Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5284041 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6280 dnia: Listopad 28, 2012, 06:56:33 am »
różnice w cenie sterylizacji/ kastracji wynikają również z rodzaju znieczulenia. z tego co mi wiadomo zwykla narkoza , gdzie później trzeba podac antysedant jest duzo tańsza ale tez bardziej szkodliwa i wieksze prawdopodobienstwo ze się zweirzak nie wybudzi, i jest jeszcze wziewna gdzie koszt jest duzo wiekszy ,a zwierzak budzi się od razu po odstawieniu wziewu, jest pewniejszetoze sie wybudzi.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6281 dnia: Listopad 28, 2012, 10:00:14 am »
kasika_k podpytaj dr z wielu powodów wolałabym juz tego nie wałkować znowu na forum (u nas rozważana jest wada genetyczna)
a u Rudej to raczej nie toto- rozmawialam kiedys o niej z doktorem i Twoją mama- ona reaguje na leki, piccola dostala cala armate bo zestaw standardowy to było za malo
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6282 dnia: Listopad 28, 2012, 10:50:17 am »
Deedee super, że Varius trafił do Ciebie  :przytul również z przyjemnością obejrzę fotorelację z jego udziałem :D

po_sąasiedzku
ten przystojniak pochodzi z tablicy.pl - jego opiekunka zgłosiła się do mnie w sprawie pomocy w znalezieniu mu nowego domu :) Póki co może u niej zostać a ja oczywiście zachęcam do jego adopcji http://adopcje.kroliki.net/rabbits/982#yield  :)

Przez kilka najbliższych dni Ola będzie wyłączona króliczo a przynajmniej mocno ograniczona ze względu na bardzo ważne egzaminy związane z jej pracą dlatego wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać na kolejne wieści z azylowego frontu  :bunny:


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6283 dnia: Listopad 28, 2012, 10:52:58 am »
hehe padłam- ale Blanco ma wystrzałowego irokeza!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6284 dnia: Listopad 28, 2012, 10:53:13 am »
ja dzisiaj będę na dyżurze to postaram się zdać relację co tam w Azylu, choć bezzdjęciowo :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6285 dnia: Listopad 28, 2012, 10:54:14 am »
Trzymamy zatem kciuki bardzo mocno zaciśnięte za Oli egzaminy! Niech nam Pani Prawnik się tam nie wygłupia i wszystko zdaje na same 5! :) :)
WO AMIGO

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6286 dnia: Listopad 28, 2012, 11:34:08 am »
No to życzę kopa w tyłek i połamania pióra :bukiet
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6287 dnia: Listopad 28, 2012, 11:43:44 am »
kata_strofa super  :bukiet zdjęcia niech będą Ci odpuszczone :P

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6288 dnia: Listopad 28, 2012, 11:45:51 am »
madzia to rozumiem że przez ten tydzień to ciebie dręczymy no i katastrofe of kors
gdzie nowe zdjęcia Twej bandy?
no i czekam na wyniki Binii- jak wazy 3,2 przy tym wzroście coraz bardziej mnie to intweresuje- jakim cudem jest tak obszerna- no chyba że ma niewiarygodnie drobne kosteczki a ten balon to watroba a nie brzuch
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6289 dnia: Listopad 28, 2012, 11:54:02 am »
Z Bini wszystko się okaże, ale jeśli wątroba będzie w porządku to to naprawdę będzie cud... :/

Przypominam też o transporcie, którego szukamy na trasie Toruń-Białystok dla adopcyjnej Klary :) Jeśli ktoś by o jakimś słyszał bardzo prosimy o kontakt  :bukiet :)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6290 dnia: Listopad 28, 2012, 13:09:01 pm »
różnice w cenie sterylizacji/ kastracji wynikają również z rodzaju znieczulenia. z tego co mi wiadomo zwykla narkoza , gdzie później trzeba podac antysedant jest duzo tańsza ale tez bardziej szkodliwa i wieksze prawdopodobienstwo ze się zweirzak nie wybudzi, i jest jeszcze wziewna gdzie koszt jest duzo wiekszy ,a zwierzak budzi się od razu po odstawieniu wziewu, jest pewniejszetoze sie wybudzi.

lekarz ktory robi operacje wie jak sie nalezy obchodzic z krolikiem .... i jakiego rodzaju znieczulenie sie podaje i jak
Ty mowisz o cenie a ja mowie o koszcie i to jest zasadnicza różnica :-P

"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6291 dnia: Listopad 28, 2012, 13:45:32 pm »
ekarz ktory robi operacje wie jak sie nalezy obchodzic z krolikiem .... i jakiego rodzaju znieczulenie sie podaje i jak
Niestety nie każdy i nie zawsze :(((

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6292 dnia: Listopad 28, 2012, 13:48:27 pm »
ekarz ktory robi operacje wie jak sie nalezy obchodzic z krolikiem .... i jakiego rodzaju znieczulenie sie podaje i jak
Niestety nie każdy i nie zawsze mutny((

No niestety...niestety

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6293 dnia: Listopad 28, 2012, 14:05:53 pm »
fakt źle to ująłem ... lekarze do ktorych ja chodze i ktorzy zwierzaki z dlugimi uszami leczyli i lecza :-P
i to moi lekarze maja takie koszty (a nie ceny) .... mimo ze dla innych krolikow tez sa dostepni, i byli juz dawno temu .....
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 14:17:50 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6294 dnia: Listopad 28, 2012, 15:22:51 pm »
Ja tam ufam doświadczeniu naszej Pani wet. Dała niedużą dawke narkozy a w trakcie zabiegu dodała jak Trusiek zaczął wybudzać sie. Potem dostał dwie dawki antybiotyku. Dochodzenie do siebie troche trwało ale Elmo zapewnił mnie że tak musi być. I faktycznie. Ja tam za bardzo sie nie znam bo moje króliki nie chorowały. Chodze tylko co jakiś czas na kontrole i szczepienia. Oby tak dalej.

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6295 dnia: Listopad 28, 2012, 17:19:57 pm »
Witam! Chciałabym przygarnąć jakiegoś króliczka.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6296 dnia: Listopad 28, 2012, 17:21:56 pm »
Kontaktuj się z Madzią85 magda.gralak@kroliki.net :)
Piekności czekają :)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6297 dnia: Listopad 28, 2012, 17:31:42 pm »
mikaja u mnie na DT jest fajny królik - Varius :) serdecznie Ci go polecam jeśli można tak to ująć - jest naprawdę cudny  :bunny:

Offline mikaja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6298 dnia: Listopad 28, 2012, 17:45:31 pm »
A jak można się z Tobą skontaktowac?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #6299 dnia: Listopad 28, 2012, 17:52:53 pm »
Mikaja a u mnie jest cudowny Wielkokrólik Odlot. Nie gryzie nie niszczy, korzysta z kuwety i strasznie lubi pieszczoty.
Skąd jesteś jeśli to nie tajemnica?
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.