Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5281100 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6880 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:07:42 pm »
Fly jest taka duża i dorodna, i coraz bardziej podobna do Szaruni - widzę, że nawet ma "chorągwie" na udkach :) - szkoda tylko, że taka biedna jest z tą padaczką :( - jak to dobrze, że jest u Ciebie, Madziu :* Oby kichanie udało się szybko opanować.
Gonzales... - rewelacja! Ale czy on w ogóle ma oczy? :P

We wtorek pod naszą opiekę trafi też uszatek, który został zabrany przez bydgoską policję z mieszkania, którego właściciel trafił do aresztu. Miejmy nadzieję, że będzie zdrowy, niestety drugi uszak który z nim był - nie przeżył....
Może ten, który przeżył, będzie miał więcej szczęścia. Czy oba uszaki były w bardzo złych warunkach?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6881 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:24:06 pm »
To były te króliki w gospodarstwie czy jakieś nowe?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6882 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:38:38 pm »
ostatnie zdjecie fly i pikczersy speediego mnie rozwaliły
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6883 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:43:55 pm »
Gonzales... - rewelacja! Ale czy on w ogóle ma oczy?
To jest bardzo dobre pytanie :) Cudowny jest

Offline nezuminotabi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
    • mazgrołki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6884 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:52:15 pm »
Gonzales jest przecudowny  :zakochany: takiego skarbu nie można ukrywać :>

Życzę Fly jeszcze więcej spokojnych chwil i dużo zdrowia. Ale trzeba przyznać, że wygląda .. :hmmm porządnie  ;-) to już nie to samo chuchro

A jak wygląda sytuacja z Ugotowanymi ?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6885 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:56:52 pm »
Gonzalez wygląda jak kot. :niespodzianka
Trzymam kciuki za tamtego królika, żeby był zdrowy.
Musimy mu przecież nadać imię, a ostatnio dużo propozycji padło.
Fly ma wielkie szczęście, że trafiła do Magdy, nikt by się nią lepiej nie zajął.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6886 dnia: Grudzień 16, 2012, 19:07:57 pm »
Trzymam kciuki za nowego przybysza a drugiego szkoda ze odszedł i nie trafił pod wspaniałą opieke dziewczyn.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 19:18:48 pm wysłana przez gogamor »

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6887 dnia: Grudzień 16, 2012, 19:23:52 pm »
Fly na pewno wygląda dorodniej niż kiedyś, ale czasami mam wrażenie, że wciąż zbyt wątłe z niej chucherko ;-) Oby tylko w wymazie nie wyszło nic z czym nie będziemy mogli sobie poradzić..

Iwona - tak to są te króliki.

A Gonzales ma oczy... chociaż wciąż mu futrem zarastają :P

Natomiast jeśli chodzi o Ugotowanych to już kata_strofa musi się wypowiedzieć, ale bądźmy dobrej myśli, że casting się udał  :D

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6888 dnia: Grudzień 16, 2012, 19:45:46 pm »
Sytuacja z Ugotowanymi wygląda tak, że w czwartek przyjeżdża do mnie TVN z kamerą na casting domowy  :niespodzianka
W związku z tym od wczoraj sprzątam :P
Mąż wyraził następującą opinię co do zaistniałej sytuacji: "TVN powinien przyjeżdżać do nas przynajmniej raz w roku" (tło sytuacji: kata_strofa czyści wykałaczką listwy przy blacie kuchennym...)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2012, 19:49:40 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6889 dnia: Grudzień 16, 2012, 20:09:57 pm »
hihihi to moze ja zglosze mojego Piotrka:) to tez pozyskam czyste mieszkanie:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6890 dnia: Grudzień 16, 2012, 21:31:58 pm »
Kata_strofa chylę czoła przed twoją dzielnością  :bukiet
P.S a ty też dodając ziele angielskie masz skojarzenia z królikiem?  :P

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6891 dnia: Grudzień 16, 2012, 21:38:14 pm »

