Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280997 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8840 dnia: Luty 15, 2013, 07:55:54 am »
 ??? :( Rózia odeszła  :( ??? 
  
ból, pustaka i niezrozumienie ... ??
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8841 dnia: Luty 15, 2013, 07:58:55 am »
:( przytulam mocno  :przytul
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8842 dnia: Luty 15, 2013, 08:18:30 am »
bardzo mi przykro:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8843 dnia: Luty 15, 2013, 08:20:03 am »
czarny piątek...

Gawroszka http://adopcje.kroliki.net/rabbits/734#yield

trafiła do Azylu w maju 2012 r.

została podrzucona w kartonie do jednej z łódzkich lecznic

jej stan od początku wskazywał na to, jak wiele przeżyła - rtg głowy oraz kręgosłupa ukazały bardzo zły stan jej kości - niedobór wapnia. przednie łapki Gawroszki były zniekształcone, ciśnienie w gałkach ocznych zdecydowanie zbyt duże. króliczka była wychudzona. z uwagi na jej stan, w tym ryzyko pęknięcia żuchwy, musieliśmy wstrzymywać się z zabiegiem usunięcia zębów, jak również sterylizacji. przez wiele miesięcy Gawroszka czuła się coraz lepiej, ale przyszedł moment załamania :(

Gawroszki przez cały czas pobytu pod naszą opieką otrzymywała leki na wzmocnienie kości. przez ostatnie miesiące bardzo dzielnie walczyła...

teraz Gawroszki nie ma już z nami. wczoraj późnym wieczorem po wizycie u doc, podjęłyśmy decyzję o poddaniu jej eutanazji. to był już ten moment...Konrad dziękuję

Pani Małgosiu  :przytul: Gawroszka miała najwspanialszy dom, jaki mogła sobie wymarzyć. dziękujemy za wszystko, co Pani dla niej zrobiła...

dziękujemy też wszystkim, którzy w ostatnich tygodniach pomagali organizować wizyty Gawroszki w Toruniu (Gawroszka przebywała w DT w Bydgoszczy)

ogromne podziękowania należą się na pewno Miki, która bardzo zaangażowała się w pomoc Gawroszce  :przytul:

***

przyczyną decyzji o eutanazji było nieodwracalne wyniszczenie organizmu Gawroszki - kilka dni temu Gawroszka jeszcze jadła, ale teraz mogliśmy już tylko czekać na to, aż sama odejdzie...nie chciałyśmy, aby dłużej cierpiała.
chociaż zasadniczo przyczyna  śmierci Gawroszki jest znana, dzisiaj odbędzie się sekcja zwłok.



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8844 dnia: Luty 15, 2013, 08:23:19 am »
strasznie przykra wiadomośc:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline 82franchesca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8845 dnia: Luty 15, 2013, 08:42:30 am »
Rózia :swieca:
Gawroszka  :swieca:
Tak mi przykro  :icon_cry

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8846 dnia: Luty 15, 2013, 08:49:37 am »
:( biedactwo, teraz już nie cierpi ....
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8847 dnia: Luty 15, 2013, 09:15:01 am »
Każde odejście królika zmienia nasz świat, który już nie jest taki sam. Gawroszko, Rózio kicajcie szczęśliwe za Tęczowym Mostem. :swieca:
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8848 dnia: Luty 15, 2013, 09:27:11 am »
Tak strasznie mi przykro.. :( Róziu, Gawroszko.. teraz kicajcie szczęśliwe za TM ;(
WO AMIGO

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8849 dnia: Luty 15, 2013, 09:36:11 am »
Hugo przestał tolerować podkłady. doprowadzają go do szału, dlatego dzisiaj w nocy miał tylko koc...
A ten tego tam, może mu kupić ted dry bed?? http://piggyshop.pl/dry-bed-antyslip-szary-b-50x75/ Tutaj jest najtańszy jaki znalazłam. Ja kupiłam taki dla Donki kilka dni temu, ale jeszcze nie wiemy, jak się sprawdza. Trzeba poczekać na relację Kasi.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8850 dnia: Luty 15, 2013, 09:41:47 am »
pippilotta Hugo będzie miał dry bed- dziewczyny już zamówiły dla niego i fly
dry bed naprawde ulatwia opieke nad chorym zwierzakiem- bez niego wogole nie dalabym sobie rady z piccolka
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8851 dnia: Luty 15, 2013, 09:46:07 am »
Gawroszka...Rózia...To zawsze boli tak samo... :(:(

