Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280912 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9160 dnia: Luty 25, 2013, 21:03:35 pm »
and the winner is...tamtaradam.. Rusłan:)
aczkolwiek w czołówce plasuje sie Taja za puchatniczość, velma za głupie miny:) i lola za ubarwienie (mojego chlopa zachwycila)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9161 dnia: Luty 25, 2013, 21:08:38 pm »
Z Pistacją lepiej;) Dostala komplet aminokwasów i postawilo ją na nogi. Morfologia wyszła poprawna, w kalemamy owsiki a jutro przebadamy mocz na e. cuniculi. Trzymajcie kciuki za brak!

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9162 dnia: Luty 25, 2013, 21:29:47 pm »
Ruda jest piękna. Zapraszam do siebie na stronę nowe zdjęcia ;)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9163 dnia: Luty 25, 2013, 21:34:56 pm »
Zadna ludzka "gwiazda nie dorowna kroliczym gwiazdom :pokoj:
Moja slodka Kurt widac po oczkach,ze jest szczesliwa..cieszy mnie to :heart

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9164 dnia: Luty 25, 2013, 22:42:31 pm »
.......i moja Kurt :)
jak się ciesze że Taja w końcu może pobiegać podobno biedaczka większość życia spędziła w klatce....pewnie stąd ta otyłość
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9165 dnia: Luty 25, 2013, 22:51:16 pm »
Wszystkie są cudne, ale Ruda nadaje się na plakaty!!! :))

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9166 dnia: Luty 25, 2013, 22:55:42 pm »
Taja ma nadwagę? Nie wydaje mi się, ewentualnie leciutką. Pewno Ola się wypowie, ale moim zdaniem wszystko w normie. Może się wydawać duża bo jest niesamowicie puchata. :)
Nie wiem jak Olu ogarnęłaś wszystkie uszaki na wybiegu - lata wprawy? Jak puszcze na dyżurze 3 maluchy plus Tufiego i Kurt to nieźle mi dają w kość, a jeszcze jak Mambo była...
Ostatnio dopadły ręcznik w rolce. Sądziłam, że spór z papierem mają tylko koty :D

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9167 dnia: Luty 25, 2013, 23:04:23 pm »
Rolka papieru  :hura: . Chyba każdy król tak ma. wystarczy się tylko odwrócić na chwilkę, a tu  :szerm: , a po chwili papier poległ  placzek
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9168 dnia: Luty 25, 2013, 23:21:04 pm »
szpaqus wiozłam Taje to wiem jak wyglądała że ma nadwage przynajmniej miała ....i Ola juz to potwierdziła....
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9169 dnia: Luty 25, 2013, 23:29:52 pm »
No to może miała, mogłam nie zauważyć bo dopiero ostatnio miałam ją na rękach, wcześniej za bardzo nerwowo na mnie reagowała, wolałam jej nie denerwować bardziej :) Teraz z nią lepiej, chociaż może rzeczywiście przydałoby jej jeszcze się nieco schudnąć.
btw mam wrażenie że Twój komentarz jest wrogi. jestem przewrażliwiona czy mam rację?

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9170 dnia: Luty 25, 2013, 23:35:14 pm »
nie chyba przewrażliwiona :P
a twoje mam wrażenie że bardzo wyniosłe... może stąd taka moja odpowiedz
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9171 dnia: Luty 26, 2013, 07:45:35 am »
Taja jest najpiękniejsza!!!!
https://lh5.googleusercontent.com/-IeMsfDwT2NY/USuipHC8c-I/AAAAAAAAUkM/-ZPYiwk5Xf4/s704/DSC02675.JPG
super ujecie!!!


 Ruda oczywiście poza konkurencją bo...Królowa jest tylko jedna hehe :P

Walki z papierem to chyba pasja wszystkich uszatych. Jest papier jest zabawa!!!
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 08:14:29 am wysłana przez ing »

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9172 dnia: Luty 26, 2013, 16:06:04 pm »
Olu LOLA a nie Lala, wypraszamy sobie  :P

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9173 dnia: Luty 26, 2013, 19:16:52 pm »
zatem nie jestem przewrażliwiona emilio tylko rzeczywiście miało mi to pokazać gdzie moje miejsce, bo odniosłaś wrażenie, że jestem wyniosła. ja to nazywam zdziwieniem, zwłaszcza że napisałaś że JEST, a nie że BYŁA otyła, a po miejscu zamieszkania mogę chyba wnioskować, że nie bywasz codziennie w Azylu (mogę?), zatem wyraziłam swoją opinię na temat Tai, bieżącą, bo widziałam ją w niedzielę.
wyjaśniając resztę wątpliwości - chciałam zeby Ola potwierdziła jak teraz wygląda sytuacja Tai z jej nadwagą (btw jest różnica między otyłością a nadwagą), a mój komentarz nie był zarozumiało-wiem-lepiej-wrogo-wyniosły, to tylko Twoje wrażenie, nie wiem skąd wzięte.


