Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5292302 razy)

0 użytkowników i 20 Gości przegląda ten wątek.

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9860 dnia: Marzec 22, 2013, 18:52:43 pm »
Szpaqus dziękuję za dziś, bardzo miło było mi Cię poznać :*  Pozdrowiłaś malutką ? :D Aha i wielkie dzięki za pomoc (wiesz w czym)  ;) :bukiet  :przytul
Pani Olu dziękuję za dzisiejsze spotkanie było na prawdę prze cudownie !  :bukiet  :zakochany:
Mam pytanko czy można objąć opieką wirtualną Momciaka ? (wiem że ma już opiekuna ) ale chyba nigdy za wiele prawda ? :D
Muszę Wam powiedzieć, że Bydgoszczanie wyglądają o niebo lepiej i zdjęcia nie oddają ich teraźniejszej urody :bukiet

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9861 dnia: Marzec 22, 2013, 19:17:21 pm »
Pączuś pięknie pije bio lapis (joac  :bukiet) coraz więcej je i robi mikro bobki. Wcześniej pojawiały się cekotrofy. Bardzo lubi suszki, a zwłaszcza babkę szerokolistną :)
Przy prawej przedniej łapce można wyczuć jakby "kulkę" pod skórą, a po lewej stronie wola jest zgrubienie. Miałam nadzieję, że mi się wydaje, ale Marta wczoraj wyczuwała to samo :( Muszę Wam powiedzieć, że Pączuś bardzo się rozochocił jak Marta go macała  :icon_rolleyes :P
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9862 dnia: Marzec 22, 2013, 19:21:04 pm »
Spodobało się BARDZO chłopakowi :P :P
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9863 dnia: Marzec 22, 2013, 19:37:43 pm »
Aladyn w nocy zaczął pić wodę. zrobił też dość dużo bobków. miejsce po operacji wygląda drastycznie. po takiej operacji niestety nie może wyglądać inaczej, ale będzie lepiej. rana po operacji musi się zagoić, a my musimy spróbować zminimalizować objawy neurologiczne u Aladyna.





Marzyciel jest bardzo dzielnym i cierpliwym pacjentem.







łysy kark zaczyna zarastać sierścią, tylko łapki Marzyciela wciąż prezentują się paskudnie





dzisiaj ropy w ranach było mniej niż wczoraj :)



marzycielska apteczka



Selim przed strzyżeniem, które trwało co najmniej 1,5 h, a przed nami jeszcze ostatni etap strzyżenia - kołtuny pod brodą :] w bujnej sierści Selima kryło się mnóstwo kołtunów na całym ciele. po pewnym czasie strasznie się zniecierpliwił, dlatego nasze dzieło dokończymy jutro.



















niezadowolony :P



i już nowy image :D









Selim to już nie jest ten sam, przerażony i chory uszak, który całymi dniami siedział w kuwecie - Selim to obok Cherubinka nasze ziółko nr 2 ;)







***















pod fryzjerskie nożyce wpadła dzisiaj również Tadea ;)



strzyżenie ujawniło jak ciekawe ubarwienie ma sierść Tadei :) wydawało się, że ma brązową/rudą sierść, ale jak widać to nie prawda :)



***





Zuzia już wspomniała o tym, że dzisiaj była w Azylu :) - to my dziękujemy za wizytę  :przytul  to bardzo miłe, że zaglądasz do Azylu :)

oczywiście, że możesz objąć Momo wirtualną opieką! :)

Momo bardzo polubił siano :)







Momo z Zuzią :)







***

jutro przed nami w Azylu kolejny dzień pełen pracy

jak widać Mioki już dzisiaj żegna się z Azylem :D







w pon. Azyl opuści nasz kolejny podopieczny, który powędruje do DS :) tydzień temu odbyło się bardzo pozytywne spotkanie adopcyjne, a jego finał będzie miał miejsce w pon. :) zobaczymy, kto okaże się szczęściarzem, a skoro o szczęściarzach mowa :D

Ethel vel.. Yuki - zakręcony, niezwykle kochany i towarzyski świr, to jest chyba idealne określenie dla Ethel! :)





















