do doc ponownie trafi Hugo.
wczoraj nie mogliśmy mu pobrać krwi, chociaż chcieliśmy ją kontrolnie zbadać, ale dzisiaj, kiedy wróciłam do domu, okazało się, że Hugo nic nie zjadł.
są bobki, jest bardzo aktywny, zainteresował się kawałkiem jabłka, ale coś jest nie tak, po prostu to wiem :/ do tej pory nawet przez chwilę nie miał zaburzeń pokarmowych i chociaż min. mniejszego apetytu. boję się, czy e.c. nie zaatakowała nerek. nic, w każdym razie może już jutro rano pobierzemy krew, żeby jak najszybciej mieć wyniki. jednym słowem Hugo mnie dzisiaj koszmarnie zestresował. tak czy inaczej to się nazywa ironia losu. wczoraj było ok.

mamy dom dla Gai i Midasa. mam nadzieję, że uszaki trafią do niego w najbliższym czasie - wszystko zależy od Midasa i jego wirusa brodawczaka. jutro zastosuję u niego specjalny preparat. zobaczymy czy zadziała. jeśli nie, zabieg. nasz duet zamieszka w Poznaniu. MartaP  :przytul

PippiLotta, tak wczoraj do Azylu w końcu zajrzało słońce...i może wiosna niedługo również? oby  :przytul tęsknimy za nią, zwłaszcza przedzierając się do Azylu przez śnieg i lód :] tam i z powrotem - można dostać zadyszki :P



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9996 dnia: Marzec 27, 2013, 21:44:51 pm »
Pączuś będzie w Azylu? Może i dobrze, doktor mu sie przyjrzy, dziwne ma to wole, słodziak :/
jeśli chodzi o słodką baraninkę i powód chęci jej uśpienia - brak mi celnego komentarza :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9997 dnia: Marzec 27, 2013, 21:59:56 pm »
jakie cudne maleństwo  :heart

Mam dwie dobre wieści...Hippie dziś zrobiła piękne duże okrągłe bobki  :DD no i chyba powiększy się w Olsztynie ilość DT ;)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9998 dnia: Marzec 27, 2013, 23:16:47 pm »
a gdzie przebywa dziewczynka - baraninka?

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9999 dnia: Marzec 28, 2013, 02:10:23 am »
małe sprostowanko, Pączuś będzie w Toruniu w piątek ;) póki co wesoło pokicuje po pokoju, a nadwaga nie przeszkadza mu w zabawie ;) wyskakuje z klatki, nawet podskakuje w biegu choć trochę "cięzko" mu te podskoki wychodzą :P , ale jest bardzo ruchliwy.. widać, że musi sie wybiegac i ze mu tego bardzo brakuje. Mam nadzieję, że nic poważnego mu nie jest :)

Dziś dostałam Pączka od Branwen, a w piątek w południe będzie już w Azylu :)
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175