Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284666 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7200 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:19:38 pm »
hmm....mam nadzieję po prostu że mój plan uda się wcielić w życie ;p

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7201 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:21:24 pm »
hmm....mam nadzieję po prostu że mój plan uda się wcielić w życie ;p
haha, to bardzo dużo mi wyjaśniło  :diabelek - dobra, nie dopytuję, bo to jakaś wielka tajemnica, lepiej nie zapeszyć  :nie_powiem
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7202 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:24:59 pm »
wolę nie mówić, póki sama nie będę wiedziała na 101% ;)

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7203 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:26:20 pm »
Kakao,powinien sie ZORRO nazywac....bo i podobny z wygladu i jak wtargnal na wybieg to wszystko poprzestawial.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7204 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:29:28 pm »
Deedee myślę o Kiarze :) - jako o Twoim drugim tymczasowiczu :D

zgadzam się. Kakao jest boski! uwielbiam jego charrrakter ::):):)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7205 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:30:08 pm »
Tadeusza, który dzisiaj dołączył do adopcyjnej Pandy! usmiech2
Jak Pandusia walnie mu serię min, to tadziowa grzywa stanie dęba z zachwytu :)
a to bajer "Zakochany kundel" w uszatym wykonaniu

No i oczywiście moja "córcia" bucha niepowtarzalnym wdziękiem :)


Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7206 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:33:20 pm »
Extra! :doping: w takim razie oficjalnie mówię że 2.01 będę jechała do Olsztyna przez Toruń - zabieram ze sobą Dzwonka, Kiarę i Atillę do Olsztyna.
Pociąg Interregio w Toruniu Głownym będzie planowo o 13:56 i stoi tam parę minut więc myślę że zdążymy zrobić przechwyt  :jezyczek:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7207 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:40:11 pm »
Patrzcie, nastawiamy się na pary hetero...a bywa różnie - Andziulka przez 3 tyg latała zagryzać Czesia - potem miłość, Zacha atakowała " na śmierć" a Czesio z Zachem od razu przyjaźń wielka.
Moja pierwsza Trusia z sąsiadki Olą (obie niesterylizowane, a my z sąsiadką niedouczone - patrz brak netu, literatury lata90) na czas wyjazdów przygarniałyśmy i uszatki mądrzejsze od nas - koleżanki od pierwszej chwili.
Może niekiedy nie liczy się płeć - liczy się charakter? :)

Offline Kamisia900

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 873
  • Płeć: Kobieta
  • zakróliczona 4ever
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7208 dnia: Grudzień 30, 2012, 22:58:57 pm »
Jak dobrze, że wszyscy dotarli cali i zdrowi :) a Chlebek jakie już ma ładne zdjecia :D mam nadzieje, że będzie to miłość :) Zdjęcia z Azylu super :)

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7209 dnia: Grudzień 30, 2012, 23:28:27 pm »


Tuficzuje się dobrze - zaczął nabierać masy ciała. uwielbia rodi care (może ktoś chciałby podarować Tufiemu kolejne opakowanie? :))


jako adopcyjna mama chętnie kupię, przeleję większą kwotę, ale niestety dopiero po 10 stycznia. Cieszę się, że mały ma się coraz lepiej :)

Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7210 dnia: Grudzień 30, 2012, 23:35:28 pm »
Zadam może głupie pytanie - Tadeusz pojechał do DT czy DS? :)
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7211 dnia: Grudzień 30, 2012, 23:47:51 pm »
Tadeusz jest w DT z opcją DS w Toruniu :) z naszą adopcyjną gwiazdą Pandą :)

na usprawiedliwienie powiem, że Ruda była anorektycznie chudym królikiem ze świerzbem (miała na kręgosłupie wielki ubytek sierści) i ropnym katarem (diagnoza: pałeczka ropy błękitnej - jedna z najpaskudniejszych bakterii). z tego co pamiętam ważyła mniej niż 2 kg...a dzisiaj, mając wagę idealną, waży 3,65 :) po podaniu autoszczepionki zniknął katar ropny i tylko czasami - kiedy się zdenerwuje :P zdarza jej się kichnąć :) Królowa jest boska i uwielbia swój fotel :D

Deedee postaramy się wszystko sprawnie zorganizować na 2.01. :D

Kamisia, dziękujemy za transport dla dzisiejszej trójcy  :bukiet

co do króliczych duetów, mój Rusek uwielbiał swojego Kubę...potem pokochał Wifi a teraz szuka swojej połówki, bo przez ostatnie miesiące przez jego terytorium przewinęła się taka ilość przypadków chorobowych, że się chłopak załamał...co ja dla niego szykuję...zresztą tęsknimy za Nobusiem

AgaG dziękujemy za pomoc dla Tufiego :* bardzo cieszy mnie to, że tak ładnie radzi sobie bez siekaczy, a rodi mu nie szczędzimy :)



Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7212 dnia: Grudzień 30, 2012, 23:51:42 pm »
Super! trzymam zatem kciuki za Tadka i Pandę  :jupi
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7213 dnia: Grudzień 30, 2012, 23:54:25 pm »
Olu nic cie nie usprawiedliwia- są odrzuca wniosek o zmniejszenie winy- jak nic po znajomości przejełaś Rudą- to az nieprzyzwoite być tak pieknym!!! i to jej futro!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline anetkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2638
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Bazyl
  • Za TM: kot Kajtek, chomiczki Bruno i Muffinka, ukochana Klementyna 25.01.18 ❤
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7214 dnia: Grudzień 31, 2012, 00:31:12 am »
Ruda to jeden z piękniejszych królików jakie widziałam :zakochany: Te białe bamboszki są przecudne!

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7215 dnia: Grudzień 31, 2012, 01:00:24 am »
"każdy ma królika na jakiego sobie zasłuży"
Dlatego Ruda, Rusek, Grzybek i Gonzales to takie cudoooowne króliki :D



Ps: czy moderator może to naprawić? Widzę, że wszystkim użytkownikom zamiast emotikonki  :PP pojawia się emotikonka  :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 01:06:33 am wysłana przez Ko_meta »

Offline Minka.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7216 dnia: Grudzień 31, 2012, 01:41:04 am »
Fluffy - Kocham Cię:* .
Czy ona nadal szuka dt ?


Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7217 dnia: Grudzień 31, 2012, 01:41:41 am »
Olu....cieszę się bardzo. Jak trzeba to przekaż każdemu kto potrzebuje mój numer telefonu - bede wtedy informować czy pociąg ma opóźnienie itp. Będzie przezycie...4 króliki w przedziale :D
Minka. chyba tak...na adopcyjnej ciągle jest "szukany dom tymczasowy" :) chcesz ją wziąć do siebie?

Offline Justyna91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
  • Pozostałe zwierzaki: Pies - Lili <3
  • Za TM: Mój Skarb... Rudzielec. 16.12.2012.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7218 dnia: Grudzień 31, 2012, 01:46:18 am »
może jakieś informacje o Nutku?:) zostaje w dt?:)

Kiara nastepna wredota,nie zaczekała na mnie,a jesteśmy chyba coraz bliżej podjęcia decyzji. :)

Wszystkie są śliczne:)
 

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #7219 dnia: Grudzień 31, 2012, 01:46:34 am »
...i stało się. .. Siostra Be pojechala do nowego domku, bede za nią tesknic. Nie pojechała daleko, więc będę ją odwiedzać

tez bede wdzieczny za info jak tam z nowym domku, a jak u Cie sie sprawowala ?! w relacjach ze Stefanem tzn np kto rzadzil i jak bez ... niego
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2012, 01:56:21 am wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4