Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5291976 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline ola1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5880 dnia: Listopad 18, 2012, 10:35:09 am »
Jest zainteresowanie :icon_smile



Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5881 dnia: Listopad 18, 2012, 17:38:27 pm »
Nie no Marta, najlepsze fotki Lory wgrałaś tutaj, nieładnie  :icon_twisted

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5882 dnia: Listopad 18, 2012, 18:50:29 pm »
Foty super. A u mnie szykują sie święta na całego. Dom będzie zastawiony klatkami na całego. Czyli świętowanie z uszakami. Jak dt to prawdziwy. Haha.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5883 dnia: Listopad 18, 2012, 20:32:20 pm »
jestem Prezydent Nobu :D



mój ogon jest zazwyczaj uniesiony do góry :]



mam pięknego irokeza między uszami :)



i łapki również :)



na tym zdj. wyglądam na trochę naburmuszonego, ale to kwestia fryzury (moje dzieło :P)



oto ja :D



tutaj w pozycji wyjściowej do Ruska, który kręci się po drugiej stronie :]



jestem taaaki piękny! :)



jutro znowu idę do doktora na cotygodniową kontrolę :]









kiedyś znajdę taki dom jak Ofelka :) - Ofelka trafiła do nowego domu bodajże wiosną 2009 r.

przyjechała do Torunia z okolic Poznania z podejrzeniem ciąży

dzisiaj jest niezwykle szczęśliwym uszakiem, któremu niczego nie brakuje  :bukiet









dzisiejszy dzień był małą logistyczną łamigłówką, ale wszystko się udało dzięki zaangażowaniu wielu osób  :bukiet jak zawsze  :przytul

Varius i Kajko są już w drodze do domów tymczasowych w Olsztynie :) Daria & Karolina  :przytul

***

od jutra zabiegi i tradycyjne wizyty u doc

szukamy też pilnie transportu na trasie Lublin - Toruń - może być z przesiadką w Warszawie :)

***

ola1 dziękujemy za zdjęcie pięknej Sister! :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 20:49:01 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5884 dnia: Listopad 18, 2012, 20:40:38 pm »
Panie preydencie witamy ponownie:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5885 dnia: Listopad 18, 2012, 20:46:40 pm »
Myślę, że trzeba gdzieś zebrać w jednym miejscu te królicze metamorfozy i wydać np w formie kalendarza. To pokazuje sens tego co robicie, tym którzy go jeszcze nie dostrzegli.
Jesteście wielkie :*
Nobuś jest cudny :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5886 dnia: Listopad 18, 2012, 20:50:12 pm »
Wspaniały Prezydent Nobu I Naburmuszony :* :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Aguleks

  • Moderator forum
  • ***
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5887 dnia: Listopad 18, 2012, 20:59:07 pm »

Padłam ! Nobu jak jakiś boss z cygarem w pyszczku
Łapuszki - pampuszki zmieniły kolorek na orange ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Snoopy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5888 dnia: Listopad 18, 2012, 21:06:03 pm »
Mmmmmmm Nobu... :*:*:* Każdy profil idealny :)
Kochamy Cię Snoopy

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5889 dnia: Listopad 18, 2012, 21:21:55 pm »
Jestem fanką futerka Nobu  :icon_lol

Offline Ailiszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Kobieta
    • moje serduszka Kubuś i Buba
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5890 dnia: Listopad 18, 2012, 22:20:26 pm »
teraz wyczytałam że MASZA jest w dt u Ady. W takim razie ado ciebie prosze o zdjęcia. Gdybym mieszkała koło torunia od raz bym ją zabrała. kocham ją wirtualnie.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5891 dnia: Listopad 18, 2012, 22:22:50 pm »
Cudna jest siostra Be  :heart Oby była szczęśliwa.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5892 dnia: Listopad 18, 2012, 22:48:15 pm »
kocham ją wirtualnie.
Tez ja kocham,to moja wirtualna coreczka :heart

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5893 dnia: Listopad 18, 2012, 23:13:57 pm »
Sorry ,że na tej stronie ,ale muszę się pochwalić.
Maciejka została kreatorem mody. Od dziś obowiązują nowe trendy  :lol :lol :lol :lol

« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 23:26:01 pm wysłana przez enia1973 »

