Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9960 dnia: Marzec 26, 2013, 09:04:15 am »
dziękujemy  :przytul


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9961 dnia: Marzec 26, 2013, 11:56:44 am »
a co nowego u śnieżynki Pachino? coś tak cicho smutno na jej temat...
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9962 dnia: Marzec 26, 2013, 12:04:47 pm »
Zajęcowa, czyżby Tobie Pachino także wpadła w oko? :)
WO AMIGO

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9963 dnia: Marzec 26, 2013, 12:11:31 pm »
MartaP - z opóźnieniem ale gratuluję debiutu w Teleexpresie;)
nie korzystam z netu przez weekend przez co nie widziałam zapowiedzi na forum więc pozytywne zaskoczenie jak zobaczyłam znajomą twarz :D

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9964 dnia: Marzec 26, 2013, 14:01:51 pm »
zobaczyłam znajomą twarz icon_zeby
Co tam znajoma twarz...znajome wielkouche to było coś!!!! :doping:
Nadal jestem w szoku jakie one są WIELKIE. Na zdjęciach jakoś drobniej się prezentują:)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9965 dnia: Marzec 26, 2013, 15:07:43 pm »
znajome wielkouche to było cośwykrzyknik!!
to prawda az pozazdrościłam  :P
żeby tak moje urosły....hm...  :diabelek
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9966 dnia: Marzec 26, 2013, 17:36:05 pm »
Zajęcowa, czyżby Tobie Pachino także wpadła w oko? usmiech2[/quote
nom jakoś tak mnie urzekła, cała ta ich historia i ten smukły śnieżnobiały pyś...
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline f00tix

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9967 dnia: Marzec 26, 2013, 19:58:10 pm »
Witam wszystkich :)


Dafne pozdrawia z nowego domu. :bunny: W najbliższych dniach postaram się założyć tej ślicznotce osobny wątek.  
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2013, 20:05:31 pm wysłana przez f00tix »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9968 dnia: Marzec 26, 2013, 21:52:18 pm »
f00tix, dziękujemy za zdjęcie Dafne i za jej adopcję  :bukiet

***

bez zbędnych słów, zapraszamy do Azylu :)

Błękitek dzisiaj został wykastrowany :) nasz błękitnooki przystojniak jeszcze dzisiaj trafi do DT u Kasi - Hariell  :bukiet żeby w przyrodzie była jednak równowaga, do Azylu trafiła dzisiaj Łatka - Łatka w najbliższym czasie zostanie wysterylizowana i przejdzie zabieg korekty zębów (ma przerośnięty ząb trzonowy)































piękna Tadea :)

















uroczy Czekoladuś - nietrudno się w nim zakochać ;)





















nasz świr Cherubinek coraz przystojniejszy :)











***













bardzo spokojny Karim - póki co anioł z charakteru. jest cudowny.













z Cherubinkiem, rzucający piłką ;)







Salim - nasz krejzol ;)



Marzyciel początkowo nie był zainteresowany spacerem, ale potem zmienił zdanie :D













***









:D























z Karimem



Aladyn jest bardzo dzielnym uszakiem :)































z Marzycielem



Pachino w wersji śpię w kuwecie (musimy wymienić kuwetę na większą i wygodniejszą :P) - Pachino wczoraj była u doc. zasadniczo jej stan - bez większych zmian. myślę, że u Pachino musimy liczyć się z tym, że może mieć nieodwracalne zmiany w mózgu - już jako kilkutygodniowy królik miała postać oczną e.c. co jakiś czas następuje poprawa, a potem znowu zderzamy się ze ścianą. w tej chwili Pachino jest stabilna, a naszym największym problemem jest skręt szyi. od ostatniej zapaści Pachino zwiększyła masę ciała. jest silna - ma silne przednie i tylne łapki. mamy wrażenie, że dopiero od niedawna rośnie i wielkością zaczyna przypominać Ethel.
od jutra wprowadzamy znowu B1 + tym razem B6, a dodatkowo nadal panacur oraz memotropil 3 razy dziennie.



kata_strofa na pewno napisze o zabiegu dzielnego Franklina  :przytul a ja wspomnę jeszcze o wizycie Hugo, Gai i Midasa.