Atari w swoim "DT" :P z naszym adopcyjnym Tobim (tj. Brittą od Astrid :)) - Tobi nie zaakceptował Florka, ale jak widać koleżanka Atari bardzo mu się spodobała :) co więcej Florek, który pojechał do DS, również zaprzyjaźnił się ze swoją koleżanką = podsumowując happy end :D









***

dzisiaj w Azylu był duży ruch. ostatnio to już co prawda standard, ale nie przestanie nas to cieszyć :) nasi podopieczni przez większość dnia, czasami od rana do późnego wieczora mają towarzystwo  :przytul
Agnieszko, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :bukiet dziękujemy za pomoc z Aladynem - miałaś mocne wejście :)

***

Branwen, Pączuś jest piękny  :przytul
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 19:44:08 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9864 dnia: Marzec 22, 2013, 19:46:34 pm »
Olu.. jutro bądź pojutrze przyjedzie do mnie króliczka z Braniewa, a w niedzielę mam rozmowę z nowym DT w Olsztynie ;) trzymajcie kciuki!

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9865 dnia: Marzec 22, 2013, 19:52:04 pm »
oj zuzia pięknie wygladasz z Momciem  :doping:

Ethel = szczęściara

Agnieszka dziękuje bardzo za przenocowanie uszaków i jutrzejszy transport do Bydgoszczy :*
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9866 dnia: Marzec 22, 2013, 20:00:10 pm »
hah emilia  dziękujemy, dziękujemy :bukiet :*

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9867 dnia: Marzec 22, 2013, 20:00:47 pm »
Zuzia i Momo - przecież widać że są sobie pisani. Ślicznie :):)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9868 dnia: Marzec 22, 2013, 20:02:24 pm »
Zuzia i Momo - przecież widać że są sobie pisani. Ślicznie :):)
Też tak myślę :) :) Zuzia.. wystarczy że pokażesz to zdjęcie mamie - od razu się zgodzi na Momcia :)
WO AMIGO

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9869 dnia: Marzec 22, 2013, 20:07:07 pm »
No nie wiem :P poczekajcie zaraz pokażę ^^
nie działa ;( ale dziś padła informacja o o.wirtualnej dla maluszka :D jeszcze to skonsultujemy,  i będzie Ok ! ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 21:05:09 pm wysłana przez zuzia11 »

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9870 dnia: Marzec 22, 2013, 21:20:00 pm »
Momo piękny jest. Chyba się w nim zakochałam :)

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9871 dnia: Marzec 22, 2013, 21:34:09 pm »
Piękny,piękny ale "zarezerwowany ". :P   nie no żartuje. :D

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9872 dnia: Marzec 22, 2013, 21:39:43 pm »
mi się od zawsze ta rasa podobała

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9873 dnia: Marzec 22, 2013, 22:05:11 pm »
No mi też :D

Offline Ailiszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Kobieta
    • moje serduszka Kubuś i Buba
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9874 dnia: Marzec 22, 2013, 22:13:03 pm »
Marzyciel ma sliczną  mordeczkę kibicuje mu bardzo zeby sie pupinka zagoiła i zeby znalazł swój deomek.

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9875 dnia: Marzec 22, 2013, 22:28:21 pm »
Ysmay i co Pocahontas jedzie do Ciebie na DS ? ;D

Offline ysmay

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9876 dnia: Marzec 22, 2013, 22:39:15 pm »
Narazie DT (ze względu na 2 psiaki shih tzu, zobaczymy czy się nie będzie stresowała) z opcją DS.

Jak bym mieszkała w Toruniu to starałabym się o Maszę (rasa która mi też się bardzo podoba)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 22:44:35 pm wysłana przez ysmay »

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9877 dnia: Marzec 22, 2013, 22:44:27 pm »
To świetnie trzymamy kciuki oby się nie stresowała :*
Oooo tak Maszka śliczna dziewczynka ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2013, 22:56:51 pm wysłana przez zuzia11 »

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9878 dnia: Marzec 23, 2013, 08:40:51 am »
Kochane uszaki :) niech zdrowieja :) a Ethel cudowna hihi
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9879 dnia: Marzec 23, 2013, 08:41:36 am »
A co u Pachino?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0