P.S a ty też dodając ziele angielskie masz skojarzenia z królikiem?  :P
W każde prima aprilis mam ochotę Zamienić zielę na...  :klotnia:

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6892 dnia: Grudzień 16, 2012, 22:04:59 pm »
madzia85 wiesz o kogo zawsze przy wrzucaniu przez Ciebie zdjęć będę się upominać,a więc upominam się :PP Taka podpowiedź-grafitowy ;-) A patrząc na dawne zdjęcia Fly i porównując z dzisiejszymi to jest to inny królik i na pewno o wiele szczęśliwszy :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6893 dnia: Grudzień 16, 2012, 22:07:43 pm »
kata_strofa, nie dość, że na psychologa, to jeszcze na sprzątaczkę powinniśmy Ci się zrzucić! :) Ale nie ma co, mój mąż też by był zadowolony widząc taki obrót sprawy :P :P W czwartek u nas wszystkie kciuki i łapuszki będą zaciśnięte! :)

Madzia - Fly wygląda przecudownie :) Tak mi szkoda tej maleńkiej istotki :( Ostatnio przejeżdżałam tą ulicą, gdzie wyrzucono Fly z samochodu i jakoś mimo woli zaczęłam się rozglądać czy i tym razem nie czekają tam jakieś Uszy :(

A Gonzales - kwintesencja piękna :zakochany:
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6894 dnia: Grudzień 16, 2012, 22:57:39 pm »
Mąż wyraził następującą opinię co do zaistniałej sytuacji: "TVN powinien przyjeżdżać do nas przynajmniej raz w roku" (tło sytuacji: kata_strofa czyści wykałaczką listwy przy blacie kuchennym...)
no wiesz, to mąż powinien tą wykałaczką listwy zasuwać! Ty masz być gotującą femme fatale od królików, a nie TVNowskim garkotłukiem :P
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6895 dnia: Grudzień 16, 2012, 23:17:09 pm »
 funny_post hahahahahaah lepiej  bym tego nie ujęła joac :turla:

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6896 dnia: Grudzień 17, 2012, 00:20:21 am »
Jak tam z Fly ? Biedactwa tak mi szkoda  ;(  Ostatnio boję się wchodzić na stronę , bo jakość coraz częściej sypią nam się uszy. Potem noc mam nieprzespaną. :dobranoc: Boli mnie wtedy serce ,że często jest to wynik głupoty  :glupek: ludzkiej.

Mam pytanie kiedy zwierze może się zarazić kokcydiozą ? Naczytałam się o tej chorobie i mam stracha o moje panienki  :icon_confused
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 00:34:17 am wysłana przez enia1973 »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6897 dnia: Grudzień 17, 2012, 00:47:45 am »
Nie strachaj się :) Kokcydia można łatwo złapać, ale i raczej łatwo je zwalczyć. Jeśli będziesz spokojniejsza wiedząc, że króliki nie mają kokcydiozy, pozbieraj ich kał i oddaj do badania :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6898 dnia: Grudzień 17, 2012, 11:50:36 am »
Kokcydia mięsożernych bydła i królików to różne szczepy pierwotniakow, czasem zróżnych rodzin. Pozatym inwazja musi byc ogromna i dyspozycja nakokcydia musi trwac jakis czaszeby zwierze zachorowalo. Także zależnie od sytuacji. Każde zwierze może umrzeć, aczkolwiek z tego co mi wiadomo u psówi kotów ładnie sie leczy.

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6899 dnia: Grudzień 17, 2012, 12:00:03 pm »
Eni mi napisała w watku ze jak mam królika na tymczasie to nie powinnam zaprzyjazniać go z moimi uszakami bo potem będzie cierpiał. Samiczki zaprzyjazniły sie już po 2 dniach. Są identycznej budowy miniaturki. Mala Kubuśka liże co chwile Zając jak biegają. Trusiek to nie pozwala sobie na takie czułości. Zgaga14 powiedziała że fajnie ze dziewczyny polubiły sie. W takim razie juz sama nie wiem. Co Wy na to jak zwykle prosze o rade. :(