Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5280947 razy)

0 użytkowników i 17 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7700 dnia: Styczeń 12, 2013, 10:39:55 am »
no jak to on sie ugial a ty marudzisz- a w przyszly weekend nie bedziesz przypadkiem pochlonieta przygotowaniami do obrony:)?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7701 dnia: Styczeń 12, 2013, 10:40:08 am »
Marta, jakby co, zagroda czeka, ta, co ją miała Lorcia...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7702 dnia: Styczeń 12, 2013, 12:34:14 pm »
do MartaP .... w wawie jest osoba pracujaca w jednej z aptek ktora jest IMHO niezle zorientowana w cenach i dostawcach podkladow, wiedziala zawsze jakie sa dobre podklady a jakie sa be, przez swoj system apteczny miala podglad kto i kiedy robi promocje a kto i kiedy bedzie robil (bo sa zapowiedzi z wyprzedzeniem), i sama w ten sposob zamawiala ....

jak chcesz moge podac namiar na nia na PW

bede tez wdzieczny za podanie na pw rozpiski jakie podklady byly dobre i dlaczego, i jakich cen oczekujecie .... przedzialu, to popytam skad moi znajomi biora i w jakich cenach
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7703 dnia: Styczeń 12, 2013, 12:37:12 pm »
andy_wawa ok poproszę ale proszę na maila, bo mam ostatnio problem z PW
mojego maila masz, prawda?
WO AMIGO

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7704 dnia: Styczeń 12, 2013, 13:55:25 pm »
jak chcesz moge podac namiar na nia na PW
andy_wawa - właścicielka PICCOLI też by się z pewnością skusiła. Nie wiem czy widziała Twoja propozycję...

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7705 dnia: Styczeń 12, 2013, 14:31:42 pm »
tak tak my tez chetni- piccola jest podkładowa i nie ma szans na powrót na żwirek przez kolejne miesiące- nie wiadomo czy wróci kiedykolwiek

ps Pippilotta dzięki za pw:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7706 dnia: Styczeń 12, 2013, 15:00:16 pm »
andy_wawa ok poproszę ale proszę na maila, bo mam ostatnio problem z PW
mojego maila masz, prawda?

jesli MarcieP uda sie trafic akurat na jakas promocje to napewno sie podzieli i skorzystaja ... wszyscy nasi uszaci przyjaciele
mail z danymi poszedl ....

rozmawialem z Gosia z apteki .... o temacie juz wie, poszuka i popyta wsrod znajomych firm i hurtowni
w zwiazku z tym poprosila o tel od najblizszego poniedzialku popoludniu bo juz wtedy powinna cos miec (=info), ktore mam nadzieje iz bedzie przydatne
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2013, 15:32:25 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7707 dnia: Styczeń 12, 2013, 15:17:29 pm »
MartaP, ja też proszę o cynk :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7708 dnia: Styczeń 12, 2013, 16:42:06 pm »
maila dostałam już piszę do Gosi, choć mamy tutaj już i tak całkiem niezłą ofertę :) Napisałam też do tufi maila o odpowiedniej treści, może się złamią :P
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7709 dnia: Styczeń 12, 2013, 16:45:33 pm »
marta jak bedziesz cos wiedziec pamiętaj o nas i naszym ledwolapku:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7710 dnia: Styczeń 12, 2013, 18:38:00 pm »
jak coś będę wiedzieć, to na pewno tu napiszę :)
WO AMIGO

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7711 dnia: Styczeń 12, 2013, 19:34:07 pm »
Matko Zgredzia kochaniutka. Och te baraninki strasznie mi sie podobają. Zając moze będzie miała ds więc jeśli sie skusze a napewno to na baranka.

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7712 dnia: Styczeń 13, 2013, 12:13:10 pm »


Wojak pozdrawia z DS

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7713 dnia: Styczeń 13, 2013, 12:34:23 pm »
czas przedstawić 4 nowych podopiecznych Azylu :)

Kurt - króliczka ze Szczecina z pewnością znana wielu forumowiczom
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/310#yield

Kurt na pewno wygląda znacznie lepiej niż kilka tygodni temu, ale musimy nad nią jeszcze popracować
w ostatnich dniach jej apetyt i aktywność były znowu znacznie zmniejszone, chociaż wczoraj nas wszystkich miło zaskoczyła :) ma na pewno ogromną wolę walki :)
wszystko wskazuje na to, że jej podstawowym problemem są zęby (Kurt ma problem z lewym okiem) - jutro jedziemy do doc :)