moje Lusiełe nie ma dostępu do papieru, więc pierwszy raz widziałam taką wojnę :D natomiast kartka papieru nie ma zadnych szans. przenośna napędzana sałatą niszczarka dokumentów ;)

ing - mój królas ma podobne imię do Twojego :) teraz zauważyłam. tylko zdaje się, ze masz samiczkę, tak? pierwotnie Lukas miał mieć na imię Luke (od Lucky'ego Luka) ale było za krótkie więc zmieniłam na Lukasa, który jest tak nazywany raz na 1000 bo i tak ma inne przezwiska.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9174 dnia: Luty 26, 2013, 19:37:28 pm »
alez ty mądra i drobiazgowa i szczycisz sie tym bywaniem często w Azylu....
a tego nie wiesz ze forum nie należy do miejsca kłutni i sprzeczek??
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9175 dnia: Luty 26, 2013, 19:52:09 pm »
Według mnie Taja jest całkiem w porządku (byłam w azylu w sobotę), jej nadwaga (jeśli już to lekka) nie jest w żaden sposób szkodliwa dla jej zdrowia. Jedynym grubaskiem azylowym, u którego nadwaga (a w zasadzie otyłość) może zagrażać zdrowiu, jest obecnie Momo.
Afera więc jak widzę dotyczy wyłącznie Waszej godności osobistej :P Wypić meliskę, pogłaskać królika i czilałt  :icon_rolleyes


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9176 dnia: Luty 26, 2013, 20:19:08 pm »
Szpaqus mam małe pytanko :D sory że w takiej chwili ale czy masz może zdjęcia tej ślicznej krolinki
 ( baranki bodajże :icon_smile??  :bunny:

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9177 dnia: Luty 26, 2013, 20:40:54 pm »
kata-strofa dziekuje za rozluznienie atmosfery bo sama nie rozumiem po co te nerwy :)

czekamy na jedna z ważniejszych tu osób Ole niech napisze co nowego słychać w Azylu
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9178 dnia: Luty 26, 2013, 20:46:17 pm »
Mój Trusiek zdjęcie jego na awatarze waży 1.90 a 8 miesięczny Kubuś !.80 czy myślicie ze to dobra waga.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #9179 dnia: Luty 26, 2013, 20:58:38 pm »
dziewczyny, proszę :] obie jesteście związane z Azylem i nie widzę powodu, żeby się kłócić. czasami to, co napisane, jest różnie odbierane - każdy z nas bywa przewrażliwiony (ja również), ale w tym wypadku to akurat nie ma najmniejszego sensu. koniec, ok? ;)

Taja ma nadmiar tkanki tłuszczowej, na co zwrócił uwagę doc podczas jej badania. tak jak napisała kata_strofa jest to jednak problem nieporównywalny chociażby do królików takich jak Momo, który przebywa/ przebywają w Azylu pod szyldem - królik z otyłością ;)

przy dobrej herbacie albo kawie polecamy widok kojący :P w postaci królików :D

Lizzard, Ninja i Tufi :)



Lizzard i Ninja :)



Rabisu :)





















z Ninją i Tufim



z Taurusem :)



i nie tylko :)



mój kochany Tufi :)









z Ninją :)





i Taurusem :)



a nawet z Kurt ;)





Tufidba o czystość ;)











Ninjai Seen :)





oraz Rabisu



a poniżej trio z Lizzard



Sky- już po kastracji - wygolony pod brodą ;)









z chłopakami















i z Rabisu :)













:P





jak widać w końcu Rabisu został sam, Sky była chyba zbulwersowany zachowaniem kolegi :P



i jeszcze Lizzard :)



Taurus - wydaje mi się, że zmiana na rogówce jest trochę mniejsza. poza tym Taurus wygląda jak inny uszak :)















i Sky :)



Ninja jest bardzo ciekawskim uszakiem. dzisiaj wielokrotnie do mnie podchodził i opierał się łapkami o moje nogi :)











nasz zbój Seen - a był taką sierotą ;)







z Tufim



Kurt, Rabisu i Tufi :)



oraz Seen



i nie tylko :)









Lizzard :)







Kurt i towarzystwo :)























Kurt z jabłkiem ;)

















i z Rabisu :)













i znowu ten Rabisu :]





a tutaj...hmm Kurt i Seen :P



Rabisu i Ninja :)



Ninja...i Tufi :)



Taja :)







Sushi na 99% ma już nowy dom :) wrzuciłabym jej zdj. z DT, ale dzisiaj już Wam oszczędzę :P tym samym apeluję do Rózi w sprawie zaprezentowana zdjęć Esci i Nutka, które dzisiaj dostałam - są piękne :)

w weekend mamy transport do Olsztyna i może uda nam się wysłać do DT 2 uszaki :)

poza tym w weekend jeden azylowy rezydent wyjdzie do DT w Warszawie :) miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach pozytywnie zakończą się kolejne spotkania w sprawie DT...
a my tymczasem czekamy na kolejne króliki, w tym uszaka ze Złotowa

co jeszcze...hmm

wczoraj dotarły do nas również bardzo miłe wiadomości od opiekunów Misia Uszatka oraz Nimma :)

i tak się kręci bez przerwy...:)