Kicajcie dziewczynki za TM...zdrowe, szczęśliwe

Offline sharon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8852 dnia: Luty 15, 2013, 10:08:43 am »
Biedactwa...   Gawroszka, Rózia   :( :( Biegajcie za Tęczowym...

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8853 dnia: Luty 15, 2013, 10:12:18 am »
pippilotta Hugo będzie miał dry bed- dziewczyny już zamówiły dla niego i fly
a to superancko, bo ja już nie mogę w tym miesiącu zasponsorować

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8854 dnia: Luty 15, 2013, 10:18:51 am »
czy Różia tez wczoraj była u dr. Krawczyka? bo jeśli tak to widziałam ta ślicznotke....
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8855 dnia: Luty 15, 2013, 10:29:41 am »
Ogólnie wrażenie jeśli chodzi o doktora to pomimo tylu pacjentów naprawde człowiek z sercem na dłoni dlaczego jest on tylko jeden
Faktycznie jeśli chodzi o doktora Krawczyka byłam w tak pozytywnym szoku, i powiedziałam już wczoraj, że nigdy nie pojadę już z moimi uszakami do innego wet. Jest niesamowity, jego podejście do ludzi, do zwierząt. Nigdy nie widziałam czegoś takiego. Jednak są wspaniali ludzie którzy przejmują się losem zwierząt! Jestem bardzo z dr zadowolona i myślę że nie tylko ja!

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8856 dnia: Luty 15, 2013, 10:31:41 am »
Ogólnie wrażenie jeśli chodzi o doktora to pomimo tylu pacjentów naprawde człowiek z sercem na dłoni dlaczego jest on tylko jeden
Faktycznie jeśli chodzi o doktora Krawczyka byłam w tak pozytywnym szoku, i powiedziałam już wczoraj, że nigdy nie pojadę już z moimi uszakami do innego wet. Jest niesamowity, jego podejście do ludzi, do zwierząt. Nigdy nie widziałam czegoś takiego. Jednak są wspaniali ludzie którzy przejmują się losem zwierząt! Jestem bardzo z dr zadowolona i myślę że nie tylko ja!
Zazdrość mnie zżera ;)

Gawrosiu, Róziu - kicajcie wesoło i bez bólu za tęczowym mostem .....kochane
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8857 dnia: Luty 15, 2013, 10:36:27 am »
Ogólnie wrażenie jeśli chodzi o doktora to pomimo tylu pacjentów naprawde człowiek z sercem na dłoni dlaczego jest on tylko jeden
Faktycznie jeśli chodzi o doktora Krawczyka byłam w tak pozytywnym szoku, i powiedziałam już wczoraj, że nigdy nie pojadę już z moimi uszakami do innego wet. Jest niesamowity, jego podejście do ludzi, do zwierząt. Nigdy nie widziałam czegoś takiego. Jednak są wspaniali ludzie którzy przejmują się losem zwierząt! Jestem bardzo z dr zadowolona i myślę że nie tylko ja!

Kurde,nie pisz wiecej,bo mnie zazdrosc  zzera,ze macie takiego cudownego weta...zeby chociaz w polowie taki byl w moim poblizu :placze

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8858 dnia: Luty 15, 2013, 10:41:53 am »
Kurde,nie pisz wiecej,bo mnie zazdrosc  zzera,ze macie takiego cudownego weta...zeby chociaz w polowie taki byl w moim poblizu placze
Soniu, mnie to samo "uderzyło" ech..... "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma"...
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8859 dnia: Luty 15, 2013, 10:45:03 am »
I ja dopisuje się do grona wściekle zazdrosnych zakróliczonych :)