Filipinka - 2-letnia króliczka ze Szczecina oddana przez właścicieli z powodu "alergii"
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/1033#yield









Zołi - króliczka odebrana przez TOZ ze sklepu zoologicznego - podobna do naszej kochanej Kluski :(













Remy - królik odebrany wraz z Zołi przez TOZ ze sklepu zoologicznego - póki co bardzo wystraszony







***

ostatnio wspominałam o Winnetou - o Winnetou i Weronice :) bardzo żałuję, że Weronika nie może zostać domem tymczasowym Winnetou, bo doskonale radzi sobie z "trudniejszymi" przypadkami - ma niesamowite wyczucie i rękę do takich uszaków, a ja wczoraj z ulgą patrzyłam na to, ile potrafi zdziałać
Weronika jest opiekunką naszego adopcyjnego Łatka :)

Winnetou reaguje szałem na widok ręki i dotyk - w momencie wyjęcie z klatki rzuca się na wszystkie strony





























to był szok :)











przepiękna Hrabina :)







panienka Koko :)





Fistaszek - okolice cewki moczowej wyglądają już znacznie lepiej :)



przystojniak Puniek wciąż oczekujący na swój dom - dzisiaj jego siostra Winstonowa trafi do DS w Toruniu :)



***

dziękuję za wrzucenie zdj. Wojaka  :przytul

Dobrusia wczoraj przekazała mi informację o kolejnym króliku potrzebującym pomocy - podobno głodzonym...dzięki naszym dziewczynom, dzisiaj król ma dotrzeć do Olsztyna i w zależności od jego stanu, ale poczekamy kilka dni na transport albo będziemy szukać tego transportu na gwałt :/ trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na wiadomości

***

oczywiście poszukujemy wirtualnych opiekunów dla naszych uszu  :bukiet



Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7714 dnia: Styczeń 13, 2013, 12:37:53 pm »
macie tam króliczą czarodziejkę :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7715 dnia: Styczeń 13, 2013, 12:47:56 pm »
dziś okolo godziny 16 ten głodzony królik pojawi się u mnie :) wieczorem dam znać jak się sprawy mają

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7716 dnia: Styczeń 13, 2013, 12:51:03 pm »
Winnetou reaguje szałem na widok ręki i dotyk - w momencie wyjęcie z klatki rzuca się na wszystkie strony
Toz to indianin,a oni tacy juz sa  :>
Milo mi widziec piekna Kurt....kochana dziewczynka caly czas wedruje z miejsca na miejsce w poszukiwaniu swojego czlowieka,zeby juz wreszcie znalazla kochajacy domek i ludzi,ktorzy beda ja bardzo mocno kochac :heart
Tego samego zycze wszystkim krolisiom ,chociaz w Azylu maja o niebo lepiej niz w niejednym DS.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7717 dnia: Styczeń 13, 2013, 12:52:39 pm »
Wojakowi gratulujemy DS, a jego DS - Wojaka :)
Piękne te nowe azylowe "nabytki" :)
Czyżby nastał przełom i Winnetou zaczął się socjalizować? Czy to magiczne działanie Weroniki? ;)
Dobrusia wczoraj przekazała mi informację o kolejnym króliku potrzebującym pomocy - podobno głodzonym...dzięki naszym dziewczynom, dzisiaj król ma dotrzeć do Olsztyna i w zależności od jego stanu, ale poczekamy kilka dni na transport albo będziemy szukać tego transportu na gwałt  trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na wiadomości
Szkoda komentować. Oby uszak był w miarę dobrym stanie i oby udało mu się pomóc!

Własnie doczytałam info od DeeDee, że głodzony króliczek ma dziś u niej być. czekamy na wieści, Deedee!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7718 dnia: Styczeń 13, 2013, 13:08:32 pm »
Będą będą...wieczorem, jak zobacze co jest grane :) Mam nadzieję że królik się jakoś trzyma. Z tego co wiem to zmieniał już kilkukrotnie właściciela i każdemu się ostatecznie nudził :/ stąd zapominano go karmić, wypuszczać itp...  :bejzbol

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7719 dnia: Styczeń 13, 2013, 13:14:13 pm »
Nie myślałam, że na Koko aż tak się odbije choroba :icon_cry Widzę, że schudła bidulka i straciła trochę ze swojego dawnego szyku. Czy już jest zdrowa? Jak ona się czuje? Trzymam za nią mocno kciuki. To taka przepiękna królinka  :heart 
Suwaczek z babyboom.pl" border="0