Gaja schudła 20 dag - waży w tej chwili 2,5 kg. stan jej zdrowia - prawidłowy.

u Midasa mamy problem - trafił do nas ze zmianami na uchu i okazało się, że mamy do czynienia z wirusem brodawczaka. najpierw spróbujemy to "wypalić" odp. środkiem (takim jak na kurzajki), a jeśli to nie pomoże, czeka go zabieg.

stan Hugo jest zadowalający :D w gab. pokazał nawet, że potrafi poruszać się prosto (nie tak jak ostatnio, kręcąc obroty). jego oko będzie wymagało kontroli, ale póki co nie musimy interweniować. myślę, że w przyszłym tyg. zrobimy mu kontrolne badania krwi :)
jesteśmy z niego dumni  :przytul

Tufi - co można o nim powiedzieć. fajnie, że jest ;)









gdyby ktoś zechciał podarować królikom z Azylu granulat rodicare, byłybyśmy bardzo wdzięczne  :bukiet w tej chwili rodicare otrzymują króliki z bydgoskiej interwencji, Franklin, Hugo, Kurt, Nelly oraz Pachino, a tym samym tygodniowo znika kilka kg rodicare za kwotę kilkuset złotych miesięcznie  :przytul



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9969 dnia: Marzec 26, 2013, 21:57:09 pm »
oczy wszystkich króli są hipnotajzin :P :P :P

Czekoladuś, kocham Cię!!! :zakochany:
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9970 dnia: Marzec 26, 2013, 22:12:52 pm »
Aladynku, dzielny z Ciebie chłopak :*
Czekam na wieści o Franklinie...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9971 dnia: Marzec 26, 2013, 22:36:17 pm »
Nic tylko się mordka cieszy jak patrzę jak te uszaczki pięknieją u was w azylu! Miały niesamowite szczęście że do was trafiły!!!
Piękności nasze kochane!!!
A w Czekoladusiu również jestem zakochana "po uszy" !!! :) :) :)  :zakochany:

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9972 dnia: Marzec 26, 2013, 22:38:48 pm »
Błękitek właśnie skradł moje serce  :przytul:

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9973 dnia: Marzec 26, 2013, 22:54:04 pm »
Niósł mi facet Czekoladusia w otwartym kartonie wyłożonym brudnym sianem na mrozie i wietrze, podchodząc do nas i przekazujac niechciane maleństwo zapytał czy psa tez weżmiemy bo chce sie pozbyć.
Byłam naprawde oburzona widokiem i natychmiast okryłam zimne jak lód ciałko Czekoladusia w koc.

Taka znieczulica i przedmiotowe potraktowanie naszego ,,dżentelmena ,, a tu prosze doczekał sie chłopak wszechobecnego uwielbienia i szacunku
,miło patrzeć :)

 juz nie wspominam o Błękitku który tak szybko znalazł dom tymczasowy :doping:
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9974 dnia: Marzec 27, 2013, 00:45:51 am »
Czekoladuś!!  :heart :heart :heart jaki on przecudowny i rozkoszny  :zakochany: i imię ma super  :brawo:
Błękitek od razu ujmuje ślepkami, no same przystojniaki i pięknotki :icon_biggrin
miło patrzeć jak królisie pięknieją pod dobrą opieką :) brawo :)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9975 dnia: Marzec 27, 2013, 01:29:27 am »
Niósł mi facet Czekoladusia w otwartym kartonie wyłożonym brudnym sianem na mrozie i wietrze, podchodząc do nas i przekazujac niechciane maleństwo zapytał czy psa tez weżmiemy bo chce sie pozbyć.


Aż mi się buzia otworzyła jak to przeczytałam  :wow

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9976 dnia: Marzec 27, 2013, 06:14:30 am »
zapytał czy psa tez weżmiemy bo chce sie pozbyć.


A co z psem?

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9977 dnia: Marzec 27, 2013, 07:41:13 am »
czyżby Dafne znalazła domek?

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9978 dnia: Marzec 27, 2013, 08:16:03 am »
Franklin to mały cyborg. Miał wczoraj wieczorem zabieg usunięcia ropnia - ropień utworzył się pechowo w jamie nosowej. Stało się prawdopodobnie tak, że po zabiegu usuwania zębów wytworzyła się przetoka do jamy nosowej, dziura w jamie ustnej zarosła zbyt szybko i bakterie nie mając ujścia zainstalowały się w nosie Franklina  :/ Ropień był dość blisko oka, więc teraz musimy strzec małego z całych sił, żeby ropa nie zawędrowała pod oko. W każdym razie mały ma dziurę w twarzy, bo nie można było zaszyć tabletki z antybiotykiem. Ropnia nie można też płukać, bo Franklin mógłby wciągnąć płyn nosem. Pozostaje jakże miłe pędzlowanie dziury jodyną :/
Po tym co piszę, mozna by wnioskować, że pacjent jest w kiepskim stanie. Nic bardziej mylnego! Pacjent od wczoraj wpałaszował dwie miski miksu owsianki z herbi care, a dziś rano radośnie wyskoczył z klatki mi na przywitanie. Poza tym przez pół nocy skakał na półkę w klatce i grzebał w kuwecie  :krzywy2


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9979 dnia: Marzec 27, 2013, 08:17:22 am »
Dzielny pacjent :D Głaseczki dla niego :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa