Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281179 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9500 dnia: Marzec 09, 2013, 21:32:29 pm »
Madziu w sprawie owsianki napisalam własnie pw do oli- przypomniałam sobie że jakiś czas temu przez sonie była z Niemiec sprowadzana- tam jest dostępna
w zoohurtowo od miesięcy wisi na stanie ale z tego co pamiętam jej tam tak naprawde nie ma (chyba ze cos sie zmienilo ostatnio)
a jest duzo tańsza niz rodi czy herbi care
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9501 dnia: Marzec 09, 2013, 21:37:31 pm »
moniuhna świat 4 łap to bardzo dobra firma, my również regularnie zamawiamy(min. BioLapis)  jedzonko dla królików.
Właścicielką jest lek.wet.M.Moroz dlatego produkty są bardzo dobrej jakości !! godne polecenia
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9502 dnia: Marzec 09, 2013, 21:52:23 pm »
Eh, ręce opadają...
Madzi, Oli i wszystkim pomagającym na codzień w azylu i oczywiście doktorowi należą się ogrooomne gratulacje...

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9503 dnia: Marzec 09, 2013, 21:53:34 pm »
Herbi care z tego co pamiętam jak zamawiałam dla Rudego najtaniej jest u dystrybutora, szybko wysyłają i gdybyście zamawiały przez dr Krawczyka czyli przez lecznice to napewno będzie taniej.

brakuje mi słów jak patrze na zdjęcia...
 

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9504 dnia: Marzec 09, 2013, 22:00:11 pm »
madzia85 dziękuję  :przytul:, mam nadzieję że formularz doszedł bez problemu, a jeśli go nie ma to powiem Ani żeby wysłała go jeszcze raz :)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9505 dnia: Marzec 09, 2013, 22:11:08 pm »
http://www.zoo-product.pl/
Tutaj tez moznna kupic owsianke..ostatnio dziewczyny z Sopotu tu kupily dla Czesi i Donki.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9506 dnia: Marzec 09, 2013, 22:21:33 pm »
soniu wygląda na to że w tym sklepie tez juz nie ma
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9507 dnia: Marzec 09, 2013, 22:31:43 pm »
Tak w świecie4łap można kupić właśnie BioLapis, będziemy próbować też go sprowadzić w większych ilościach tu na miejscu za pośrednictwem dr Krawczyka. Jeśli chodzi o owsiankę JRFarm to dostępna jest chyba tylko tutaj - http://www.zoohurtowo.pl/gryzonie/pokarm/suchy_pokarm/jr_farm_breifutter,p110003285 i HerbiCare też tu jest - http://www.zoohurtowo.pl/gryzonie/pokarm/suchy_pokarm/herbi_care_plus_karma_dla,p1462894692
A RodiCare jest niedobry?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9508 dnia: Marzec 09, 2013, 22:34:06 pm »
pippi on jest jeszcze drozszy o ile dobrze pamietam od herbi care...
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9509 dnia: Marzec 09, 2013, 22:37:49 pm »
pippi on jest jeszcze drozszy o ile dobrze pamietam od herbi care...
Tak w sumie bardzo się ceną nie różnią

HerbiCare 200g 63,89zł a RodCare 170g 49,89zł

Najtańsza jest ta owsianka JR Farmu. JEST TEŻ TUTAJ http://www.kuchniapupila.pl/gryzonie_i_kroliki/pokarm_/suchy_pokarm_dla_gryzoni/jr_farm_breifutter,p1972168371 DOSTĘPNY
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2013, 23:32:23 pm wysłana przez PippiLotta »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9510 dnia: Marzec 10, 2013, 00:02:19 am »
dzisiaj na noc dostały owsiankę z jr farmy, bo herbi care zjadły - oby jadły papki i zaczęły robić bobki, bo widok tej krwi wszędzie jest trochę przerażający...

poniżej zdj. podczas wieczornej kroplówki (miś służył jako zapora z drugiej strony, gdyby chciał chodzić...ale był idealnym pacjentem i nie chciał...)





po kroplówce, kiedy włożyłam go do klatki, widziałam, jak sikał - sama krew

***

na koniec dnia odrobinę radości z piątku

Toruś





Eureka z Elizą  :przytul







Midas z Martą  :przytul





Ethel w DS - oczywiście podporządkowała już sobie...psa :]





















Sanne w DT  :przytul







Seen w DT  :przytul





« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 00:19:22 am wysłana przez Ola_19 »



Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9511 dnia: Marzec 10, 2013, 00:08:59 am »
Jaka Ethel jest śliczna! :D

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9512 dnia: Marzec 10, 2013, 08:11:42 am »
Tak Ko_meta  a w dodatku w swoim kochającym domku ! :D
Pani Olu czy Momo musi mieć jeszcze podawane leki ? Czy  leki nie są już potrzebne ?   :bunny:
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 09:12:15 am wysłana przez zuzia11 »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9513 dnia: Marzec 10, 2013, 10:15:43 am »
Przepiękne zdjęcia! :) Ethel szczególnie mi się podoba! :) :) :) No i jak miło zobaczyć Elizę i Martę :)
WO AMIGO

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9514 dnia: Marzec 10, 2013, 10:22:35 am »
Mi się strasznie podobają ażurowe ucholki Ethel :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9515 dnia: Marzec 10, 2013, 11:08:47 am »
sopot sie klania  :)
W grudniu, jak szukalysmy "mieszanke" JR Farm dla Czesi i Dony  , skontaktowalysmy sie ze wszystkimi polskimi sklepami internetowymi ( ktore mialy w swojej sprzedazy - niezaleznie czy byla dostepna czy tez nie ). ostatecznie tylko jeden sklep sie odezwal i to miesiac pozniej ale owsianke dla nas sprowadzil w styczniu
to zoohurtowo : http://www.zoohurtowo.pl/gryzonie/pokarm/suchy_pokarm/jr_farm_breifutter,p110003285?PHPSESSID=900b44e89e6916cad4de63bb81fa3b5d
trzeba sie z nimi emailowo skontaktowac - odpowiedza jak beda w stanie sciagnac
ale poza tym poszukalysmy wsrod znajomych kto jedzie do Polski z Niemiec na swieta i udalo sie owsianke sciagnac ze sklepu :
http://mobiles-futter.de/shop/de/Nagerfutter/Kleintierfutter/JR-Farm-Breifutter-500-g
Oczywiscie sonia rowniez bardzo bardzo pomogla   :onajego bo owsianka od soni doszla jeszcze przed swietami a cala reszta dopiero po  :)
Ida swieta ...... jest jeszcze czas znalezc kontakt znajomych za granica jesli zoohurtowo nie bedzie mialo tego towatu , ale trzeba dzialac juz dzis !!
Rzuce wici ... i wy tez - razem bedzie wiecej mozliwosci i cos na pewno musi wypalic
Trzymamy mocno kciuki za cala zaloge torunska :lol - cala zaloga sopockiego uszakowa

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9516 dnia: Marzec 10, 2013, 16:47:15 pm »
A tak z innej beczki co z Amigo się dzieje?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9517 dnia: Marzec 10, 2013, 17:03:28 pm »
No właśnie też jakiś czas temu pytałam, ale sama zapomniałam że zadałam to pytanie :P Jak tam Amiguś? Może udałoby się zdobyć jakieś zdjęcia przystojniaka? :)
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9518 dnia: Marzec 10, 2013, 19:28:40 pm »
W sumie to nie wiem czy powinnam oglądać te zdjęcia biedaków z bydgoszczy straszne. Serce wali mi jak oszalałe. Chciałam pokazać córce ale nawet nie chciała podejść do lapka. Ona nigdy na takie rzeczy nie patrzy. Jak w tv coś takiego o cierpieniu zwierząt sie zaczyna to wyłącza telewizor albo wychodzi. Ja to oglądam twardo i wyzywam. Nie wiem czy lepiej oglądać czy nie.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9519 dnia: Marzec 10, 2013, 19:34:48 pm »
Jak tam Amiguś?
Tez bym chciala wiedziec...
Jak w tv coś takiego o cierpieniu zwierząt sie zaczyna to wyłącza telewizor albo wychodzi. Ja to oglądam twardo i wyzywam. Nie wiem czy lepiej oglądać czy nie.
Ja tez nie moge na takie zdjecia patrzec,ale trzeba,bo one wolaja o pomoc,a kto im pomoze jak nie milosnicy zwierzat...