Offline oszty86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Benek, Klusek
  • Na DT: Maślana oraz Dt tymczasowe dla uszatych od Patek: Jeżynka, Liwek & Sisi.
  • Pozostałe zwierzaki: Szczurki: Zgredek, Parszywek, Chadziaj, Pchełka, Szachrajka. Psy: Bunia i Neo
  • Za TM: Pan Pitulin, Maleńka, Maleńka, Myszka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5894 dnia: Listopad 19, 2012, 04:45:04 am »
Hehe...mój Benek zrobił podobnie ze spodniami mojego chłopaka :) ale jemu się na szczęście podobało :D
OszTy

Zais­te, chciałoby się po­wie­dzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczo­nymi przez nich duszami.

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5895 dnia: Listopad 19, 2012, 08:48:20 am »
Sorry ,że na tej stronie ,ale muszę się pochwalić.
Maciejka została kreatorem mody. Od dziś obowiązują nowe trendy  lolek lolek lolek lolek

Właśnie dlatego moje króliki biegają 1-3h dziennie i tylko pod całkowita kontrola :( Gruby gryzie WSZYSTKO. Nic to, że codziennie dostaje gałązki jeśli uda się wejść do szafy i coś dziabnąć, albo wskoczyć na półkę w przedpokoju i napocząć płaszczyk to on skorzysta Ech... A jak tego zabraknie zawsze można wyrywać włosie z dywanu ... Czasem mam ich już szczerze dość ;) i pomyśleć, że przystosowałam im wszystko do życia na wolnym wybiegu ...

Offline Elzbieta1950

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2910
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa/Izdebki
  • Moje króliki: Bodzio
  • Za TM: Franulka 04.03-03.01.13-żył 9 lat, Puszek 28.02.13-żył ok 8l. i Kakuś 25 .05.14 Misia 6,09.2017
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5896 dnia: Listopad 19, 2012, 08:59:32 am »
 :DDMiałam na dt króliczkę, to też gryzła wszystko bez wyjątku. Szkody narobiła bez liku. Pozbawiła mnie zimowych butów,2 pary kapci, skróciła nowiutkie zasłony.Pranie z suszarki poszło w drobiazgi (oszczędziła mi prasowania), schowany przemyślnie kabel pod prądem zżarła nie beknąwszy.To tyle co pamiętam a lista, jak by się zastanowić byłaby dłuższa.  :DD
Komplikują nasze życie ale bez nich ciężko żyć.

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5897 dnia: Listopad 19, 2012, 09:09:08 am »
ech...a ja wypominam Luce ze lubi sobie przekąsić listwę przypodłogową i to w niewidocznym miejscu bo za kanapą. Musze ją dziś przeprosić smakołykami :) bo tak naprawdę to aniołek uszasty :) Obecnie całe noce jest na wybiegu a właściwie śpi ale tam gdzie ma na to ochotę a nie w klatce. Rano przybiega na śniadanko i zamykamy ja jak wychodzimy do pracy aż tak bardzo jej nie ufam :)
Dziewczyny w Azylu tak małą wychowały, że nie moge się poskarżyć na bobkowanie czy siuśki poza kuwetką. Mała jest wzorowa...tylko przytulać się nie daje za bardzo.

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5898 dnia: Listopad 19, 2012, 09:55:23 am »
A no ,śmieszne są te nasze uszole. :turla: Moje wszystkie psoty razem tworzą. dobro_zlo. Kropka wyciągnęła nitkę w krześle ,a Maciejka dokończyła dzieła. No , cóż przyspieszyły to co nieuniknione renowację krzeseł ,ale to po nowym roku  ;-)
Ing u mnie Maciejka też nie siusia po za kuweta raz jej się zdarzyło posikać Kropkę. Zrobiła to z zazdrości  :hahaha

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #5899 dnia: Listopad 19, 2012, 11:22:09 am »
Moje uszaki np kabli nie ruszaja to ok. Ale za to wskoczywszy na jedno lub drugie łóżko bobkują że hej. Tego raczej już ich nie oducze. Mała Kubuśka zawsze wyczuje zostawioną na ławie moją herbate z cytryną. Popija sobie jak nie wiem a jak przy tym mlaska.