Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281002 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8280 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:16:04 pm »
Ponieważ uszatków nowych nie brakuje, to może ew. wirtualny opiekun pokazuje zdjęcie sierotki i nadaje imię?
Mi ten pomysl sie bardzo podoba!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8281 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:18:09 pm »
Mnie też, bo to jak zostać matką/ ojcem chrzestną / chrzestnym :)

Offline anka_u

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1276
  • Płeć: Kobieta
    • wątek moich usząt
  • Lokalizacja: okolice Poznania
  • Moje króliki: Libby, Ziutek, Majeranek
  • Pozostałe zwierzaki: Torres, Resto, Perro
  • Za TM: Zetorek, Łaciata Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8282 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:19:28 pm »
https://lh3.googleusercontent.com/-mCFyJ2zcuHw/UQQ1bpohooI/AAAAAAAAQuI/7x5-NdSnLU8/s665/DSC05227.JPG
He he nie tylko ja nie mogę się doczekać.
To ja poproszę o tego (mam nadzieję, że udało mi się wkleić zdjęcie)
A mogłabym go nazwać Taurus albo Ursus?

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8283 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:28:27 pm »
Myślę że z nadaniem imienia to świetny pomysł.  Bardzo dobrze  sprawdziło się np. w Sopocie :D

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8284 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:30:01 pm »
Witam. Wczoraj trafił do mnie Warner (DT).  :jupi
Był strasznie przestraszony dlatego nie ruszałam go, ale miał otwartą cały wieczór klatkę, wyskoczył 3 razy i wracał z powrotem do niej. Dziś klatka była też otwarta (od samego rana) i nie wychodził, postanowiłam go wyjąc i pokazać,że pokój nie gryzie ;) To był dobry pomysł, Warner szaleje od 12 (królik wyścigówka + skoczek)! Z niewielkimi przerwami na przegryzienie czegoś i chwilę leżakowania :) Jest wspaniałym królikiem! Powoli zaczyna mnie zaczepiać :p
Pozdrawiam  :papatki

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8285 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:33:21 pm »
sylwiawiewióra - świetnie że Warner jest u Ciebie! Wpadł mi w oko jak tylko zjawił się w Azylu :) Jak już sobie pozwoli - to wygłaszcz go porządnie ode mnie! :P

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8286 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:34:29 pm »
sylwiawiewióra To wspaniale! a masz jakieś zdjęcia? :D

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8287 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:36:04 pm »
No i fotki pliska :))

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8288 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:42:55 pm »
Muszę wszystkich rozczarować :( aparatu nie posiadam na stancji tylko kiepski telefon i nie mam kabla, ale postaram się to zmienić! I wszystko nadrobię! (mam utrudnione pisanie, bo uszatek dodaje literki od siebie ;p)
słuchajcie, nigdy nie miałam królika ... A w nim się zakochałam! :D

Offline magda_lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8289 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:47:18 pm »
Zawsze możesz zamienić DT w DS ;)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8290 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:49:41 pm »
A w nim się zakochałam! icon_zeby
Inaczej byc nie moze....jak juz Cie wzielo tak juz sie nigdy nie odkroliczysz.
Krole to cuda swiata...nawet siuski i bobeczki sa przecudne.

Offline sylwiawiewióra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8291 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:55:24 pm »
Deedee - głaskanie, może nastąpić już niedługo... właśnie włożył główkę pod moją rękę :) świetne chwile :)
magda_lena - mam dwie szynszyle a w domu czeka pies i papuga (których nie mogłam zabrać ze sobą)
Chyba, że mój chłopak równie mocno pokocha uszaka... kto wie... :) ... :p
sonia - nie byłam świadoma tego, jakie one są inteligentne! :D

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8292 dnia: Styczeń 27, 2013, 16:59:46 pm »
Głosy na blog oddane w ilości sztuk 2. Zaraz po rodzinie podzwonię aby wysłali -może ktoś posłucha :)
Mam pytanie czego oprócz jedzonka potrzebują "nowo ocaleni". Mam w domu sporo niewykorzystanych gadżetów, dla moich to zbyt wiele i nigdy nie korzystają, mam na myśli miseczki, paśniki, kuwety (używane może z tydzień -nie podobały się), jakieś legowisko się znajdzie. W sumie nic wielkiego ale jeśli to pomoże to proszę o sygnał z chęcią podaruje.
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8293 dnia: Styczeń 27, 2013, 17:16:44 pm »
sylwiawiewióra - widzisz? Króliki to naprawdę świetne stworki :) Ja przywożąc Dzwonka do siebie na DT po 3 dniach nie wytrzymałam i wysłałam formularz adopcyjny :P Bałam się że ktoś mi go zabierze, a nie wyobrażałam sobie po 3 dniach że mogłabym go komuś oddać. No i bęc, mam teraz 2 sztuki :PP

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8294 dnia: Styczeń 27, 2013, 17:21:49 pm »
Ja do tej pory jestem zła na Kamila mojego że nie pozwolil mi mojego Nimmusia zostawic, ale cóż:) teraz mozemy miec Pistacje i Winnetou:)
Który narazie nie dał się nawet wyjąć ztransportera wiec nie chcialam go stresowac i wsadzilam transporter do klatki i wykical sobie;)

szalony;)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8295 dnia: Styczeń 27, 2013, 17:25:25 pm »
Oj Nimm był przecudny  :heart
Też by mnie bolało oddawanie go...

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8296 dnia: Styczeń 27, 2013, 17:58:22 pm »
Sylwia-wiewióra ja jeszcze niedawno miałam tylko jednego królika w tej chwili jestem szczęśliwą posiadaczką czterech plus jeden na dt. One naprawdę uzależniają :glupek:Budzisz się rano i co robisz? Mizianko mizianko.Nawet jak ide rano do pracy muszę znależć chwilke dla nich,nie wyobrażam sobie innego początku dnia. Dają naprawdę dużo radości :zakochany: :zakochany:

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8297 dnia: Styczeń 27, 2013, 18:08:05 pm »
Ode mnie poszły 3 sms-y
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline sharon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8298 dnia: Styczeń 27, 2013, 18:20:31 pm »
Już kiedyś pisałam z Olą, miałam wtedy wziąc na DT jakiegoś królcia, ale niestety pokomplikowało mi sie troszkę i nie mogłam wziąć... Teraz mogę :) Mam numer Oli, tak że skontaktuję się z nią jutro. Tylko teraz szukam klatki, ponieważ moją pożyczyłam, jakiś czas temu i niestety pożyczalski urwał kontakt !!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8299 dnia: Styczeń 27, 2013, 18:33:31 pm »
Dziękuję kochane :*
Jakby tak do 12.00 utrzymać się w 10.....w tej kategorii jest 810
no i fajnie bo np w sobotę na bloga było ponad 460 wejść :)
****
ech z tych "nowo ocalonych" tak mi z myśli nie schodzi ta maleńka :( Taka kupka nieszczęścia :(

****
Madzi_85 Ola_19 a jakbyście tak wsawiły: nr + fotka
I wtedy kto by mógł dać wo to by pisał np..fotka numer:-imię: andzia /andzik- wo: posąsiedzku???
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2013, 18:40:10 pm wysłana przez po_sąasiedzku »