Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281231 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Foxik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8080 dnia: Styczeń 22, 2013, 23:31:49 pm »
notabene szkło w kredensie całe. akurat to zdjęcie (bo chyba o tym mowa) było z "wakacji all inclusive" u Babci. Babcia w kązdym razie nic nie wspominała o szkodach  :bunny:

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8081 dnia: Styczeń 23, 2013, 09:08:13 am »
Heh.. Voxiu też zje wszystko! Serio, ostatnio próbował Kubie z kanapki zabrać salami, a mi jajko :crazy: Ale na szczęście nie ma zapędów niszczycielskich :)
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8082 dnia: Styczeń 23, 2013, 10:16:29 am »
Hihi, Foxik i Voxik mają podobny wyraz twarzy :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8083 dnia: Styczeń 23, 2013, 10:30:22 am »
Nie, żebym była upierdliwa, ale.... https://www.facebook.com/events/576325549063855/ rozsyłajcie, gdzie tylko się da!  :blaga: :blaga: :blaga:

Nie pamiętam czy już o tym wspominałam, ale udało nam się zebrać już 245zł na podkłady! (Za jakiś czas, jak przyporządkuję nazwiska do nicków, to wymienię od kogo  :dookola:) Jeśli ktoś miałby ochotę jeszcze się dorzucić to zapraszam do kontaktu ze mną :) Myślę, że niedługo trzeba będzie zrobić zamówienie :)
WO AMIGO

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8084 dnia: Styczeń 23, 2013, 11:12:58 am »
Masakra! Nie tylko w Olsztynie jest króliczy kryzys: http://www.facebook.com/pages/miniaturkabeztajemniccom/432468263435538

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8085 dnia: Styczeń 23, 2013, 13:34:34 pm »
Koleżanka miała dać niepotrzebną klatkę po swym królasku, ale niestety już jej nie ma :( Mogę zatem służyć tylko pomocą w czasie sobotniej akcji w Olsztynie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 13:41:35 pm wysłana przez niusia »

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8086 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:01:27 pm »
MartaP wysłała linka do wszystkich znajomych  :DD oby była pozytywna reakcja.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8087 dnia: Styczeń 23, 2013, 20:54:20 pm »
dzisiaj u Pachino nie podobało mi się jej lewe oko oraz nos :/

















Ethel jest w znacznie lepsze formie. ma zawadiacki wyraz pyszczka. uszy do góry. jest radosna.

Pachino wręcz przeciwnie. ma cały czas uszy skulone po sobie. jest chudsza i strasznie delikatna. czasami potyka się o łapki. siedzi wykrzywiona. ma bardzo ładny apetyt i to jest ważne. w badaniu kału nie ujawniły się kokcydia, ale jutro będę znała wyniki w sprawie e.c. i prawdopodobnie tak czy inaczej wejdziemy z sul-tridinem (ze względu na zaburzenia neurologiczne).





tutaj Pachino na pierwszym planie





Kurt czuje się bardzo dobrze po zabiegu, chociaż nadal zdarza jej się kichnąć i ten temat musimy nadal obserwować. jeśli to nie minie, czeka nas wymaz. na szczęście jest w dość dobrej kondycji psychicznej :)









Hrabina z Bielinką :D



Nellie potrzebuje trochę czasu, aby oswoić się z człowiekiem. najlepiej czuje się w niewielkim króliczym gronie ;) - im mniej królików, tym jest odważniejsza.







Puniek :D ze swoją piękną łapą :P wciąż czeka na swój dom  :przytul



dzisiaj Azyl opuścił: Zołi (DT w Toruniu), Erin (DT w Poznaniu) oraz Hrabina...DS w Toruniu :D dziękujemy  :bukiet

jutro zabiorę do doc Pachino, Tufiego, może uda nam się wysterylizować również Nellie

mobilizacja trwa nadal :D




Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8088 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:03:30 pm »
Moje dwa białe skarby, jak dobrze, że są pod opieką takiego specjalisty! :przytul

A Nellie to ulubienica Kuby, ciągle powtarzał, co to za piękny królik :) :)
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8089 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:06:49 pm »
Serce się ściska, jak patrzę na te dwie bidulki od terrarysty - jaki je los miał czekać (choć jak się pomyśli, co już je spotkało, to wyobraźnia zawodzi, może i dobrze :/ ). Takie ufne, cudne królcie...
Nellie jest przecudna, co za zawadiacka mordeczka!
No i Hrabina, co za godność, uroda, klasa!
Pomyśleć, że niedługo będzie prawie całkowita zmiana pensjonariuszy  :nie_powiem
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8090 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:08:42 pm »
To,to są samiczki? Coś mi umknęło chyba :P Nie wyglądają najgorzej....dobrze,że są już bezpieczne :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8091 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:09:28 pm »
fiu fiu ale sie dzieje

ps czy doc widzi jakies szanse na uratowanie pachino:(?

ps2 nelle jest pięknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8092 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:10:43 pm »
Bardzo dobrze że będzie zmiana, bo taka rotacja daje szanse na nowe domki wielu wielu królisiom :) :)

Suzy - teraz nie wyglądają najgorzej, choć jak przyjrzeć się łapeczkom Pachino, to widać, że są nienaturalnie i wygięte, choćby na tym pierwszym zdjęciu :(
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8093 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:13:57 pm »
Hrabina, Fistaszek, Mioki - adoptowane! :)
Tak pomyślałam że w całym tym zawirowaniu wokół olsztyńskiej katastrofy jest też coś pozytywnego - uszy dostają domy, są adoptowane, ludzie dowiadują się o Azylu i bezdomności królików. Mimo wszystko to plus.

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8094 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:14:11 pm »
Terraryści to karmią węże kotami małymi. Łamią im łapki albo obcinają na żywca.Wiem to od weta.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8095 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:21:41 pm »
Erin została już zainstalowana w klatce. Na zmianę je i pije :P Pojawiły się też pierwsze bobki :)
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8096 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:27:59 pm »
MartaP domyślam się,ale choćby jeden dzień w Azylu to cenny dzień,uszaki tu się bardzo zmieniają-oczywiście na plus ;-)


Terraryści to karmią węże kotami małymi. Łamią im łapki albo obcinają na żywca.Wiem to od weta.

Chyba nie skomentuje.....

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8097 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:32:52 pm »
A Franklin galopuje w te i z powrotem. Mam w domu konia wyścigowego  :rotfl2


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8098 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:34:33 pm »
a jak mierzwa sie do tego konia nastawia? pokojowo czy mord w oczach?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #8099 dnia: Styczeń 23, 2013, 21:35:11 pm »
A Franklin galopuje w te i z powrotem. Mam w domu konia wyścigowego
Sprawdź, może ma jakieś miniaturowe podkówki.
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.